Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    За Гармонта ще поспоря. да за тесен крак са, но аз имам проблеми с глезените, типичните меки стави и за 3 месеца откакто нося Гармонта не съм имал проблеми по тая линия. Омекнаха доста бързо и ми седят като изляти по крака, старите ми Бергхауси или Патагонията нямат нищо общо
    Това са ми първите впечатления И аз ги "окършвам"
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

    Коментар


    • #17
      От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

      Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
      Ако искаш здрави, много удобни и стабилни, НЕ супер леки маратонки аз препоръчвам Five Ten Camp 4



      Изцяло кожена горна част, страхотна гума на подметката, борд, стабилен глезен....
      Цена в България около 200 лв.
      Абсурд!!! Най-калпавата обувка, която съм имал. Изобщо не са с нехлъзгаща подметка, Ла спортивата ми по не се хлъзга. Тествано при еднакви условия, на един и същ терен, по 6 км. с двата чифта. Кожата се скъса точно на седмия месец и на двата чепика, гумата се изтърка ускорено. Убиват в кокалчетата при страничен наклон. Най - читави са стелките, които прехвърлих на старите си Бергаус. Мога да пусна и снимки, че от една седмица се каня да ги изхвърля, ама пак ми свиди...
      Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

      Коментар


      • #18
        От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

        Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
        Много нещо съм износил , но "Джакито" най-малко издържа.Много съм разочарован от марката..лично мнение!
        Една година по-късно се сетих за тази тема, ама не защото е минала цяла година, а защото Jack-a започна да се къса и разлепва.
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • #19
          От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

          Коментар


          • #20
            От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

            Днес обикаляйки Албъкърки, Ню Мексико, мернах магазин на The North Face. Продавачът също потвърди, че най-близкото до Prophecy II, което се произвежда в момента е Hedgehog, ама не GTX IV, ми Fastpack GTX, та взех, че взех едни за 120$. Не е същото, но ще свърши работа. Само да не се скапят и те за една година, че минавам изцяло на Лидълски за по 25лв чифта!

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07900.jpg
Прегледи:1
Размер:192.5 КБ
ID:5655073
            Последно редактирано от silverfox; 23-04-15, 03:57.
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #21
              От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

              Ти по на изток няма ли да се завъртиш ? Най'ш какъв аутлет си имаме в планината, от Квебек идват да пазаруват
              Издъних се на Тюринг теста

              Коментар


              • #22
                От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

                Ц, само тук.
                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                Коментар


                • #23
                  От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

                  А на запад,ВеЙгьз това онова???Разболей се за една седмица па вземи ела,мани го Гоблина,там студено и палми нямат
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #24
                    От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

                    Абе вий нали щяхте да ме прибирате от Мексико за къмто Канада. Ебаси организацията...
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • #25
                      От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

                      Паднаха ви визите за Канада,имаш ли за Щатите само се регистрираш и си в Канада или поне това ви гласят.

                      А иначе организацията си работи,нали виза имаш,утре след обяд съм в Мексико,от къде да те грабна?
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #26
                        От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

                        Работи, друг път - аз само през уикенда мога да шетам
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #27
                          От: С какво да сменя The North Face Prophecy II ?

                          Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                          Днес обикаляйки Албъкърки, Ню Мексико, мернах магазин на The North Face. Продавачът също потвърди, че най-близкото до Prophecy II, което се произвежда в момента е Hedgehog, ама не GTX IV, ми Fastpack GTX, та взех, че взех едни за 120$. Не е същото, но ще свърши работа. Само да не се скапят и те за една година, че минавам изцяло на Лидълски за по 25лв чифта!

                          [ATTACH=CONFIG]794803[/ATTACH]
                          Не се скапаха за една година, ами за година и половина. Разпадна им се подметката.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0046.jpg
Прегледи:1
Размер:59.8 КБ
ID:5738458

                          Минавам твърдо на лидълски за по 25лв/чифта
                          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X