Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми, какви и от къде

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гуми, какви и от къде

    Карам Паджеро 2 95година, но ми го докараха от Италия с летни гуми и то в не много добро състояние, та с падането на температурите започнах да се замислям за проблема който могат да ми създадат тези гуми през зимата. Доста разглеждах и се спрях на Bfgoodrich Allterrain A/T и Bridgestone Dueler, интересува ме коя е по-добре, при положение че карам предимно на асфалт и само уикендите се налага да го ползвам джипа за катерене по планинските пътища. От къде мога да купя 4 нови гуми на нормални цени, също ме интересува и има ли някъде избор на гуми 2-ра ръка да мина да разгледам и там. И още 1 въпросче, какво е обозначението на зимните гуми ? Смисъл как мога да разбера 1 гума зимна или лятна е

  • #2
    До: Гуми, какви и от къде

    Обявата Ви не е за автомобили 4х4. Има подфорум "Тунинг, гуми, лебедки и екипировка"
    LZ1PER

    Коментар


    • #3
      До: Гуми, какви и от къде

      Колега има много ама много писано и за Гудрича и за Бриджстоуна.Кой с каквито кара те са най-убави.Прочети из форума и не само в него туй онуй, и ще се ориентираш кои гумета ще са ти най-подходящи.А щом искаш мнение от ползвател на такива ето ти: Аз съм с Бриджстоун дуелер, доволен съм много от нея за целите за които я ползвам т.е. асфалт събота до вилата по каменисти черни пътища.На сняг дано да имам удоволствието да я пробвам тази година.
      Полезен линк:http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=1279
      Grand Cherokee WJ 4.7 V8
      Това е положението.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X