Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

    Не намерих тема по случая. Ако има и съм пропуснал трийте.
    Иначе пети ден никаква следа.

    http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=3614779
    0888 998 705
    /Георги/

  • #2
    От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

    Тоя верно направо се изпари
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #3
      От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

      Крайно интерсен е и 7 факт. Някои от телефоните на пътниците продължават да дават свободно. Ако е потънал, няма да звънят, а и лесно ще ги засекат къде са. Нещо хич не се връзват нещата.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #4
        От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

        Оставили са маймуната да кара...
        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

        Коментар


        • #5
          От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

          Мен Гугъл ме знае къде съм, какво ям и пия, в какви сайтове ровя и откъде пазарувам, ако тръгна с мобилен интернет и той е след мен, а как така цял самолет с 200 души изпуска? Радари, ГПС-и ... Направо ум не ми го побира

          Коментар


          • #6
            От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

            Телефоните вече не отговарят, отговаряли са първите два дена. А и при роуминг и отсъствие на телефона от родната мрежа какви неща стават - не е истина. Проверено е. Не бих се хващал на тая сламка.

            Моля се наистина да е някакво съвсем екзотично събитие и да завърши добре, но - дано ама надали. За един час да се е отклонил и тогава да е паднал - ето ти кръг за претърсване с диаметър 1800 километра.

            Стив Фосет като изчезна над суша то гпс-и ли не бяха, та часовници с локатори, та не знам какво си, на двеста километра от многомилионен град - и пак в крайна сметка турист му намери кокалите 14 месеца по-късно.
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #7
              От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

              А телефоните не са ли изключени по време на полет?
              Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

              Коментар


              • #8
                От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                Телефоните вече не отговарят, отговаряли са първите два дена. А и при роуминг и отсъствие на телефона от родната мрежа какви неща стават - не е истина. Проверено е. Не бих се хващал на тая сламка.

                ....
                Имаше си специален протокол за това нещо. Не си спомням, че отдавна се занимавах с телекомски работи.
                Идеята е, че докато мрежата намери къде се намира този абонат му трябват няколко секунди.
                А нормално хората ако не чуят нищо първите 5-6 секунди и затварят.


                Според мен властите крият информация.
                Дано да преговарят с терористи..

                Коментар


                • #9
                  От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                  Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                  Телефоните вече не отговарят, отговаряли са първите два дена. А и при роуминг и отсъствие на телефона от родната мрежа какви неща стават - не е истина. Проверено е. Не бих се хващал на тая сламка.

                  Моля се наистина да е някакво съвсем екзотично събитие и да завърши добре, но - дано ама надали. За един час да се е отклонил и тогава да е паднал - ето ти кръг за претърсване с диаметър 1800 километра.

                  Стив Фосет като изчезна над суша то гпс-и ли не бяха, та часовници с локатори, та не знам какво си, на двеста километра от многомилионен град - и пак в крайна сметка турист му намери кокалите 14 месеца по-късно.
                  Доста народ по света е на мнение, че специално историята с Фосет понамирисва яко. Така и не успях да хвана обаче, нишките на основните конспирации...

                  Иначе относно Боинга - другото интересно е, че в радиус от почти 200 километра, от точката в която самолета е изчезнал от радарите, средната дълбочина на океана била само 45 метра. Американците опънаха над района разузнавателни спътници дето игла в купа сено намират - нищо! Самолета определено не е там където го търсят...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                    Хайде хайде - нищо... То така се претърсват пет Българии - ти сериозно ли Дори да са картографирали цялата зона, нали трябва и око да види, много вяра им имаш на тия компютри.

                    Като говорим за око - ето сайт на който може да се помогне с разглеждане на спътникови кадри. За съжаление сървъра им не издържа наплива, но вероятно по някое време ще тръгне.

                    А за Фосет - да, разбира се, какво по-загадъчно от това да гушне босилека човек който цял живот е пробвал какво е отвъд ръба на бръснача.
                    Издъних се на Тюринг теста

                    Коментар


                    • #11
                      От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                      Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                      Имаше си специален протокол за това нещо. Не си спомням, че отдавна се занимавах с телекомски работи.
                      Идеята е, че докато мрежата намери къде се намира този абонат му трябват няколко секунди.
                      А нормално хората ако не чуят нищо първите 5-6 секунди и затварят.


                      Според мен властите крият информация.
                      Дано да преговарят с терористи..
                      Как затварят за 5-6 секунди? Нали знаят, че са изчезнали? Много смърди тая работа, ама ще видим каква ще е официалната версия накрая.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                        Как затварят за 5-6 секунди? Нали знаят, че са изчезнали?
                        Мисля че Венци имаше предвид че системата генерира сигнал "позвъняване" докато прави опит да се свърже въобще с абоната. Ако не сложи някакъв звук - ще минат няколко секунди преди да се чуе първото позвъняване (когато вече е намерен телефона), а през това време звънящия ще се откаже и ще затвори.
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • #13
                          От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                          Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                          Мисля че Венци имаше предвид че системата генерира сигнал "позвъняване" докато прави опит да се свърже въобще с абоната. Ако не сложи някакъв звук - ще минат няколко секунди преди да се чуе първото позвъняване (когато вече е намерен телефона), а през това време звънящия ще се откаже и ще затвори.
                          Ученото си е учено.Мерси

                          Коментар


                          • #14
                            От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                            Според мен е правилно да тръгнем от фактите, а те са:

                            Самолет излетя безпроблемно, говоря от чисто експлуатационната страна, демек бе изправен, заряден с гориво.
                            Времето не е било катастрофално лошо.
                            По някое време транспондер на самолета спира да отговара, самолет губи височина и прави завой.
                            От там нататък следите му се губят.

                            На мен ми се струва че проблем не е със самолета, а с някой или някои вътре. Плюс някои иранците с фалшивите паспорти дето са се качили на борда. Кой какво ще каже по въпроса? Да, всезнаещи моля да се въздержат от мигновените коментариите. Знаете за кой става дума, нали?!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                              Най-вероятно, ако е загубил навигация и всички уреди (малко вероятно) или пилотиращия е бил случаен, може просто да се е гмурнал под водата и да си седи някъде кротко на дъното цял. Херметизацията му няма да издържи, ако се гмурне планирайки на 30-40 метра (5 атмосфери) и бързо ще се напълни с вода.
                              Но остава въпроса, ако е имало живи хора, ще има поне някой да се опита да излезе, когато се е изравнило налягането. Значи приводнявайки се, вече никой не е бил жив.
                              Show must go on!
                              LZ1VES

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X