Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко на север

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Малко на север

    Първоначално публикуван от Вещер Преглед на мнение
    Предлага се и бензин А85 на цена от 9.33 крони
    Тва А85 да не е Е85?
    По спомени в Швеция си има навсякъде бензин с етанол
    Също на „сипи си сам“ бензиностанции беше пак по-евтино.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #17
      От: Малко на север

      А ли е или Е - не знам - може и Е да е.Карат много стари бангии особено зимата - вадят от плевните едни волва от 80-те години и прибират новите коли масово.С тези параходи ако челоса някое ново бмв и директно го праща в завода за капачки.Карат и много американски коли - класически.Не съм обръщал внимание - каква е разликата ?
      BMW X6

      Коментар


      • #18
        От: Малко на север

        Е85 е 85% етанол, не е на база октаново число. Нямам идея как ще се отрази на мотоциклетен двигател.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #19
          От: Малко на север

          Първоначално публикуван от МИТЬО(питона) Преглед на мнение
          ...
          А знаеш ли ,колко струва моста от Копенхаген до Малмьо...
          За мотоциклети е 24.00 евро в една посока...
          V70-T5 / GR 2,8 / XV1900A

          Коментар


          • #20
            От: Малко на север

            http://www.visitsweden.com/sweden/Re...edish-Lapland/

            ето един сайт за шведска Лапландия - може да си намерите нещо интересно като мини забавление.За протокола в момента се намирам на С 65.54.440 И 022.39.410 и е студ на корем :> Има по 2 метра преспи покрай пътя а морето е замръзнало на кози крак и хората се пързалят и си карат шейните по него.Пролет? - Ко?Нье!
            BMW X6

            Коментар


            • #21
              От: Малко на север

              Първоначално публикуван от Вещер Преглед на мнение
              За момента не се сещам нищо но ако имате въпроси - телефонът ми е в подписа.Аз към средата на април се прибирам за месец и може да се видим и лично а после пак съм тук.
              Аз,съм в Берлин.Когато се прибираш,ако имаш възможност звънни,да пием по нещо,ако имаш нужда от почивка,ще преспиш във нас,хем ще те разпитам за всичко.
              Нека да е на Л.С.
              Димитър Анастасов
              d.anactacov@gmail.com

              Коментар


              • #22
                От: Малко на север

                Ок но съм с тежък 17 метров "TIR" и едва ли ще има къде да го паркирам.Освен това вероятно с мен ще се качи колега на двойка за прибирането за да ползва транспорта и така работният ни ден отива на "майната си" Да сме живи и здрави - ще се видим.Може и в България,може и в Швеция - аз по време на пътуването ви ще съм тук.Ще пусна на лично скайпа ми - там може да разговаряме подробно.
                BMW X6

                Коментар


                • #23
                  От: Малко на север

                  В Норвегия,тел. разговорите как се таксуват?Като в Европейският съюз или НЕ.
                  Знам,че като влезем,ще ни известят от нашите оператори,но да съм подготвен,все пак.
                  Гледам,че са в Шенгенското пространство.
                  Обхвата,дали е добър,при тези огромни,слабо населени пространства?
                  Димитър Анастасов
                  d.anactacov@gmail.com

                  Коментар


                  • #24
                    От: Малко на север

                    Първоначално публикуван от МИТЬО(питона) Преглед на мнение
                    ...
                    Обхвата,дали е добър,при тези огромни,слабо населени пространства?
                    Обхвата е "на корем". Не се губи даже в дългите тунели. И радиото не си губи сигнала никъде. СМС-а ми излизаше 0.25ст. , бях с предплатена карта на "Теленор". Разговорите ми излизаха доста скъпи обаче!

                    ПС:Това е по спомени от преди десетина години. Сега сигурно е още по добре...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Малко на север

                      В Норвегия цените са като в EU. Обхват има навсякъде.
                      http://www.nakladkibg.com
                      накладки, спирачни дискове, съединители

                      088 8613380

                      Коментар


                      • #26
                        От: Малко на север

                        Първоначално публикуван от МИТЬО(питона) Преглед на мнение
                        Аз,съм в Берлин.Когато се прибираш,ако имаш възможност звънни,да пием по нещо,ако имаш нужда от почивка,ще преспиш във нас,хем ще те разпитам за всичко.
                        Нека да е на Л.С.
                        Колега, и аз съм в Берлин, дай да уредим някоя среща, че да покараме заедно. Може и някой пътеществие да измислим.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Малко на север

                          Първоначално публикуван от ramar Преглед на мнение
                          Колега, и аз съм в Берлин, дай да уредим някоя среща, че да покараме заедно. Може и някой пътеществие да измислим.
                          Ми то много хубаво предложение,ама мотореткта ми е в Бг.Смятам на връщане от Полша да се прибера с мотора в Берлин.
                          Ама по бира,може да пием.
                          Димитър Анастасов
                          d.anactacov@gmail.com

                          Коментар


                          • #28
                            От: Малко на север

                            Първоначално публикуван от МИТЬО(питона) Преглед на мнение
                            Ми то много хубаво предложение,ама мотореткта ми е в Бг.Смятам на връщане от Полша да се прибера с мотора в Берлин.
                            Ама по бира,може да пием.
                            Може, звънкай 015779120393

                            Коментар


                            • #29
                              От: Малко на север

                              Обхват има на всякъде.Аз лично не съм намирал място с липса на сигнал макар че се вра по меко казано забутани места.Нещо повече - интернетът е на много места 4G като извън града е обикновено 3G.Трябва си дарба да намериш място където да има само 2G покритие.В тунелите на Стокхолм ако се набиете - забравете за GPS ако е час пик.Иначе явно си има ретранслатори и си работи навигацията когато няма голям трафик.А навигация там си трябва че тунелите са дълги по няколко километра с кръстовища и всевъзможни изходи и входове и загубите ли гпс сигнала може да излезете на доста неочаквани места .С две думи ако се набивате в тунелите вижте първо много добре къде ще ходите в атласа и запомнете името на квартала в който отивате или посоката.Сега се сещам - купете си атлас на Michelin за Европа.Има всички пътища и е много полезен.Струва около 20Е по бензиностанциите.Препоръчвам ви навигация с карта на IGO понеже гарминската карта има доста пропуски особено с новите пътища а те са много.В нашата фирма се ползва Igo за навигация и гармин за съобщения като не се сещам за колега който да разчита на гармин за каквото и да било свързано с навигацията.
                              BMW X6

                              Коментар


                              • #30
                                От: Малко на север

                                Първоначално публикуван от ramar Преглед на мнение
                                Колега, и аз съм в Берлин, дай да уредим някоя среща, че да покараме заедно. Може и някой пътеществие да измислим.
                                Ами групата се увеличава.
                                С колегата ramar се видяхме ,няколко пъти,пихме по няколко бири,и решихме и той да се включи докадето му позволява времето.
                                Димитър Анастасов
                                d.anactacov@gmail.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X