Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Исузу 3.0 нов проблем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Исузу 3.0 нов проблем

    Колеги имам проблем с Исузу 3.0 Студено пали и работи перфектно Когато загрее в движение не може да вдигне обороти забива нос ако е по топло дори гасне Пали след 5-10 мин На място се форсира в движение същата работа Има много лек синкав пушек След като загрее се появява много малко пушек от отвора за картерни газове но на място работи идеално

  • #2
    От: Исузу 3.0 нов проблем

    -Ако приема ,че отлично познавате тези двигатели ( поне такива спомени имам от постовете ВИ) и сега срещате трудност с проблема,- май ще е "интересен"!!!

    Коментар


    • #3
      От: Исузу 3.0 нов проблем

      Синият пушек е индикатор за изгаряне на масло в горивен цилиндър. Принципно си и мирише на изгоряло масло.
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • #4
        От: Исузу 3.0 нов проблем

        Колкото и добре да го познаваш това двг, то е толкова своенравно, че винаги може да ти поднесе неприятна изненада. За съжаление това е най-голямата издънка на японо-американците, но все пак са могли да го направят още по-сложен и по-скъп.

        Коментар


        • #5
          От: Исузу 3.0 нов проблем

          Може да погледнеш катализатора ако има такъв.
          878177589

          Коментар


          • #6
            От: Исузу 3.0 нов проблем

            колеги купих си от италия исузо троопер 3.0 дизел 2001г казаха ми че върти и не пали ,но пък цената му беше добра и аз го купих за 1500евро
            като дойде забелязвам че нещо са правили с кабелите които излизат от компютера
            нищо не съм пипал и моля за инфо къде да го закарам да го види човек който е в час
            джипката е много готина ама дано да запали .тел.0885218247
            ако ли пък някой му се занимава да идва да я взима и да си я стяга.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X