Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Принципно скъпия алкохол го продават така, като оставят само празни опаковки.
    При интересните промоции съм виждал в 7 часа сутринта, доста хора с раници бегом да грабят яко и тъпчат раниците. Например 4 Амперчасовите, 20 Волтови батерии, клиент моменталически ги сгъна в раницата, всичките от рафта. После няколко дни форумите пищяха за липса на въпросните акумулатори. Но вината затова бе на въпросните умели търговци...

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Че служителите си пазаруват предварително по- дефицитните и изгодни неща е ясно. Преди около 5 години пуснаха един 18V винтоверт, с Рьом патронник, за 88 лв. .Беше страхотна бутаница, но със спринт успях първи да стигна до стелажа, грабнах една бройка(имаше само шест броя) и беж на касата като първи клиент. За мое учудване ми издадоха касова бележка номер 5, а със сигурност бях първият клиент. Но за мене това си е нормално и аз да съм ще си взема предварително. Проблем е когато го скриеш от клиентите без да го заплатиш.
      Иначе пазарувам основно от три лидъла- в Перник, кв. Мошино, по път в Монтана и основно в София, кв. Борово. В боровския лидъл винаги при отваряне е имало много бройки от това което ме е интересувало. В Перник зареждат по няколко бройки, ако изобщо заредят, а в Монтана рано не съм купувал та не знам как са.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Аз съм забелязъл,че в големите градове много бързо свършват или вобще не се показват най-търсените продукти от промоциите. Цяла година чаках да пуснат напречните греди на Менабо и в същият ден в 10 ч (по-рано не успях а и не съм си мислел,че ще свършат толкова бързо) ги нямаше. Не се ядосах ,защото знаех ,че след 2 дни пътувам за село и ще мина през Лидл Балчик. Там е прекрасно, има всичко, 3 броя ме чакаха там - това в съботата 3 дни след старта на промоцията. Жена ми сикаше да си вземе едно якенце и във Варна разбира се го нямаше, е в Балчик имаше всички размери...
        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
        Ford Fiesta 1.4 Tdci

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
          И, после, просто ги остави да българеят, и да си продават бобените консерви, и почни да пазаруваш онлайн от лидл.де.
          Как, мислиш, си купих винтоверта от серията Performance - тоя, безчетковия?
          5 евра за шипинга, десетина кинта за доставчика....

          Резултата е 0:1 в играта Лидл:потребител.

          Та, след писмото, дето ще им пратиш, може да си приготвиш една голяма чаша, в която да си налееш една хладна водица.

          И като я изпиеш, да осмислиш каква е разликата между хххх.bg и същото такова, ама почти - хххх.de

          и като смениш голямата чаша с малка - ракиена, да почнеш да размишляваш върху разликата .bg и .de...
          Ако не е късно.

          ама тука е така!
          Нямам никакъв опит с онлайн пазаруване от чужбина.
          Сарказмът ти не е на място! Пиша за конкретен случай, мога и магазина да посоча. Не пиша до ЦУ на ЛИДЛ България, защото си получих стоката. Иначе щях и КЗП да сезирам. Не че очаквам да има ефект.
          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
            Че служителите си пазаруват предварително по- дефицитните и изгодни неща е ясно. Преди около 5 години пуснаха един 18V винтоверт, с Рьом патронник, за 88 лв. .Беше страхотна бутаница, но със спринт успях първи да стигна до стелажа, грабнах една бройка(имаше само шест броя) и беж на касата като първи клиент. За мое учудване ми издадоха касова бележка номер 5, а със сигурност бях първият клиент. Но за мене това си е нормално и аз да съм ще си взема предварително. Проблем е когато го скриеш от клиентите без да го заплатиш.
            Иначе пазарувам основно от три лидъла- в Перник, кв. Мошино, по път в Монтана и основно в София, кв. Борово. В боровския лидъл винаги при отваряне е имало много бройки от това което ме е интересувало. В Перник зареждат по няколко бройки, ако изобщо заредят, а в Монтана рано не съм купувал та не знам как са.
            Това е така. Пазарува се предварително, но да скриеш стоката, като незабележимо оставиш една празна, разкъсана картонена кутия и да разчиташ на това, че в квартала са основно пенсионери и няма да проявят интерес, ми е неприемливо, защото е истинска ГАВРА с клиента. Тук Спарки е прав, че вече опира до достойство и самоуважение на крайния потребител.
            Добре, че управителят на конкретния търговски обект, дали по облекло, дали заради настойчивост явно съобрази, че няма да оставя така нещата и да се подиграват, при което ми донесе идни брой от играчката. Най-малкото, щеше да се стигне до обяснение пред по-горестоящите му шефове, защото за мен депозиране на жалба не е проблем.
            НО, след вчерашното пазаруване ОГРОМЕН, ДЕБЕЛ, МАЗЕН, ПОДЧЕРТАН МИНУС ЗА ЛИДЛ БЪЛГАРИЯ! Ама огромен!
            Аз също се старая, когато ще купувам от ЛИДЛ България, да отивам в ЛИДЛ в по-централната част на София. В Лидл на бул. ,,Линкълн" например, при интересните промоции на инструменти, в 07:00 часа, става все едно глигани тичат.
            Последно редактирано от andreiS40; 16-10-18, 08:30.
            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
              Аз съм забелязъл,че в големите градове много бързо свършват или вобще не се показват най-търсените продукти от промоциите. Цяла година чаках да пуснат напречните греди на Менабо и в същият ден в 10 ч (по-рано не успях а и не съм си мислел,че ще свършат толкова бързо) ги нямаше. Не се ядосах ,защото знаех ,че след 2 дни пътувам за село и ще мина през Лидл Балчик. Там е прекрасно, има всичко, 3 броя ме чакаха там - това в съботата 3 дни след старта на промоцията. Жена ми сикаше да си вземе едно якенце и във Варна разбира се го нямаше, е в Балчик имаше всички размери...
              Това не важи за всички малки градове. В Лидл Дупница, например интересните нещо свършват предварително. когато пусната 4ач батерии X team, сутринта в 07:00 часа на щанда имаше само 2/ДВА/ броя. После си ги купих, като бЕл човек от съответния оторизиран вносител .
              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                И, после, просто ги остави да българеят, и да си продават бобените консерви, и почни да пазаруваш онлайн от лидл.де.
                Как, мислиш, си купих винтоверта от серията Performance - тоя, безчетковия?
                5 евра за шипинга, десетина кинта за доставчика....

                Резултата е 0:1 в играта Лидл:потребител.

                Та, след писмото, дето ще им пратиш, може да си приготвиш една голяма чаша, в която да си налееш една хладна водица.

                И като я изпиеш, да осмислиш каква е разликата между хххх.bg и същото такова, ама почти - хххх.de

                и като смениш голямата чаша с малка - ракиена, да почнеш да размишляваш върху разликата .bg и .de...
                Ако не е късно.

                ама тука е така!
                Ако можеш, пусни снимки на новия винтоверт Parkside от серията ,,Perfomance"
                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от batVenci Преглед на мнение
                  Принципно скъпия алкохол го продават така, като оставят само празни опаковки.
                  При интересните промоции съм виждал в 7 часа сутринта, доста хора с раници бегом да грабят яко и тъпчат раниците. Например 4 Амперчасовите, 20 Волтови батерии, клиент моменталически ги сгъна в раницата, всичките от рафта. После няколко дни форумите пищяха за липса на въпросните акумулатори. Но вината затова бе на въпросните умели търговци...
                  В обсъжданият случай не беше така. Аз бях ,,първи" клиент в началото на деня. Бил съм първи от ,,външните" клиенти разбира се.

                  Иначе за скъпият алкохол от ЛИДЛ- въобще не пазарувам. Чакам си промоциите на малцово уиски в Кауфланд или в кварталния ми "Т-марект".
                  Често пускат ,,Гленфидих" 12 за 39.99 лева. В Лидл такива неща няма. Но това е друг тема.
                  https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Като ви е обидно, еми обидете им се. Аз по отношение на инструменти тотално им теглих сиктира. Човек трябва да има и достойнство, а то с пари не се купува.

                    Прав си за подхода Спарки! И аз съм на път да го направя, де се откажа да пазарувам в ЛИДЛ., именно заради унизителното отношение....Ама, ей на, с тия инструменти в промоция, станах хептен като жените при пазар за обувки в ,,Черен петък".
                    Аз ,,открих" ЛИДЛ преди близо 2 години, есента на 2016 г., с една акумулаторна отвертка ,,револверен тип", която много ми хареса. Оттогава следя промоциите на инструменти, продавани в ЛИДЛ. До преди октомври 2016г., в ЛИДЛ почти не влизах / с изключение на случаите, когато при командировки в град Петрич, им ползвах паркинга /.
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Няма какво да учиш Лидл на собствения им занаят. Те не са станали международна търговска верига с неразбиране от тая работа.

                      Търговията не е просто да дадеш пари и да получиш стока. Клиентът иска да знае че е направил добра сделка.

                      У нас най-сигурния начин да убедиш клиента че е направил добра сделка е да му задействаш рефлексите от детството, когато се е редил на опашка в кварталния супер или в ЦУМ. Дефицит му е майката. Да се реди на опашка, да ползва връзки, да купува и продава "на черно"... Това са добрите сделки за българина.

                      И Лидл работят според местните нрави и обичаи. Кои са те, че да вървят срещу нагласите на клиентите си?

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                        Това е така. Пазарува се предварително, но да скриеш стоката, като незабележимо оставиш една празна, разкъсана картонена кутия и да разчиташ на това, че в квартала са основно пенсионери и няма да проявят интерес, ми е неприемливо, защото е истинска ГАВРА с клиента. Тук Спарки е прав, че вече опира до достойство и самоуважение на крайния потребител.
                        Добре, че управителят на конкретния търговски обект, дали по облекло, дали заради настойчивост явно съобрази, че няма да оставя така нещата и да се подиграват, при което ми донесе идни брой от играчката. Най-малкото, щеше да се стигне до обяснение пред по-горестоящите му шефове, защото за мен депозиране на жалба не е проблем.
                        НО, след вчерашното пазаруване ОГРОМЕН, ДЕБЕЛ, МАЗЕН, ПОДЧЕРТАН МИНУС ЗА ЛИДЛ БЪЛГАРИЯ! Ама огромен!
                        Аз също се старая, когато ще купувам от ЛИДЛ България, да отивам в ЛИДЛ в по-централната част на София. В Лидл на бул. ,,Линкълн" например, при интересните промоции на инструменти, в 07:00 часа, става все едно глигани тичат.
                        И кой ще го жегне този "дебел минус"...

                        Не знам каква е тази народопсихология - българина само да се оплаква насам-натам (най-често форум/ФБ) - а реално нищо да не стори против това, но пък да очаква (надява) да се оправят нещата.
                        Поне да бяхте цитирали кой е филиалът, да имаме ние едно на ум... Не че ще ставам в 6ч да ходя да се бутам, след като има Lidl.de. но все пак цялата тирада да има поне някакъв смисъл.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                          ... Иначе за скъпият алкохол от ЛИДЛ- въобще не пазарувам. ...
                          Сунгурларска гроздова (специална) - добра е и в Лидъл цената си беше добра последния път.
                          Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Последно взех от лидл крушова ракия, полска някаква. Ставаше за пиене, но главно я купих зареди бутилката. Много готина.
                            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                            Ford Fiesta 1.4 Tdci

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                              Ако можеш, пусни снимки на новия винтоверт Parkside от серията ,,Perfomance"
                              Ами снимки на моя не мога да пусна, защото е у дома, но той не се различава никак от тоя

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Някакви впечатления от редукторния шмиргел https://www.lidl-service.com/static/.../304988_BG.pdf ? По- конкретно на мокрия диск, удобно ли се точат ножове? Мисля да си инсталирам един в нас, на терасата за кухненските ножове, че жената все мрънка и ги разнасям до вилата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X