Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Не ми се е налагало да пробивам с боркорона, предполагам си трябва сериозен въртящ момент. А има ли нужда от удар при тази периферна скорост ?
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Има ли бетон без желязо на 50-60мм от повърхността?
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Боркорона с перфоратор- червен Айнхел яде 40годишен бетон почти без проблем. Пробвано вчера и днес. Идеално решение е за контактомонтиране. За в тухла да не говоря, ама там само въртене, без удар, че новите тухли се трошат като джам.
        Има такъв бетон, повърхностно обезжелезен, ама не на всякъде. На теб каква дълбочина ти трябва за контактна конзола?
        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          На тези, ударните боркорони, слабото място е болтчето, което фиксира центриращото свредло. От вибрациите се саморазвива и свредлото изпада. Добре е са се скъси болтчето, при стегнато състояние да е на около милиметър главата му от държача и да се подложи пружинна шайба. Другото което мисля да тунинговам е по една фаска да оформя на шмиргела в задната част на държача, да стане като двустен за законтряне с гаечен ключ.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
            Не ми се е налагало да пробивам с боркорона, предполагам си трябва сериозен въртящ момент. А има ли нужда от удар при тази периферна скорост ?
            Зависи от короната,някои искат удар,други не.Досега не съм попадал на корона на която да не и изроня зъбите ,бях пуснал и тема за това,в последствие пробвах и много скъпи корони ,разликата между евтините и скъпите е броя отвори преди да окапят зъбите който е от порядъка на 5-10



            Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
            Има ли бетон без желязо на 50-60мм от повърхността?
            В повечето случаи има.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Има ли достъпен вариант за патронник на шестостен, да имам опция импакта на Парксайд (90Нм) да го ползвам и за пробиване? Искам да използвам съчетанието мощност/лекота и за разпробиване.
              http://prikachi.com/images/856/9548856K.jpg

              Откъде мога да намеря четки за Буджет електропил в София?
              На едно място взехме, но са с много тънки проводници... а в т.нар. им сервиз искат 20лв (понеже няма да ги сменят те явно...), луди хора.
              Едната е здрава. (скрит текст може ли да се слага във форума?)
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190419_132456.jpg
Прегледи:1
Размер:169.3 КБ
ID:5812866

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Има свредла с шестограм.

                Mitsubishi Outlander II 2.0 DI-D

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                  Има ли достъпен вариант за патронник на шестостен, да имам опция импакта на Парксайд (90Нм) да го ползвам и за пробиване? Искам да използвам съчетанието мощност/лекота и за разпробиване.
                  http://prikachi.com/images/856/9548856K.jpg
                  Същия го ползвам с https://bosch-bg.com/komplekt-bosch-43-chasti-x-line

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Свредлата с шестогран са по-скъпи, което се съчетава с по-лесното им счупване в този прибор.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Имам такъв патронник, но не помня от къде съм го купувал и как се казва за търсачките. Ползвам го за дупки на терсене място (с ъглови приставки) и за малки (под милиметър) свредла.

                      ПП. https://www.google.bg/search?q=%D0%B...h=722&dpr=1.25

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от Lutchezar Преглед на мнение
                        Можели някакво мнение за този хибрид импакт-винтоверт, от български източник! Има доста клипове за този модел и повечето са с негативни заключения, даже едни поляци го определиха като шайзе. Дават му 90 Nm, но по клиповете бори винтове само до 6мм, това го прави и вертът им на 12V. Тука не са го пускали досега, но тази година може и да го пуснат. Би бил добро допълнение към винтовера, ъглошлайфчето и фенера които имам със същата батерия.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                          Има ли достъпен вариант за патронник на шестостен, да имам опция импакта на Парксайд (90Нм) да го ползвам и за пробиване? Искам да използвам съчетанието мощност/лекота и за разпробиване.
                          http://prikachi.com/images/856/9548856K.jpg

                          Откъде мога да намеря четки за Буджет електропил в София?
                          На едно място взехме, но са с много тънки проводници... а в т.нар. им сервиз искат 20лв (понеже няма да ги сменят те явно...), луди хора.
                          Едната е здрава. (скрит текст може ли да се слага във форума?)
                          [ATTACH=CONFIG]986338[/ATTACH]
                          На дадените въпроси давам нестандартни предложения. Първо за патроннника за извод шестостен на 1/4 или 6,3 мм., става с произволен патронник, даже класически 13 мм., като в патронника се стяга някакво свредло с опашка шестостен 1/4. Опашката трябва да излиза отзад на патронника, толкова колкото е необходимо за надеждно закрепване към винтоверта. После подаващата се отзад опашка на въпросното свредло се заваря към патронника. Така вече отзад на патронника има заварена и центрирана опашка 1/4, за ползването му с инструмент с 1/4 шестостенен захват. По въпроса с графитните четки, може да се ползват графитите от големи R20 въглерод-цинкови батерии. Ако необходимите четки са малки, съответно се ползват графити от по-малки батерии R14, R6 и т.н. След като се разглоби батерията, се вземат централните им графитни цилиндрични елементи, като последните се зашлайфат до размера на оригиналните четки на машината. Въпросните графити са с подобни електрически и механични възможности, като на оригиналните четки, освен ако не се ползват от по-здравите медно-графитни. Но обикновено се ползват чисто графитни, така че с графитите от стара въглерод-цинкова батерия нещата обикновено се получават...

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от batVenci Преглед на мнение
                            На дадените въпроси давам нестандартни предложения. Първо за патроннника за извод шестостен на 1/4 или 6,3 мм., става с произволен патронник, даже класически 13 мм., като в патронника се стяга някакво свредло с опашка шестостен 1/4. Опашката трябва да излиза отзад на патронника, толкова колкото е необходимо за надеждно закрепване към винтоверта. После подаващата се отзад опашка на въпросното свредло се заваря към патронника. Така вече отзад на патронника има заварена и центрирана опашка 1/4, за ползването му с инструмент с 1/4 шестостенен захват...
                            А как ще махнеш останалата в челюстите част от свредлото?

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Патронника HEX и свредло е трудно да се пробива.Бие много ,при усилие ,импакта почва да чука и става мазало.Инцидентно бива ....
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Някой да иска зарядно за X20 ?

                                че ми изостана едно, а искам и още една батерийка да си взема и ще станат 2 излишни.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X