Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    ...и не на последно място - гайковертите обикновено на отвиване са по-слаби, или поне тия, на които съм гледал спецификациите.
    Имам пневматичен Родкрафт, на развиване е в пъти по-силен от на завиване. Има защо.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Някой намирал ли е тук тези шкурки 125 мм (лепенка, не велкро) за мини дисковия шлайф Парксайд:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:714YGIhuF8L._SX425_.jpg
Прегледи:1
Размер:23.1 КБ
ID:5811041
      Последно редактирано от kozeboy; 25-03-19, 17:06.
      0885600006 - Чичо Коце

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
        Имам пневматичен Родкрафт, на развиване е в пъти по-силен от на завиване. Има защо.
        Не е само той така. Гледах тия дни на гумаджиите имаше регулация само на завиване. На развиване бие колкото може.

        Първоначално публикуван от старо и патило
        Което завиеш с ръка, ще го развиваш с крак. Не завивай с крак!

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
          Играх си до преди малко с гайковерт с неговите си камъни и динамометричен.
          Стягам с ключа на 240 и гайковерта го отвива. Стягам с гайковерта и ключа щрака на 240 тоест поне с толкова е стегнато.
          Иначе на колата пробвах гума с алу джанта стегната миналата година със 180нм сега ги разви. За мен поне си оправдава цената.
          Явно си случил ка бройка, защото при мен, гайковертът НЕ РАЗВИ НИТО ЕДИН БОЛТ! Дори болта, затегнат на ръка с ключ ,,Топмастер" .
          С инструментите ,,Парксайд", всичко е на късмет. Този път при мен не се получи. Единствено леко съжалявам, че не опитах как работи гайковерта с ,,камъни" на друг производител. Днес върнах гайковерта, при което ЛИДЛ България, търговски обект на ул. ,,Екзарх Йосиф" 37 коректно ми възстановиха сумата от140 лева. Нямат грешка, по отношение спазването на гаранционните условия!
          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
            Гайковерта за парите си е супер, за няколко дена рабона,няма гайка на джанта,която да му се е опънала, опъна му се 1 болт на маховик, но за тези пари толкова.Не знам кой би си носил гайковерт в багажника на колата при нужда да сменя гума?Мен не ми се е случвало да сменям гума на път от години,значи освен че трябва да го нося, трябва да се сещам и да го зареждам и пак в багажника, че и място да му търся.Работещото решение е здрав камък от гедоре с здраво рамо и тръба, хем се събират на по-малко място, хем са значително по-безотказни.
            Аз например бих носил гайковерт, за да си развивам гумата на пътя при нужда. Първо, защото ме мързи да развивам, второ, защото ке искам да се цапам. Затова бих носил гайковерт и такава ми беше първоначалната идея за покупката на гайковерт ,,Парксайд".
            Иначе, вече казах, тресчотиа, в комплект с две дълги рамена и тръба 70 см не излизат от багажника на колата ми!
            По отношение на саморазряда на акумулаторната батерия, батериите Parkside X-team са литиево-йонно и имат малък саморазряд при стоене без употреба. Иначе, масята на гайковерта е най малкият му проблем. Нямаше да ми дотежи в багажника, ако разбира се можеше да развие дори един болт.....
            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
              Утре ще бачкам с един кран и ще съм покрай него докато е светло, та за утре ще окъснея.Звънни през деня да се разберем и насрочим точен ден и час(Нула87682099пет), надявам се пазиш касовата бележка,която е и гаранция.
              Колега, съжалявам, днес върнах винтоверта.....Ако не са го продали, можеш да отидеш до ЛИДЛ на улица ,,Екзарх Йосиф" 37 в София.
              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                Явно си случил ка бройка, защото при мен, гайковертът НЕ РАЗВИ НИТО ЕДИН БОЛТ! Дори болта, затегнат на ръка с ключ ,,Топмастер" .
                С инструментите ,,Парксайд", всичко е на късмет. Този път при мен не се получи. Единствено леко съжалявам, че не опитах как работи гайковерта с ,,камъни" на друг производител. Днес върнах гайковерта, при което ЛИДЛ България, търговски обект на ул. ,,Екзарх Йосиф" 37 коректно ми възстановиха сумата от140 лева. Нямат грешка, по отношение спазването на гаранционните условия!
                Извинявай колега ,ама повече не се сдържам. Юрист ли си?
                Мислиш ли че има значение административния адрес на лИдЛ къдетосив,ърналнесп,олучливияинст,руме,нтисум,атако,ято сативър,нали.
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
                  Не е проблема в гайковерта, а в това, че не знаеш как и къде да го ползваш. Болтове на джанти не се стягат с тръба.
                  Еш, па ти? Не съм знаел да стягам и да развивам? То, щото е гоУема нАука, нЕ ли?
                  Прочете ли че написах, че в опит да дам ,,последен шанс за оставане в багажника" на гайковера вчера опитах да развия болт, който преди това развих и го затегнах на ръка, без да ползвам тръба за лост. И, нищо! Абсолютно нищо не стана! Това за мен поне е неприемлив резултат и го върнах.
                  https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                    Извинявай колега ,ама повече не се сдържам. Юрист ли си?
                    Мислиш ли че има значение административния адрес на лИдЛ къдетосив,ърналнесп,олучливияинст,руме,нтисум,атако,ято сативър,нали.
                    Не, разсилен съм!
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                      При мен камък 19 от гедорето на майстора с тръба се разцепи на м12х1.25 на витарата, после се разви с по-качествен инструмент и подскачане на 110кг върху тръбата .
                      Аз съм чупил ОЕМ авариен ключ на Опел Астра H, при опит да развия предно колело. С удъоженото рамо на тресчотка ,,Topmaster"( див кЕтаец), досега проблеми не съм имал. Бюджетна марка, но вложките излязоха добри.
                      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Ключа болтове на джанти който бяха пуснали преди известно време изобщо не е лош. Поне е в пъти по-компактен от кръстачка. Преди нам си колко време пък бяха пуснали тресчотка която се удължава ,взех я,доволен съм и е добър заместител на кръстачката също.
                        Явно гайковерта е издънка и не си вади нютоните,ама аз пък не сметнах за нужно че ми трябва.
                        Да го търкалям в колата-абсурд. Ако ми трябва такова-ще си взема на ток или пневматика. Ако ще си сменям гуми -ще отида на гумаджия.
                        Sent from my Nokia s fenerche

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Има акумулаторни гайковерти, които ще развият въпросните болтове. Но не са 140 лв...

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Акумулаторните гайковерти от няколко години с нищо не ги ограничава това, че са акумулаторни.Бият не по-слабо от пневматичните им еквиваленти.Но истинските все още цените им се въртят около хилядарка.Това,че не се много популярни по сервизите, според мен е заради по-голямото тегло и по-високата цена спрямо пневматичните.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                              Акумулаторните гайковерти от няколко години с нищо не ги ограничава това, че са акумулаторни.Бият не по-слабо от пневматичните им еквиваленти.Но истинските все още цените им се въртят около хилядарка.Това,че не се много популярни по сервизите, според мен е заради по-голямото тегло и по-високата цена спрямо пневматичните.
                              Така е! Няма как да се очаква и още по-малко да се изисква от гайковерт за 140 пари, да има сила и качества, като на гакъв за 1000+ пари......Получаваш, толкова, колкото плащаш. Поздравления на ЛИДЛ България, че по отношение спазването на гаранционните условия са много коректни!
                              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                От както започна дърлянето става или не става тая техника ме терзае един въпрос. Само гайките на джантите ли са ви проблем в един автомобил?
                                Щото за развиване и завиване на Н бр. 8 или 10мм болтове и гайки предпочитам да върти тая техника а не аз на ръка.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X