Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
    Някъде да има останало електрическото ренде от миналата седмица , че в Стара Загора го изтървах ?
    Вчера имаше няколко бройки в ЛИДЛ на Хладилника. Ако ти се плащат куриерски и много държиш да го имаш, утре мога да взема едно, при положение, че все още не са ги скрили.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
      Някъде да има останало електрическото ренде от миналата седмица , че в Стара Загора го изтървах ?
      София. На ул. Раковски снощи имаше 4-5

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        А някой да е видял останал комплекта помпа за гуми + помпа за дюшек на батерии?

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          И аз влязох в капана на Лидъл.Днес купих настолна бормашина Парксайд 500 вата. На вид добре изглежда като я сглобих, но само до там. Пробвах я на дърво и на метален профил, но луфта в шпиндела е толкова голям, че бургията върви накриво. При по голям натиск и масата подава, иначе менгемето е прилично. Не съм очаквал върхът на сладоледа за тия пари, но чак пък такъв луфт не очаквах. Пробвах да го намаля с едниствения възможен винт, но не се получи. Мисля утре да я разглобявам и да им я върна. Не знам аз ли попаднах на куц кон или всички бройки са такива. Някой друг сблъскал си се е с този проблем.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от piron45 Преглед на мнение
            И аз влязох в капана на Лидъл.Днес купих настолна бормашина Парксайд 500 вата. На вид добре изглежда като я сглобих, но само до там. Пробвах я на дърво и на метален профил, но луфта в шпиндела е толкова голям, че бургията върви накриво. При по голям натиск и масата подава, иначе менгемето е прилично. Не съм очаквал върхът на сладоледа за тия пари, но чак пък такъв луфт не очаквах. Пробвах да го намаля с едниствения възможен винт, но не се получи. Мисля утре да я разглобявам и да им я върна. Не знам аз ли попаднах на куц кон или всички бройки са такива. Някой друг сблъскал си се е с този проблем.
            Е, как можа? ,,И ти ли Бруте"???! И ти ли се поддаде на греховното изкушение-лидълско????
            От всеки друг го очаквах, само от теб, не!
            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от piron45 Преглед на мнение
              И аз влязох в капана на Лидъл.Днес купих настолна бормашина Парксайд 500 вата. На вид добре изглежда като я сглобих, но само до там. Пробвах я на дърво и на метален профил, но луфта в шпиндела е толкова голям, че бургията върви накриво. При по голям натиск и масата подава, иначе менгемето е прилично. Не съм очаквал върхът на сладоледа за тия пари, но чак пък такъв луфт не очаквах. Пробвах да го намаля с едниствения възможен винт, но не се получи. Мисля утре да я разглобявам и да им я върна. Не знам аз ли попаднах на куц кон или всички бройки са такива. Някой друг сблъскал си се е с този проблем.

              Мърда като жива във всички посоки.
              На снимката се вижда оригиналната “колона”
              Аз си правих плътна... луфта се лекува по друг начин. Разколачваш всичко, вадиш шпиндела, цепиш корпуса с флекс и стягаш с болт... потърси в тубата “cheap bench drill spindle repair” или нещо ппдобно и ще намериш клипове.
              И все пак не очаквай чудеса от тая машина.
              I'm not Lost, I'm Discovering !

              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                А някой да е видял останал комплекта помпа за гуми + помпа за дюшек на батерии?
                Днес вечерта в Перник - 1брой.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от stilnik Преглед на мнение
                  Днес вечерта в Перник - 1брой.
                  До Перник не ми се ходи, това е сигурно.

                  Коментар


                  • Инструменти от Лидл

                    От циркулярите заслужава ли си да търся перформанс варианта или да купувам Х20-то което ще пускат?И някой дали помни колко беше цената на перформанса?
                    Последно редактирано от valkov1989; 22-03-19, 00:12.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                      Toзи път е седмицата на Х20, плюс малко пневматика https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=923&week=2 . Аз мисля да скачам на адаптера https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=22332 . Някой от форума го беше купил от Германия, ако може да сподели впечатления!
                      Аз го имам адаптера. Работи си добре. Лапичката ми се искаше да е по силна, но за къмпинг си върши работа

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
                        От циркулярите заслужава ли си да търся перформанс варианта или да купувам Х20-то което ще пускат?И някой дали помни колко беше цената на перформанса?
                        Скъп беше, 280 лева. Доскоро се подмятаха няколко бройки в лидъла кв. Борово, София. Eто едно клипче, сравнение на Перформанса, Х20 и това на 12V https://www.youtube.com/watch?v=bO2ojpqW_bw .
                        Последно редактирано от mitko 53; 22-03-19, 11:29.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Такава прахосмукачка май не са пускали. 90 mbar смукателна мощност. Дали ще е достатъчна за нормално почистване на кола, че моите са уличници и по тази причина ги чистя само по два-три пъти годишно?

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Да си отговоря сам - най-слабата от типа на снимката е 180 mbar. Имам подобна, чисти добре, но лидълската сигурно ще е много слаба.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от gy6ter Преглед на мнение
                              Помпата за масло и нафта помпи САМО масло и нафта , бензин и трансмисионно масло НЕ и най -вероятно , ще я връщам .
                              Колега, защо да не става - заради визкозитета ли - каква помпа трябва в такъв случай?

                              Първоначално публикуван от Alexxxx Преглед на мнение
                              Гайковерта си го взех онзи ден и днес го тествах. Стягам един болт на джанта с гайковерт Dewalt 880m2 (много приятно малко гайковертче, на което му дават макс. въртящ момент 203NM) и после с Parkside-a настроен на 400НМ не можах да го отвия. Много малко не му достига да го отвие.
                              Еха, така ако са замервали и в развойния им център въртящия момент.... оле мале .
                              Според теб кое е по-лесно - да буташ спрял вагон или такъв, който е "по инерция"?

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                                Колега, защо да не става - заради визкозитета ли - каква помпа трябва в такъв случай?


                                ?
                                Пише го в упътването - леснозапалими НЕ . Изрично са цитирани бензин и трансмисионно масло ( не знаех , че е по-запалимо от двигателното ) . Не знам какво може да стане , аз я взех главно за наливане на масла в диференциалите и скоростната кутия .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X