Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Ще следи да си я зарежда на 4-5 месеца някой друг. Аз нямам резервна гума. Фабрично.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Между другото този гайковерт може да се ползва за изпукване на много други гайки с по голям размер. Не е казано че е само за гумите на кочината.
      А батерията от 4 а/ч и бързото зарядно са идеални за флекса и перфоратора на батерия.
      С флекса режете скоби, моби, катинари, матинари, а с перфоратора лично аз имайки 4 а/ч батерия пробих в як бетон 4 отвора по 150мм дълбоки с видия 10ка за две стойки на климатик.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        По какво си личи че е бързо зарядно?

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Защо решихте че този гайковерт е за гуми?

          Това си е монтажен импакт и спокойно се работи по колата с него.

          Пише и че има 5 степени за регулиране.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
            По какво си личи че е бързо зарядно?
            От упътването https://www.kompernass.com/admin/vie...iA1_LB7_22.pdf . 85W е, зарежда 4Ah батерия за 80 минути. Моите, стандартните 65W, с такава батерия го откарват над 2 часа.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Има ли смисъл да се купува Х20 уред(без други налични от серията)след като излизат performance серията?Дали ще излязат аналози на Х20 от другата серия?Че чакам за импакт от една година и нз да чакам ли още

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
                Има ли смисъл да се купува Х20 уред(без други налични от серията)след като излизат performance серията?Дали ще излязат аналози на Х20 от другата серия?Че чакам за импакт от една година и нз да чакам ли още
                Има смисъл разбира се. Особено, когато имаш не един и два други инструменти, захранвани от акумулатищирни батерии от серията X team. Иначе, серията на Parkside Performance, се оказа скъпа и поради това пазарно неизгодна. В България специално, аз не очаквам ЛИДЛ да пуснат масово инструменти от серията Performance. Извинявай, но през декември лесец миналата година, когатао за първи път ЛИДЛ БЪЛГАРИЯ пусна ъглошлайф и винтоверт(бормашина) Parkside Performance, цените на винтоверта съответно бяха 180 лева и 222 лева за ъглошлайфа. Такива цени са малко високи за българския стандарт. От друга страна, в България, извън логистиката на ЛИДЛ има вносител на резервни консулативи (батерии) за инструментите ,,Парксайд", захранвани с акумулаторна батерия.
                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от kiossis Преглед на мнение
                  Между другото този гайковерт може да се ползва за изпукване на много други гайки с по голям размер. Не е казано че е само за гумите на кочината.
                  А батерията от 4 а/ч и бързото зарядно са идеални за флекса и перфоратора на батерия.
                  С флекса режете скоби, моби, катинари, матинари, а с перфоратора лично аз имайки 4 а/ч батерия пробих в як бетон 4 отвора по 150мм дълбоки с видия 10ка за две стойки на климатик.

                  Е, кво говориш? Януари месец, с акумулаторния перфоратотщр Парксайд, с една батерия 4ач, пробих 12 отвора в бетон за основи с ьиаметър 10 мм и дилбошина над 120 мм. За такъв хоби-инструмент, със слад удар ( 1 джаул по спецификация на производителя) е много добре. Откакто притежавам този перфоратор ( краят на септември 2018г.), съм го използвал много пъти и отдавна се е изплатил. Напоследък, постоянно го държа и мъкна в багажника на колата и го използвам най-активно, защото соновно пробущивам в тавани и перфоратора ми е много удобен.
                  https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                    От упътването https://www.kompernass.com/admin/vie...iA1_LB7_22.pdf . 85W е, зарежда 4Ah батерия за 80 минути. Моите, стандартните 65W, с такава батерия го откарват над 2 часа.
                    Точно така е Митко! Бавно зареждат Зарядните устройства от комплектите на инструментите и батериите Парксай, серия ,,X-team"-2ач, зареждат 4 ач батерии, дори за повече от два часа, при почти напълно разредена батерия ( до степен да не може да върти или пробива). Това, обаче специално на мен, не ми е проблем. Просто за аглошлсйфа и за перфоратора, закупих по 2 броя 4ач батерии и си реших проблема с непрекъснатостта на работата.
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      На въпросното перфораторче вече задният лагер на ротора свири ужасно. Но вече няколко месеца го тормозя редовно. Но държи кучето, още не се е разпаднало, та да го рекламирам. То предполагам и с това свирене мога да го рекламирам, но ми трябва постоянно, много е удобно. Ама щом надуша че ще го пускат пак, ще им го нося, може пък с ново да го сменят.
                      Гледам в Германия много поевтинели батериите Х20 ,2Ah https://www.lidl.de/de/parkside-zusa...amilie/p280171 . Имаше и зарядни отделно 65 ватови по 8 евро, но са се изчерпили.
                      Иначе серията Х20, поне засега, постоянно я допълват и обновяват, щом и прахосмукачка пуснаха. Ударният винтоверт също е обновен- вече е 45Nm и с метален патронник, а въпросният гайковерт е вече с 4Ah батерия, а не като миналата година с 3.
                      Последно редактирано от mitko 53; 15-03-19, 17:42.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                        Има смисъл разбира се. Особено, когато имаш не един и два други инструменти, захранвани от акумулатищирни батерии от серията X team. Иначе, серията на Parkside Performance, се оказа скъпа и поради това пазарно неизгодна. В България специално, аз не очаквам ЛИДЛ да пуснат масово инструменти от серията Performance. Извинявай, но през декември лесец миналата година, когатао за първи път ЛИДЛ БЪЛГАРИЯ пусна ъглошлайф и винтоверт(бормашина) Parkside Performance, цените на винтоверта съответно бяха 180 лева и 222 лева за ъглошлайфа. Такива цени са малко високи за българския стандарт. От друга страна, в България, извън логистиката на ЛИДЛ има вносител на резервни консулативи (батерии) за инструментите ,,Парксайд", захранвани с акумулаторна батерия.
                        От няколко месеца дебна за пърформанс винтоверта (60 нютона май беше), че ни трябва за покрив и неимпакт (по-мощен) , но не знам защо и в немския лидл липсва, а беше на изгодна цена спрямо нашата верига.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Перформънса го изчерпаха навсякъде. И аз го чакам. Взех флекса, но не е нещо особено. Поне батерията му ще става за верта.
                          Перфоратора дупчи, но доста бавно ги пробих тия 150мм отвори. Бая натискане и вадене докато пробия до дъно. Ама като се има в предвид че е само 1 джаул е добре. С 6 джауловото Спаркито на кабел щеше да е лесно но ме домързя да го нося от апартамента.

                          Сега купих водоструйката. Доста добра изработка.
                          Правил съм един Керхер - непрофесионален. От класа на Лидлската машина. Бяха го пипали някакви некадърници. Пусковият ключ разпарчотосан, получи пружинка от химикалка и тнт. Общо взето машината след като я възстанових си пръска стабилно, но като екстри и изработка е по зле от Лидлската.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            За основен перфоратор, си вземете Парксайд 1050 вата 3 джаула или още по-добре, онзи кютук с вертикален ротор.. Това си е пълноценен къртач и перфоратор, със сила на удара от 5 джаула. Мой приятел и в момента мори и все не успява да вземе душата на един перфоратор Парксайд 1050 вата, със сила на удара от 3 джаула, който му давам, за да си прави основен ремонт по къщата.
                            Акумулаторният пефоратор е просто незаменим, при изработване на отвори в тавани. Тук в софийското ми жилище, в момента съм с такъв перфоратор и откакто го имам ми свърши много работа. Разбирасе, за основен перфоратор не е достатъчен. Специално перфораторите Парксайд са много добра оферта. Както казах щ, имам три от тях и съм много доволен. Най малко съм работил с 5 джауловия 1500 ватор перфоратор/къртач. Най много с 1050 ватовия и с акумулаторния перфоратор.Читави машини са! За цената си и тригодишната гаранция, са много добри продукти!
                            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              И аз имам и трите машини. Но двете на кабел са на вилата. Този 1500 вата, 5 джаула има проблем със съединителя. Калпава конструкция по рождение. И ако се напъва с големи свредла ще се износи и става само къртач.
                              Аз за това го оставих на вилата. А тук ползвам Спарки - 6 джаула с напречен мотор. Неговият съединител е истински, но и цената е доста истинска ...

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                И аз го имам големия 1500W,но го ползвам предимно като лек къртач вече четвърта година. Случи се понякога и да пробивам дълбоки отвори, но до Ф12-14мм., за нагоре ползвам SDS Max, та не съм му товарил съединителя, само знам че има такъв. А за Performance винтоверта, се оказа сериозна машинка. Миналата седмица правих едни асмалъци, доста отвори направих Ф6мм в тръби 3/4, зарядът на батерията падна само с едно деление. Наистина безчетковите мотори били по- икономични.
                                A за акумулаторното перфораторче, време е пуснат нещо по- сериозно, конкуренцията им от Aldi ги води с една обиколка https://www.weltdergadgets.com/aldi-...er-im-angebot/ .
                                Последно редактирано от mitko 53; 16-03-19, 07:08.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X