Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Макитата от полския клип се води Impact driver а лидълското Impact wrench(по нашему гайковерт) според класификацията на инглетата. Освен по усилието за завиване-развиване се различават че импактът е с холдер за битове 1/4 HEX, а гайковертите са с квадрат 1/2 за вложки. Този кабелният гайковерт в румънско е четвърто лидълско издание след PDSSE 4, PDSSE 450 B2 и С3. предните обаче бяха с усилие за развиване 320Nm и завиване 100Nm. Никой от тях не е продаван в България. Новият модел(в Румъния) е 500- 100Nm.
    A като говорехме за вълка, ето го и в нашата кошара https://www.lidl.bg/bg/p/rabotilnica...ntovert/p27767 . Едина от най- хвалените лидълски машинки. Перфораторчето също е добро.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Чука ли лидълския винтоверт, който ще го пускат?
      Имам старо Метабо, може и да чука, супер е.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Здравейте. Може ли да попитам, как се държат батериите на parkside? Заслужава ли си да се купи за 100 лв. предстоящия винтоверт и отделно зарядно и батерия, спрямо сегашния електрически. Говорим само за домашна работа или нещо в гаража, без строителни про дейности и близки до тях, т.е няма да се използва толкова често.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Има удар, 3600 в минута. Но ударът е по различен от на ударните винтоверти.
          ..

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
            Има удар, 3600 в минута. Но ударът е по различен от на ударните винтоверти.
            ..
            Благодаря. Питах понеже имам Бош, който няма удар и метабо, което може с и без.
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              При винтовертите вибрациите са напред ,както при къртачите,макар и да е на друг принцип.
              При тази машина удара е по посока на въртенето,както при гайковертите.
              Много добра машина но не е за пробиване ами за завиване.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Импакта го отнасям. Купих си батерията със зарядното за други цели и сега ми идва като подарък за 55лв.
                Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                  При тази машина удара е по посока на въртенето,както при гайковертите.
                  Това питах, благодаря.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Аз се чудя за перфоратора как ще се държи с дупки в панелката дали ще се справи. Или ще се измъчи че гледам и едната релса на пердетата иска дупка в плочата понеже се е откачила.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от behwolf Преглед на мнение
                      Здравейте. Може ли да попитам, как се държат батериите на parkside? Заслужава ли си да се купи за 100 лв. предстоящия винтоверт и отделно зарядно и батерия, спрямо сегашния електрически. Говорим само за домашна работа или нещо в гаража, без строителни про дейности и близки до тях, т.е няма да се използва толкова често.
                      Да, ЗАСЛУЖАВА СИ!
                      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от ZeroColdX Преглед на мнение
                        Аз се чудя за перфоратора как ще се държи с дупки в панелката дали ще се справи. Или ще се измъчи че гледам и едната релса на пердетата иска дупка в плочата понеже се е откачила.
                        Бавничко пробива, все пак е само 1j , но пък компенсира с лекота и удобство, идеален е за една ръка. За дупки в тавана моя го завирам в найлонов плик, да не засмука песъчинки в колектора. Е, внимавам да не го прегрея. С една батерия 2 ah съм засичал 22-23 дупки в бетон ф 8 "с дълбочина 10 см. Само нещо почна да свири някъде лагерче, та се чудя дали да го рекламирам.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          А някой успя ли да си вземе днес винтоверта който пускаха, че във Варна в лидъла който почти винаги си има в 10:00ч. нямаше и помен. Нямаше и в др. им магазини.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                            Бавничко пробива, все пак е само 1j , но пък компенсира с лекота и удобство, идеален е за една ръка. За дупки в тавана моя го завирам в найлонов плик, да не засмука песъчинки в колектора. Е, внимавам да не го прегрея. С една батерия 2 ah съм засичал 22-23 дупки в бетон ф 8 "с дълбочина 10 см. Само нещо почна да свири някъде лагерче, та се чудя дали да го рекламирам.
                            Да ти кажа аз имам цялата серия с тези батерии, винтоверта , флекса и зегето така че батерии има. Винтоверта го бях напънал за една дупка в плочата ударния вариант и почна да свири занесох го на сервиз смениха ми го с чисто нов така че може да се възползваш. Ама все пак се чудя да скачам ли на тоя перфоратор или да изчакам за другия дето е 3j дано го пуснат.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Успях ама в софето преди работа в 7:30имаше 4-5 бр дигнах един та да видим. Ше пиша ако видя някъде и некой иска.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от crazyjob83 Преглед на мнение
                                А някой успя ли да си вземе днес винтоверта който пускаха, че във Варна в лидъла който почти винаги си има в 10:00ч. нямаше и помен. Нямаше и в др. им магазини.
                                И аз успях. Към 7:20 бях там, имаше 8-9 броя. София

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X