Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    На Баухаус стълбата е фактически Краузе. Може да е олекотен модел, но аз съм доволен от нея. Лека е за пренасяне. Стои стабилно и държи на 100 и кусур кила, качени горе.
    [emoji106] още един глас. Стълбите са профи и са добри.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Двураменна е и може да се слага на стълбище.
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Купих си пистолета за горещ въздух, за цената си е супер, лек, удобен, учудващо тих вентилатор, сешоара на Philips за коса повече бръмчи, който се чуди да го взима, има и аксесоари накрайници.
        Последно редактирано от Еделвайс; 16-07-19, 16:32. Причина: Дума

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
          Двураменна е и може да се слага на стълбище.
          Ходих да търся пистолета за горещ въздух и загледах стълбата, по мое мнение не е никак кекава за габаритите си.
          Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

          Няма вече Диско,няма вече Pinz...

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            За пистолетите за горещ въздух:

            1. Нисък клас - просто духалка, понакога с една, друг път с 2 степени, понякога и със степен само духане. От 4-5 марки, с които съм работил, поне в краткосрочен план са от един дол дренки. Цени обикновено под 100лв, често доста под. Имам един Einhell на безброй години вече, грозен, поолюпен, постопен, но си работи.
            2. Среден клас. Обикновено между 80-100 и 200лв. Усещат се малко по-солидни, някои имат повече степени на духане, някои терморегулация с врътка и номера по нея (не градуси).
            3. Висок клас - 150лв и нагоре. Много степени на духане, много степени на температура, обикновено и дисплей с реалната температура. Понякога с екстри като охлаждане преди изключване (духа например 30 секунди на максимум при изключен нагревател. Скоро се сдобих с Wagner Furno 750, защото от известно време изпитвах силна нужда от регулация на температурата. Има си куфар с принадлежности, самото тяло е направено така че да може да стои изправен на маса, а на куфара отвън има канали, с които се закрепва здраво за него, пак с цел да духа нагоре, тоест да е стационарен и да се мести това, което се нагрява. Засега доволен. Не бръмчи прекалено, усеща се солиден (не тежък) и върши това, за което съм го взел.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Комплекта Т-образни шестограми със сферични глави, всеки с дръжка?
              Някой? Мнение?
              WG 2.7 CRD

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                Комплекта Т-образни шестограми със сферични глави, всеки с дръжка?
                Някой? Мнение?
                Някой по-назад в темата спомена, че са доста здрави. Относно ръчния циркуляр, който пускат в Събота, с какво е по-по-най, че е по-скъп от други евтини марки, че при тях и дълбочината на рязане е повече? Тия алуминиевите дъски като водач ли го играят? Трябва ми за някой срез на плоскост 1-2 пъти в годината, но не съм запознат с този тип машини.
                Ford Maverick II 2.3 XLT
                Ford Mondeo MK5

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                  Някой по-назад в темата спомена, че са доста здрави. Относно ръчния циркуляр, който пускат в Събота, с какво е по-по-най, че е по-скъп от други евтини марки, че при тях и дълбочината на рязане е повече? Тия алуминиевите дъски като водач ли го играят? Трябва ми за някой срез на плоскост 1-2 пъти в годината, но не съм запознат с този тип машини.
                  Хитрината е в линеала, нагласяш по линията на рязане, потапяш и пердашиш. За разкройване е голямо улеснение. Сега се мъча с обикновен ръчен, имам два, та е едно пресмятане, мастара го слагам на 110мм. от линията на рязане, отделно трябват стеги с нисък профил, че двигатела опира в тях.
                  Ето малко впечатления на човек ползвал по стар модел от 2015г, http://woodbg.blogspot.com/2015/08/p...s-1200-a1.html и http://woodbg.blogspot.com/2017/02/p...a1-kgs254.html .

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Лидълския сушоар става,лепя термосвиваеми муфи на доста дебели кабели

                    Имам го от две години примерно,но от 6 месеца интензивно се ползва
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Днес се разходих до там

                      Менгемето като за 20 кинта е чудесно. Прилича на цам.
                      Има комплект дълги отверки.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Лидълската духалка и аз я имам, става. Имам и една Райдер за сходни пари. Също върши работа, но е с куфар, Лидълският е с картонена кутия, много непрактично, разните приставки се премятат в нея.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Някой зимал ли си е телоподаващото? Че гледам 200 кинта и е без нужда от бутилка...
                          ....!

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от bojurishte Преглед на мнение
                            Някой зимал ли си е телоподаващото? Че гледам 200 кинта и е без нужда от бутилка...
                            Не ти трябва
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Сега чета и аз Ще улесня - ако някой друг се интересува https://www.offroad-bulgaria.com/sho...d.php?t=218118
                              ....!

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от bojurishte Преглед на мнение
                                Някой зимал ли си е телоподаващото? Че гледам 200 кинта и е без нужда от бутилка...
                                Много е добра машината ,като за теб е идеална!

                                Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X