Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Имам лидълски бинокъл 10х40 ако не се лъжа, много съм доволен, хубав и ясен обра, откакто го взех не излиза от раницата и не се притесняваме както с БПЦ, който вече си стои в къщи на сигурно.
    Пробвай го още в магазина и веднага ще видиш дали е разфокусиран.
    Лошото е че чантичката му е мека и няма никаква защита на бинокъл а, не като на старите руски.
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Е как иначе...
      Последно редактирано от batVenci; 08-12-18, 11:57.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
        А как инъче да ги доставят до България в магазина зад ъгъла на апартамента, в който живееш? "Безплатна е само смъртта, но и нея плащаш с живота си"
        Е как иначе, разбира се с Хамилата на Ибн Ебн, по пътя на коприната. "Безплатна е също и любовта от Ибн Ебн, но и нея плащаш с болка отзадЕ."

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Някой пробва ли верта?
          Имам Брезер 10х50 и съм доволен.
          Чудя се на телескопа...

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Имах същия Брезер, голяма скръб, вижда се двоен образ. Върнах го на другия ден.
            А за винтоверта, направих му първите проби. Най- голямите винтове, които имах под ръка, бяха 8Х180мм. амо винтове, та с тях го пробвах. Завива ги без никакво усилие в две чамови греди. Това обаче е и по силите на 40Nm машина, та викам да пробвам директно в един орехов пън. Зави винта в аксиална посока около 150мм. дълбоко и машината изключи от претоварване. За отвиването също видя зор, пак ми изключи веднъж.Нямах 10мм. винтове, да видя как ще се представи с тях в чам.
            Имаче лека и ергономична, патронникът има кликове при стягане, като на Рьом. Батерията беше напълно разредена, зареди я за 40 минути. Куфарът не ми хареса- доста голям а вътре не може да сложиш нищо. Има някаква ниша, уж за втора батерия, но се оказа че на капака има нещо като пластмасов зъб и опира в батерията, май ще го резна с дремела.
            Последно редактирано от mitko 53; 08-12-18, 15:14.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Празната ниша в кутията на безчетковия винтоверт е за кутия с битове от същата серия - PERFORMANCE. Стават също така и кутиите от последно пусканите битове на PARKSIDE (зелените). Освен това има допълително уширение за 5Ah батерия, монтирана на винтоверта.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Добре звучи. щом е и лек, ние мислим да го вземем, а и с комбинация с флекса (5Ач) - няма да има нужда от втора батерия (доста скъпи).

                PS: Първия флекс нещо не се затягаше добре диска и ще го връщаме. Добре че взехме два.
                Последно редактирано от hakama; 08-12-18, 15:55.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Място за втора батерия, обаче не е предвидено, трябва да се импровизира. А съм намислил да ми купят една от Германия, не е толкова скъпа, 2,5АН Е 30 евро с доставката на германски адрес.. В куфарите на Х20 имаше ниша за резервна батерия.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    https://youtu.be/GBVXPGDBCoI

                    Това от тази сутрин.Сигурно и е студено.3 Амперчасовата батерия.

                    Сложих я да се топли,да видим.

                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Днес в монтанския лидл мернах на билборд част от предложенията за другата седмица. В понеделник 17.12 ще пускат правия шлайф за 50 и новата оберфреза за 70 лв.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от solart Преглед на мнение
                        Ще ида в понеделник да го видя, лошото е, че не съм ползвал бинокъл от казармата
                        Бинокъла не става, поне според мен. Подвижната рама, на която са окулярите е от мека пластмаса и се криви на където си иска. Има си астигматизъм по рождение.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Появи се в Полша нова вертка 12V от Grizzly поредицата https://www.lidl.pl/pl/Asortyment.htm?articleId=34885 , не знам вече кой номер се води(на дръжката C2 ми се вижда под увеличение). Разликите с предните са 2Ah батрия и 28Nm въртящ момент.
                          Последно редактирано от mitko 53; 10-12-18, 17:45.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Проблем. Умря ми 2 А батерията. Като я включа на зарядното ми светят зелената и червеата индикация и мигат. Касовата бележка я намерих, но в нея е и зарядното. Съвет как да процедирам?
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              С касовата в магазина.

                              ...обаче хич не е сигурно че батерията е на същата 2г. (или там коклото е) гаранция.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Батерията и зарядното са не един касов бон с обща цена. Та се чудя каква ще излезе.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 10 потребители онлайн. 0 потребители и 10 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X