Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Сутринта в 7,30 цял палет винтоверти на жица имаше в лидъла кв. Борово, София. Аз си взех шпакла и маламашка за гипс.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Мисля, че е важно да се знае: https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylg...tA_F_kDujyt4Mw
      Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        В Плевен 8:30 нямаше, магазина отваря в 8:00. Според касиерката били 10 броя и ги всели за 15 минути

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          Струва ми се че,лидълския се представя с една милимунда по добре,но е и с 15 нютона по мощен и почти два пъти по масивен.Иначе 152-та е класика !На мен много ми допада.Дребен и се навира на доста места.
          Лидълския го взех преди година по твой съвет и смело мога да кажа, че това е най-добрата машинка, която съм взимал от лидъл.Парите си ги е изкарал стократно вече, а няма признаци на умора.За развиване на запечени болтове, които съм сигурен, че гайковерта ще скъса е незаменим.Единствения "проблем" е че къса на поразия преходниците от HEX към 1/2 квадрат, включително и марковите.Сега го ползвам само за накрайници с HEX захват и за камъни на 1/4

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Моят импакт го обзаведох с импакторните битове от миналата седмица. Кутията им побра и вложки до 13 и преходниците 1/4,3/8 и 1/2. Най ме дразни тесният куфар, почти нищо допълнително не побира освен втора батерия 2 ah.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Преди 4 часа зареждаха стелажите с импакта и акум.перфоратор и други.

              Докато се шматках,видях метални дюбели за Кнауф, комплект с клещи за изтегляне,нещо към 15 лв.За тези пари е подарък,читави клещи са само 30 лв.

              Не взех понеже ме обзе съмнение дали са читави,някой ползвал ли ги е?
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Ако някой от София е пропуснал винтоверта на жица, вчера мернах 6 броя в лидъла в ринг мола на околовръстното. А за тези клещи, не може ли да се монтират дюбелите за кухини само с отвертка или винтоверт.
                Тази сутрин погледнах сайта с упътванията, кабелният гайковерт 500 Nm ще го пускат и при нас.
                Последно редактирано от mitko 53; 23-09-19, 06:45.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  До сега имало ли е ударен винтоверт, като сегашния акумулаторен, но обаче на ток? Гледах упътванията, но нещо не видях.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                    А за тези клещи, не може ли да се монтират дюбелите за кухини само с отвертка или винтоверт.
                    Иванчо отсъствал 1 ден от училище и на другия учителката съответно го пита какво е станало.
                    -Ами,отсъствах,защото с тате трябваше да водим козата на пръч.
                    -Абе,Иванчо,баща ти сам не можа ли да я свърши тая работа?
                    -Ми,виж к'во другарко...Той тате сам може.То и аз мога...ама козата си сака пръч!


                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      В случая ,аз поне ще мина без пръча, отвертката ще ми свърши същата работа.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        За 1-2 ще минеш, на петия ще се псуваш за икономията.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Ако имам стадо, нема да се осланям баш на ялов пръч.
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Не става с отвертка.По време на дърпането ,опората трябва да е към самия дюбел ,инъче ще излезе.Вече няколко пъти ми се налага да ползвам такива дюбели за тежки Ел.табла.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Перфектни са за монтаж в тухли четворки.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Колеги , случайно някой да си е купил винтоверт и да не му трябва да го ползва ? Обиколих всички лидъли в София и няма помен от такова нещо.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X