Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Колеги, някой да има впечатления от потопяемата електрическа помпа, днес е пуснаха на цена 100 лева ?

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
      От моят тригодишен опит с инструментите с бранд ,,Парксайд", които продава ЛИДЛ България, мога да кажа следното - доста от уредите са добри и са качествени, с оглед цените, които им искат! Например, пробивните електрически/акумулаторни инструменти / перфоратори, бормашини, къртач, винтоверти/, мога да се подпиша, че са доста добри и вършат работа! Акумулаторните отвертки ,,парксайд" също са добре. Правият шлай също става. Естествено, че са хоби серии, но вършат работа! Режещите инструменти ,,PARKSIDE", обаче не стават за нищо. За справка виж акумулаторните ъглойшлайфи от марката и обикновните ,,малки" /уж/ ъглошлайфи....
      Това го обощавам, на база моите преки, лични впечатления от закупени, използвани, а някои и върнати инструменти ! Мой приятел, си направи ремонта на къщата с 1010 W перфоратор ,,Парксайд" и всеки път все него ми иска, когато му потрябва, при условие, е съм му предлагал и тежкият вертикален перфоратор /пи който функцията ,,къртач" е по-добра/. Има доста за къртене покрай ремонта и нА, този перфоратор /1010 ватория, с 3 джаула сила на удара /, още не е сдал багажа и си работи ли, работи!
      И аз имам добри впечатления от техни машинки . Истината е че чичо ми им е голям фен На батерия има зеге , циркуляр и винтоверт които ползват една и съща батерия скоро си купи и къртач на батерия . Циркуляра и зегето няма грешка но винтовера е ацки тежък не го препоръчвам . За в мрежата има голям ъглошлайф , настолна бормашина , ръчна бормашина , къртач , пистолет за силикон сигурно изпускам нещо .
      Всичките машинки си работят , но настолната му бормашина не е направена като хората . Има голям луфт при Z оста вследствие на което 90-то градуса се губят при пробиване , бързо загрява а и ремъчните му шайби се износват бързо.
      Голямата водоструйка си заслужава всеки лев ..

      Преди няколко седмици си купих малкия им винтовер който беше за 69лв . Но май съм нацелил дефектна бройка . При тест с 10мм боргия в 70мм дърво . Почва леко да дими колектора на мотора . Не вярвам да е нормално . Макитата ако се претовари изключва и не мирише по време на работа ...

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Аз пък за ножиците за клони https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=20952 , да питам стават ли? По- точно този тип остриета добре ли режат? Имам такива с право острие и наковалня https://www.lidl-service.com/cps/rde...BE%D0%BD%D0%B8 , доволен съм и искам да взема още едни да имам на Лом.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
          Аз пък за ножиците за клони https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=20952 , да питам стават ли? По- точно този тип остриета добре ли режат? Имам такива с право острие и наковалня https://www.lidl-service.com/cps/rde...BE%D0%BD%D0%B8 , доволен съм и искам да взема още едни да имам на Лом.
          Ножиците за клони ,,Флорабест" са добри. Спокойно купувай!
          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
            Аз пък за ножиците за клони https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=20952 , да питам стават ли? По- точно този тип остриета добре ли режат? Имам такива с право острие и наковалня https://www.lidl-service.com/cps/rde...BE%D0%BD%D0%B8 , доволен съм и искам да взема още едни да имам на Лом.
            Предния модел бяха перфектни. Що клон нарязаха не е истина. Обаче баща ми успя да счупи острието-почнал да усуква клона или усукал тях и скочило парче като на Менли-то та днес купих чифт от тези. Като за 17 лв. Изглеждат прилично . Днес в плевенския Лидъл беше ден на ножиците за клони. Доста се накупиха и то рано след 08:00. Правите им е ограничено приложението според мен. Моите ръждясват на стената.


            TT
            Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Аз пък точно от ъглошлайфа 20в (първия) съм много доволен. Не че много зор му давам ама досега само веднъж ми е клякал за ток и то беше с 2Ач батерия защото 4 още не бяха пуснали.
              Със 3 амперчаса батерия прави 80 сряза на стоманена закалена шпилка ф8.

              Копчето му е много удобно,тоя чеп отдолу скоро ще го махна ,та да стане още по лесен за пускане.Лично съм много доволен,именно този модел от Лидъл ме накара да купя флекс макита и девалт,и не че не е читав лидълския,а имаме много и големи батерии макита,девалт.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Благодаря за съветите за ножиците. Утре може да взема, ако са останали.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Със 3 амперчаса батерия прави 80 сряза на стоманена закалена шпилка ф8.

                  Копчето му е много удобно,тоя чеп отдолу скоро ще го махна ,та да стане още по лесен за пускане.Лично съм много доволен,именно този модел от Лидъл ме накара да купя флекс макита и девалт,и не че не е читав лидълския,а имаме много и големи батерии макита,девалт.
                  То това на Лидъл му е важна функция (поне за мене) - видиш сгодна машинка която не си пипвал досега, тъкмо свикнеш и вземе та се спраска. И понеже в Лидъл същото го пускат веднъж годишно - отиваш и си купуваш от магазина за инструменти.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Какво мислите за шлайфчето?
                    Прикачени файлове
                    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от besriworld Преглед на мнение
                      И аз имам добри впечатления ...
                      Преди няколко седмици си купих малкия им винтовер който беше за 69лв . Но май съм нацелил дефектна бройка . При тест с 10мм бУргия в 70мм дърво . Почва леко да дими колектора на мотора . Не вярвам да е нормално . Макитата ако се претовари изключва и не мирише по време на работа ...
                      .

                      Ами мирише щото отпред на свредото се натрупва талаш от дървото и режещия ръб се замазва . Пушекът е от триенето на дървото - през 2-3 см се вади свредлото , ако се усети трудност при пробиване , или най малкото се прекъсва подаването да се надроби пробития материал , зависи и дървото какво е , влажно , смолисто ...

                      " ...Голямата водоструйка си заслужава всеки лев .. .. " - ако дадеш още към 130 лв за преходник и накрайници на Керхер. ( или направо си вземеш Керхер )

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Керхер са безумно тъпо направени машини, също, като кемпи и разни други изгъзици, само да хвърляш пари за тях. Имам взимана втора употреба яка 2000w полупрофесионална керхер, всичко и е метално освен главата с клапаните, познайте кое се чупи и какви пари е .Тези идиоти нарчно са оставили слабо място, за да не живее вечно, съответно скил за стотина лева вътре всичко е метално (ама замръзна и се строши) .
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Какво означава полупрофесионална керхер?До колкото знам имат профи серия и домашна серия.Едната ми водоструйка на Керхер е от 88ма,всичко си и работи.Другата пак е професионална 6/15 някъде околко 2000-та,главата и е бронзова и въпреки това се износи,но части има и ремонта не е проблем.До колкото знам домашните им машинки са с тези пластмасови изгъзици,там всичко е направено с цел максимална печалба и търговски вид,то пистолети с дисплей,с тъчскрийн,не знам дали не са пуснали и модел с дистанционно,да и кажеш къде да пръска и тя сама да отиде.Профи машинките нямат нито една от тези глупости и някак си се справят без тях,но цените са жестоки, скоро реших да се оборудвам с ротационна дюза, най-добрата и цена в БГ 315 лв, от Китай дойде много подобно и добре работещо изделие за 15 долара.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Хаби доста въздух, няма достатъчно въртящ момент. Приложението му е някъде между прав шлайф и мултишлайф(дремел) но е по-маломощен и от двете. Единственото за което го ползвам е да закачам четки за бормашина, за чегъртане на кофти места, а и с повече обороти.
                            После смерти плохие десептиконы попадают в Автоваз

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Жеков Преглед на мнение
                              .

                              Ами мирише щото отпред на свредото се натрупва талаш от дървото и режещия ръб се замазва . Пушекът е от триенето на дървото - през 2-3 см се вади свредлото , ако се усети трудност при пробиване , или най малкото се прекъсва подаването да се надроби пробития материал , зависи и дървото какво е , влажно , смолисто ...

                              " ...Голямата водоструйка си заслужава всеки лев .. .. " - ако дадеш още към 130 лв за преходник и накрайници на Керхер. ( или направо си вземеш Керхер )
                              Е мога дя разпозная миризма от загоряла дървесина . В случая започна да пуши от четките/колектора на мотора и миризмата е специфична

                              Относно водоструйката .
                              Ползвал съм предния модел преди фейс лифта .Сменял съм пистолет и въртележката но не беше някакви пари ... В лидалския сервиз ги имаха като резервна част.

                              В момента съм с тази тъй като лидалската за 5+г. даде фира . Новата работи много добре - по дебитна а и видимо повече барове има (предишната беше 130)

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Полупрофесинален в случая означава, че половината е направен професионално, а за всеки случай другата половина е от пластмаса, за да не вземе да работи прекалено дълго без ремонт.
                                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X