Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    На макита 7 пиновия конектор няма нищо общо с балансирането, а колкото и да е чудно батериите на макита, особено старите хич нямат балансиране .
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      По повод 12 волтовия хибриден импакт:
      Взех го инцидентно, моят също бие сериозно, така че също остава за инцидентно ползване. Толкова бие, че не бих си и помислил да сложа патрон. Завил съм 10ина винта и съм пробил 5-6 дупки в дърво плюс нарязване на резба в тях, нямам повод да го пробвам на нещо по-сериозно засега...

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
        batVenci, нали си заварил свредлото с опашката му за патронника? Какво ще разглобиш и как ще стигнеш до основата на свредлото? Правили ли си го това, или само така си мислиш?
        взимаш един https://www.masterhaus.bg/files/prod...05060928-1.jpg такъв патронник, режеш опашката и присаждаш нужната... варианти има всякакви
        I'm not Lost, I'm Discovering !

        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
          взимаш един https://www.masterhaus.bg/files/prod...05060928-1.jpg такъв патронник, режеш опашката и присаждаш нужната... варианти има всякакви
          Не си струва заигравката. Патронници със шестостенна опашка бол. Питайте Гугъл. Има на Бош - 13 лв, в ОЛХ има, в Конрад/ сега ...../ имаше преди и т.н. Вижте по големите магазини като Крес, Практикер, Алати......, срещал съм по 5 лв.....

          https://www.olx.bg/ad/adapter-prehod...tml#48a5566730
          https://www.olx.bg/ad/barzozatyagasc...tml#48a5566730
          Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
            взимаш един https://www.masterhaus.bg/files/prod...05060928-1.jpg такъв патронник, режеш опашката и присаждаш нужната... варианти има всякакви
            Ясно ми е. Питането ми беше към Венци, че нещо не му схващам предложението, ама май и той не е наясно. На мен не ми трябва (вече казах, че имам).

            Купешките патронници са малки. Мисля, че не хващаха 10 мм свредло. Ако питащия мисли да си прави, според мен варианта е да стисне свредло в патронника, свредлото да се хване в челюстите на универсала на струг, шестостена за опашка да се хване с патронник на седлото и тогава да се заваряват. Така няма да има биене.
            Последно редактирано от Veselin Monkov; 23-04-19, 19:05.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Само по себе си, за уважаващ себе си патронник, стига стягането на свредлото в челюстите на патронника за добър баланс. Подаващата се отзад опашка се заваря, а остатъка отпред, трябва да се счупи, като се освободи от челюстите. При удар с чук, обикновено предната част на свредлата лесно се чупят. Тогава патронника остава със заварена опашка на 1/4 шестостен. Проблема е, че въпросния шестостен се захваща не много здраво и стабилно към 1/4 извода на винтоверта, т.е. съществува нелош риск от биене...
              Иначе предложенията с готови опашки с резба на 1/2, си е по-доброто решение. Но предвид халтавото захващане към винтоверта, това свързване е по-скоро за инцидентна работа...
              Последно редактирано от batVenci; 23-04-19, 19:51.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от batVenci Преглед на мнение
                Само по себе си, за уважаващ себе си патронник, стига стягането на свредлото в челюстите на патронника за добър баланс. Подаващата се отзад опашка се заваря, а остатъка отпред, трябва да се счупи, като се освободи от челюстите. При удар с чук, обикновено предната част на свредлата лесно се чупят. Тогава патронника остава със заварена опашка на 1/4 шестостен. Проблема е, че въпросния шестостен се захваща не много здраво и стабилно към 1/4 извода на винтоверта, т.е. съществува нелош риск от биене...
                Иначе предложенията с готови опашки с резба на 1/2, си е по-доброто решение. Но предвид халтавото захващане към винтоверта, това свързване е по-скоро за инцидентна работа...
                Проблема при описната процедура е, че за да се центрира добре трябва да стегнеш в челюстите цилиндричната част от опашката, а тя не е закалена, та като го пернеш с чука ще се отчупи спиралата и остава една стърчаща опашка на нивото на челюстите, която пречи. За това те питат дали си го правил на практика и какъв е бил резултата.
                I'm not Lost, I'm Discovering !

                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Невъзможно ли е, като се отворят челюстите, с дремел да се изшлайфат паразитните остатъци, за да не пречат?...
                  Иначе, резултата от такъв патронник не е много очароващ, като принципно избягвам да работя по този начин...

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                    И аз имам едно излишно, което подарявам.
                    Зарядното замина.
                    Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                    Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Благодарение на bilbo27 вече имам приставка. Имам и да черпя.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        А кадро на придобивката?
                        Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
                        freelander 1,8 2001g.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Днес останах с доста добро впечатление от служителите на Лидъл и отношението им към клиентите! Днес се сдобих с перфоратора. След няколко часа реших да го отворя и разгледам, при което установих, че в куфара ги няма трите свредла! Тъй като бях на работа, посетих магазина в късния следобед и след като обясних на служителя какъв е проблема просто отвориха друг куфар, извадиха свредлата и ми ги дадоха без никакви излишни въпроси!

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Кой ли късметлия ще вземе този куфар с извадените свредла

                            Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Каръшка работа.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                И аз ударих карък вчера с поливалката за маркуч. Оказа се спукана връзката и се наложи да тунинговамм с вътрешно уплътнение. Не ми се разкарваше обратно да я връщам, а ми трябваше. Иначе взех и боркороните.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X