Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Кримпващите клещи стават ли за нещо

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от tomhor Преглед на мнение
      Кримпващите клещи стават ли за нещо
      За оголване на кабели [emoji1]
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
        Някой питаше за кабелния винтоверт, пускат го в четвъртък https://www.lidl.bg/bg/c/remontni-prinadlezhnosti/c1077 . Аз съм се насочил към гипсаджийската шпакла и маламашка, ама защо не ги пуснаха през миналата,гипсджийската седмица, та пак трябва да се разкарвам. Иначе купих миналата година една такава маламашка на Топ мастер, от едно гипсово лепило на Кнауф стана на лисица, а уж е от неръждавейка.
        Какъв е точния модел на този винтоверт, че нещо се чудя? Има ли на български листовка, че да му видя характеристиките, че гледам дори и райдера май са по-скъпи от този.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от behwolf Преглед на мнение
          Какъв е точния модел на този винтоверт, че нещо се чудя? Има ли на български листовка, че да му видя характеристиките, че гледам дори и райдера май са по-скъпи от този.
          Eто упътване на български https://www.lidl-service.com/static/...ung_WEB_BG.pdf . Ето и къде го коментирахме преди две седмици https://www.offroad-bulgaria.com/sho...80065&page=267 .

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Някакви отзиви за акомулаторната прахосмукачка?

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Ами на това, че четкодържателят е зле направен (най-вероятно) и осигурява на едната четка различен натиск и вибрации.

              А може и едната четка да е калпава. Не слушай какво ти разправя горе Мишо, освен процента медни стружки в четките (повечето въобще нямат) има и други важни фактори. Абе накратко, няма работа която да не може да се свърши зле.
              Имам една бормашинка Блек енд Декер, вече на десетина години ще да е. Само за домашна употреба, т.е. от дъжд на вятър. Преди няколко седмици рЕзко умрЕ, ама хич признаци на живот не даваше. И я бях отписал, рекох си тоя дарак изпуши или ротор или статор. Да, ама не. От спортна злоба я отворих преди да иде в боклука, да видя какво точно се е скапало. Ротор и статор бяха перфектни, ни опушено, ни потъмняло. Четки също имаше, но ... четкодържатели от тенеке за капачки за буркани. Заседнала четка ли беше, колектора ли беше твърде оплескан, ба ли га... Продухах с въздух, почистих колектора с водна шкурка и запали. Обаче като обърна посоката и хвъля искри яко. Което ме навежда на мисълта, че няма да живее дълго ако я впрегна на работа. Та четкодържателя има съществена роля за живота на един електромотор, колкото и незначителен да изглежда ...
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Също и как конструктивно е разположен, но най- вече за каква машина е навит ротора.
                пп а и тази марка съм я отписал още от корекомските времена
                Последно редактирано от veskov; 14-09-19, 05:37.
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от neo13 Преглед на мнение
                  Някакви отзиви за акомулаторната прахосмукачка?
                  Според това клипче https://www.youtube.com/watch?v=-FXHhekvHwg , не се представя зле, ама да сподели някой притежател, скоро я пускаха, сега явно се опитват да допродадат някоя бройка. Досадно е че е комплектована с бавното зарядно, 120 минути зарежда 4Ah батерия.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Аз имам акумулаторната прахосмукачка. Ползвам я предимно за почистване на колата и някои други неща тук и там. Смуче добре, дори може да се сравнява с някои електрически прахосмукачки от среден клас по сила на засмукване. Батерията 4Ah издържа около 15-20 минути. Единствено торбичките отначало бяха проблем, но има решение. Купих торбички UB314, чиито отвор е с 1-2mm по-голям от оригиналния, и адаптирах щуцера на прахосмукачката с изолирбанд.
                    Общо взето съм доволен от прахосмукачката.

                    Коментар


                    • Инструменти от Лидл

                      Поръчах си дреболии от немския онлайн шоп. Подариха ми ваучер за 10 евро. Ако някой го иска, пращам кода на ЛС. Валиден е до 13.10.2019 г.
                      Едит: изпратен на колега от форума.
                      Последно редактирано от Любо Стаменов; 14-09-19, 21:16.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                        Също и как конструктивно е разположен, но най- вече за каква машина е навит ротора.
                        пп а и тази марка съм я отписал още от корекомските времена
                        Аз на марки не робувам. Отдавна съм се убедил, че при всякакви видове техника има по 1-2 дето са по-по-най и всичко останало е ширпотреба. Тогава така ми се случиха нещата, че ми се прецакаха почти едновременно и двете ловешки бормашинки и тая изпадна на оферта. Криво-ляво върши работа, ама няма да си купя пак такава ....
                        П.П. Вчера на лидълската косачка и пробвах една от тия универсалните китайски глави с 4 корди. Коси като луда, много по-ефикасна и удобна е от тия, дето кордата се навива вътре.
                        Последно редактирано от kuzdov; 15-09-19, 03:26.
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Акумулаторната прахосмукачка дето я пускат тази събота е много добра. Ползвам я и за вкъщи и за колите. Торбички стават всякакви, стига диаметърът на отвора да е 38мм или малко по-малък.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                            .П.П. Вчера на лидълската косачка и пробвах една от тия универсалните китайски глави с 4 корди. Коси като луда, много по-ефикасна и удобна е от тия, дето кордата се навива вътре.
                            С 4х4мм корди е убиец. Чудя се за метална 2-3мм въженца, но да не се потроши машинката.
                            Аз съм с друга де, но все едно
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              То има и едни с вериги като за моторен трион. Аз не бих рискувал, че това ако се скъса може да остави някой без крак или без глава
                              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                              Неизвестен мъдрец

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                                То има и едни с вериги като за моторен трион. Аз не бих рискувал, че това ако се скъса може да остави някой без крак или без глава
                                Точно на тези металните(алумин)глави съм сложил две парчета от верига и се справя добре с тръни и едра трева.Дори като удари в камък или дърво не е сериозен проблем. (премахнал съм режещите зъби и чистачите, ползвам обратната страна-плъзгачите за рязане, след едностранно заточване-преработката отне 10-15 минути)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X