Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Някакви впечатления от къртача 15J ?
    От мнение 5167 нататък има инфо, бях се засилил за него, но взех 5J миналата седмица. Един дядо върна 15J тогава, нещо му падало при работа, това обясняваше на управителя. Върнаха му парите без драми.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Здравейте, колеги! Някой ползвал ли е акумулаторната прахосмукачка? Заслужава ли си парите? Мерси!

      Коментар


      • Инструменти от Лидл

        Аз имам къртача pah1300 ако става въпрос за него.Доста е силен и не толкова тежък.Свалил съм 3-4 стени с него без проблем.


        Пп.Пуснаха ли бодито на импакта или го изтървах,че от месец не съм следял...

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
          Аз имам къртача pah1300 ако става въпрос за него.Доста е силен и не толкова тежък.Свалил съм 3-4 стени с него без проблем.


          Пп.Пуснаха ли бодито на импакта или го изтървах,че от месец не съм следял...
          Баш за него. Аз си взех PBH1500F6
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • Re: Инструменти от Лидл

            В момента в близкия Лидъл има батерии 4Ah за 60 лв. Нямам нищо с което да ги ползвам, но искам да си взема винтоверт като пуснат. Има ли смисъл да си взема батерията отсега?

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
              Здравейте.
              В четвъртък пускат детектор за кабели, дърво и метал. Някой ползвал ли е такъв и има ли отзиви? Трябва ми за откриване хода на кабели под мазилка в стара къща.
              Заприходих го. Един час безсмислено щракане на копчета винаги спестява пет минути четене на инструкции. Както и да е, работи. Засече един златен пръстен, захлупен с пет см високо глинено гювече. Позна ел кабелите в едно помещение под мазилка и ПВЦ ламперия отгоре.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Ето нещо ново от Германия https://www.lidl.de/de/parkside-diam...300-a1/p306581 . Има си и маркуче за връзване към чешмата.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Вчера заприходих акумулаторната отвертка и гачените ключове с тресчотка. Отвертката изглежда прибл. като една по-стара айнхел, само дето е на половин цена. Битовете в комплекта са откровени ментета, но предвид цената и че е в кутия, мисля че е добра сделка. Ключовете изглеждат много ок и са на смешна цена - липсва 12 в комплекта. Поразгледах да си доокоплектовам - то един ключ отделен почти се връзва на цената на комплекта...
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Като изключим , че подвижните глави нямат позиции, а се мандахерцат свободно, направо са си чудни ключове, а акуотвертката на Айнхел на промоция беше 36 лв., че и с кобур за колан.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Купих си голямото менгеме от Лидл, монтирах го и веднага го тествах за работа, много съм доволен:
                      Ей го монтиран:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Webp.net-resizeimage.jpg
Прегледи:1
Размер:419.4 КБ
ID:5819307

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Някой да е виждал останало в София от тази прахосмукачка https://www.lidl-service.com/static/.../318968_BG.pdf ? Синът ми се чуди,чуди та днес в кв.Борово беше останала само една, но с открадната батерия.
                        Някой има ли впечатление от телескопичните подпори от миналата година https://issuu.com/promooferti/docs/l...66150b3e5dd/24 . Мисля да си правя едни тавани, гледах подобни по интернет, на сходна цена, тези с нещо по-добри ли са?

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Прахосмукачки имаше много май в Дружба, но може и да е било някой Лидъл в Младост, май в Младост 4, че ми се обърка къде ходих последно

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Здравейте. Гледам че доста говорите за инструментите от лидл искам да попитам как се справя Перфоратора им за дупки в панелката. Че ми омръзна все да търся на заем от някой и съм решил да взема един перфоратор като ми се наложи да пробия 2 дупки да има с какво. Или предложение за нещо друго ефтино. Има един модел на Бош phb 2100 ама той доста слабичък ми се вижда.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              То в момента нямат във филиалите аналог на Бош phb 2100, подобен поскаха пролетта. Сега имат този на 12 волта, според мен не си заслужава и останали бройки от този https://www.lidl.de/de/parkside-bohr...500-f6/p306115 . Големият предполагам е добър, имам подобен, но е доста тежък,към 5 кила и не е най удобен за дупчене. Виж за големите диаметри и къртене е екстра. Скоро трябва да пуснат и с батерия на 20 волта https://www.lidl.de/de/parkside-akku...o=also_clicked . той е много удобен за дюбели 6-8мм. За евтини предложения в средната категория 2,6-3J виж в емаг, но не знам как е там с гаранциите.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Да аз дебна да пуснат евентуално по малкия перфорстор. Този големия го видях ама наистина тежък доста. Просто се чудех дали ще се справят с панела в които живея че баща ми с една ударна дрелка се мъчи преди с 2 дупки за огледало голям зор беше. Затова мисля перфоратор да си взема тъй като ми предстой един телевизор и няколко рафта да закачам след време.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X