Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
    Какво мислите за тази от
    https://broshura.bg/kaufland/kaufland-broshura-do-10-02-19#page-39 за 40лв, 4 стъпала.
    Трябва да върши работа за някой вътрешен ремонт, евентуално на село... Не всеки ден.
    Тази е полска.
    Все пак и цената е фактор, не е за професионална употреба.
    данни и за полската с 2г гар. 4.3кг EN 131[ATTACH=CONFIG]980643[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]980644[/ATTACH]
    Tрябва ни и малка (2-3 стъпала). Тук вече навивам брат ми да е с широки (гумирани стъпала), но казва че може да не е стабилна (здрава), аз съм се качвал и изобщо не "играе" (маркова беше).


    Или да се дебне промо на прословутите Крузе?
    Счупих такава, като показаната а съм 80кг с мокри дрехи и не бих купил пак този модел - хилави сглобки и тънкостенни профили. Напълно споделям твоето виждане за стълба с широки и гумирани стъпала. Имам две такива и не са мръднали.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Няма евтина и добра алуминиева никъде, така и с добрите железни. В този размерне бих купувал алуминиева, другата е в пъти по солидна и не е тежка.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Имам подобна,по-скоро същата от ТСМ, повече от 15 години. Никакви оплаквания ,никакъв луфт. За протокола 110 оки съм.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20190206_185854.jpg
Прегледи:1
Размер:188.4 КБ
ID:5808388Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20190206_185846.jpg
Прегледи:1
Размер:251.5 КБ
ID:5808389
        Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          ТСМ стоките нямат общо с качеството на лидъл, а и се вижда, че не е баш същата, като прибавим и фактора години съвсем
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
            ТСМ стоките нямат общо с качеството на лидъл, а и се вижда, че не е баш същата, като прибавим и фактора години съвсем
            ТСМ и Лидъл имат много, ама много общо като начин на продажба и като стоки, а дали е същата и фактор години не знам.
            Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Поне навремето в ТСМ не съм видял нещо със съмнително качество, сега нямам представа, затова споменах разликата в годините.
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                Поне навремето в ТСМ не съм видял нещо със съмнително качество, сега нямам представа, затова споменах разликата в годините.
                От как съществува ТСМ, та докато залезе, че и в наши дни имах/имам Склад и магазини на ТСМ. Нас ни секна кранчето най-вече заради Лидл и сие. Но и до ден днешен Лидъл предлага артикули 1:1 като тези от преди 15 години, които сме продавали в ТСМ. Пазаря си вече от Лидл и намирам качеството на продуктите им сходно с на ТСМ.
                Още тогава установихме, че е важно за кой пазар е предназначена продукцията, макар фабриката да е една и съща.
                Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Сигурно е така, за другото съм се убедил от Бош и Щил, и то от заводите.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                    От как съществува ТСМ, та докато залезе, че и в наши дни имах/имам Склад и магазини на ТСМ. Нас ни секна кранчето най-вече заради Лидл и сие. Но и до ден днешен Лидъл предлага артикули 1:1 като тези от преди 15 години, които сме продавали в ТСМ. Пазаря си вече от Лидл и намирам качеството на продуктите им сходно с на ТСМ.
                    Още тогава установихме, че е важно за кой пазар е предназначена продукцията, макар фабриката да е една и съща.
                    Къде е бил склада.Имам в момента над десет стълби.И поне още 15 строшени.

                    А те се делят на домакински и професионални.

                    Как точно ги делят,и до ден днешен незнам.
                    Според мен по типа стълба.
                    Тази на agogov я водят домакинска.

                    Трудно ми е да кажа как се определя и какво да се гледа за да е ок една стълба.

                    Ползвам основно Краус (KRAUSE)

                    След интензивно ползване,всички скърцат.Обаче идва един момент в който на крауса макар и скърцащ си работиш безгрижно,на другите особено турските не можеш да се качиш от люлеене.

                    Автоматите ако е сгъваема са изключително важни да са маркови.Сменял съм автомати.

                    От две-три години ползвам български стълби, произведено в Пловдив.Не са лоши.

                    Предимството е че карам работен автомобил Х,казвам къде ще стои стълбата,каква да бъде,колко сантиметра в сгънато и разгърнати положение да бъде и колко да е разстоянието между стъпалата и след 3-5 дни си вземам къстъм стълбата.

                    Понеже съм падал от всякакви стълби ,мога да кажа от кои модели се пада най лесно.

                    За тези от Лидъл незнам дали са ок,ако я хвана в ръцете,мога да преценя,но не съм ги опипвал.

                    Зависи и за какво и колко пъти на ден,на час ще се ползва.За домакинска работа,всички са ок.Но ако е за работа,и то всеки ден,само най доброто,а то се изплаща.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      .........Зависи и за какво и колко пъти на ден,на час ще се ползва.За домакинска работа,всички са ок.Но ако е за работа,и то всеки ден,само най доброто,а то се изплаща.
                      Това важи и за електроинструментите..
                      Дизелов Jeep, не е Jeep.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                        Къде е бил склада.Имам в момента над десет стълби.И поне още 15 строшени.

                        А те се делят на домакински и професионални.

                        Как точно ги делят,и до ден днешен незнам.
                        Според мен по типа стълба.
                        Тази на agogov я водят домакинска.

                        Трудно ми е да кажа как се определя и какво да се гледа за да е ок една стълба.

                        Ползвам основно Краус (KRAUSE)

                        След интензивно ползване,всички скърцат.Обаче идва един момент в който на крауса макар и скърцащ си работиш безгрижно,на другите особено турските не можеш да се качиш от люлеене.

                        Автоматите ако е сгъваема са изключително важни да са маркови.Сменял съм автомати.

                        От две-три години ползвам български стълби, произведено в Пловдив.Не са лоши.

                        Предимството е че карам работен автомобил Х,казвам къде ще стои стълбата,каква да бъде,колко сантиметра в сгънато и разгърнати положение да бъде и колко да е разстоянието между стъпалата и след 3-5 дни си вземам къстъм стълбата.

                        Понеже съм падал от всякакви стълби ,мога да кажа от кои модели се пада най лесно.

                        За тези от Лидъл незнам дали са ок,ако я хвана в ръцете,мога да преценя,но не съм ги опипвал.

                        Зависи и за какво и колко пъти на ден,на час ще се ползва.За домакинска работа,всички са ок.Но ако е за работа,и то всеки ден,само най доброто,а то се изплаща.
                        Който трябва знае къде е бил и е склада ми, в това число и доста хора от форума. Не смятам да си правя реклама. Хората трябва да знаят на каква база сравнявам.Стълби за профита, смятам че в Лидъл не продават.
                        Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Я кажете нещо за стълби от този тип

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:product_22384.jpg
Прегледи:1
Размер:37.0 КБ
ID:5808460
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Алуминиева, става общо 6м единична, много здрава и стабилна, но е и над 300лв. Вече доста време се ползва. За стационарни до 3-4м има дървени единични и двойни, стабилни, здрави и по- евтини. Зависи от предназначението, но не съм виждал евтина метална и да върши работа.
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                              Алуминиева, става общо 6м единична, много здрава и стабилна, но е и над 300лв. ...
                              Подобна стълба с 3х7 стъпала (работна височина около 5 м) в момента се предлага на цени 129-182-200 и малко лв. Най-евтината е в Баухаус, брандирана като Стабиломат, обаче на брошурата й стои логото на Краузе. Другите са анонсирани като Краузе Корда.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Имам Стабиломат от промоция на бау-то (често ги пускат), мисля че беше 3*9. Най-евтина беше, когато я взимах. Като минуси мога да кажа:
                                - като се разпънат и трите рамена до край се усеща една нестабилност, когато се качвам, а съм ~80кг (но вярно, че и кофа с материал качвах).
                                - ако съм на високо и хвана стълбата за горния край да я издърпам и да я кача при мен понякога закопчалките ѝ се откопчават. Затова си я връзвам през 3 стъпала с една връвчица.
                                Ако изключим тези 2 неудобства много добра работа ми върши в къщи

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X