Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Спокойно могат да ги изпращат от магазините и не е никак голям харч...

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Аз имам леля в Лидъл и е в управлението.Нещо като управител...Ако Лидъл си търсят платени агитатори,да ми звъннат,телефона ми е в подписа.

      Но да си призная,единствения човек с който съм си говорил,е оня французин дето прави тестовете.Всъщност аз го помолих да направи тест между Бош,макита ,девалт и лидълския импакт...чакам само теста със девалт.Що чакам,като мога и аз да го спретна...обаче нямам време.Незнам французина от Лидъл ли получава нещо,или от ютуб за брой абонати.Но не ме и интересува.

      Ако гледаме какво ценно има измежду продуктите и го купуваме за да го използваме и е на добра цена е едно.Аз такива случаи не пропускам.

      Но да градим някакви зависимости ,конспирации и т.н ,да купувам инструменти само щото са от лидъл,.....

      В общи линии,с Лидъл се използваме взаимно,мен ме устройва,тях ги устройвам,обаче това със батериите на всяка серия или етап да нямат съвместимост...нямат място при мен.Купил каквото купил,колкото издържи и толкоз.
      Тука ще трябва да си променят политиката.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Освен на французина има и много клипове на италянеца Рикардо, полски клипове, полезни са, помагат за предварителна ориентация. Ето примерно най- новото лидълско безумие при съвместимостта на батериите https://www.youtube.com/watch?v=_sOzQXFOfto . А клипът на франсето ми даде предварителна информация, сравнителен тест на последната лидълска, лазерна ролетка, преди да я пуснат тука https://www.youtube.com/watch?v=9oyE2UjoTKY .Поне си знам че за прецизни измервания може да забравя. Взех я за мерене на стаи, разстояния между постройки, където 5мм. не са от значение.
        Последно редактирано от mitko 53; 23-01-19, 08:18.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
          Извинявай, но не си прав и ще ти кажа защо.
          1- цените на които продаваш ти ги спускат от централата, тоест вероятността цената на дадена стока за България да се определя още в централата в Германие е към 95%
          2- веригата не инсценира дефицит. Този проблем идва от манталитета на хората: първо от манталитета на клиента “давай да се ръгаме че ще свърши...” и второ от манталитета на длужителя “абе ще заделя тука 3 машини, че лелинчото иска една, пък другите 2 ще пусна в продавалника да изкарам 20-50лв”
          Та и при най-голямото желание на големия директор на Лидъл България да няма такива тарикатлъци от страна на служителите няма как да ги проконтролира и спре. А е факт, че 90% от населението е на принципа “аз на тоя тука и без тва му бачкам та той да става богат, що да не си врътна някоя далавера”

          Та с 2 думи - сърди се на манталитета на сънародниците, не на веригата.
          И не на последно място - сърди се на себе си, за това че си готов да виснеш в 6:30 на опашка и да позволиш на някой тарикат служител да ти се подиграва щото ти чакаш пък той вече платил на касата 2 верта и твойта бележка била номер 5, а не номер 1...

          И не - нямам леля в Лидъл, нямам процент там нито ми плащат хонорар за защита или нещо друго. Даже спрях да пазарувам щото няма как да се случи тоя филм да се дигна аз и в 6:30 да се наредя на опашка за нещо, което мога да поръчам и да ми доставят пред вратата или просто да взема друга марка от друго място.
          И са кво?
          Какво казваш с това, което си написал? Много е дълбок смисълът на написаното от теб. Толкова е дълбок, че дори не се вижда!
          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
            Колега, абсолютно си прав. Lidl не са виновни, техният модел не предполага такова потребителско поведение и това, което става в България не е планирано, а си е особеност на пазара.

            Ако имаше план в тая простотия, тия дребни тарикатчета, които обират атрактивната стока и я пускат на вторичен пазар, щяха да бъдат докарани бързо и много ефективно до фалит.
            Дребните тЕрикат-ченца, които препродават лидълските ширпотребни инструменти, гледат нещо да изкярят. Но просто са твъъърде, твъърде дребни и нищожни, незабележими дори ,,субекти", за да "накриват пичия косъм на ЛИДЛ" /с извинение за метафората, нали/! Нормално, това са си селски бай ганьовченца, дето препродават ширпотреби с неестествена надценка. Дори хиляда на брой да беха такива ,,тЕрикати" селски-бекчета, пак нищо. Два-три емблематични ,,образа" на ,,супер-дупер-прекупвачи" на инструменти от ЛИДЛ има в ОЛХ-а и в ,,Базар". Едното говедо, беше мисля от Свищов / т.нар ,,Свищовлията" - култов образ/, а другият тупан е от Самоков....Дребни и досадни кютуци са това! Толкова са дребни, че дори не могат да се задавят от трошиците, които гледат да съберат и да реализират! Ама инак, сигурно се празнят, на всяка ,,сделка", която ,,реализират"....Щото нали, ,,удрят кьоравото", като шибнат една 100-110-% надценка, на продукт, закупен за 70-100-120 лева макс....Е те това се вика ,,търговски нюх" и ,,усет за нещата"!
            Еми....Мосю Ганьо, кво да ги правиш! Суртуци!
            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
              Лидъл малко или много полза имат, щото покрай тая лудница и спекула се изкупуват всичките машинарии и така не остава с непродадена стока, а в олх има бая залежали инструменти от марката [emoji1]
              В началото (преди спекулантите) си висяха машини по щандовете и след официалния край на промоцията.
              Като цяло май взе да поотминава еуфорията та пак остават разни количества де, но все още е рядкост.
              А вЕрвайте ми, машините не се продават на загуба, само и само да вкараш народ в магазина. Достатъчно време се занимавам с търговия та да знам що е то “прИмоция” и как се смята [emoji1]
              В ОЛХ-а ЗАЛЕЖАВАТ инструменти, закупени от ЛИДЛ България, защото по стара, изконна българска традиция, Бай Ганьо, гледа да удари кьоравото и да направи като минимум 100% отгоре чиста печалба. На това му векат ,,търговски нюх"....Някои се хващат и купуват с надценката /аз обаче не познавам такива/, ама за тия пари, за които препродават ширпотребите лидълски, има къде къде по-качествени неща...
              Залежават неща, защото такива суртуци, като ,,Свищовлията" и ,,Самоковеца", са прекомерно алчни! Те не могат да бъдат други, иначе нямаше да ,,играят" толкова солидно на ,,борсата" и съответно нямаше да бъдат именно "Свищовлията" и ,,Самоковеца". Ами да си държат стоката.....Халал да им е! Честно казано, не познавам човек, който да купува от такива.
              Последно редактирано от andreiS40; 23-01-19, 22:02.
              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                И в какво да ги обвинят служителите, ако си маркират и платят стоката най- надлежно? Не вярвам че има проблем, ако пуснат няколко касови бележки и внесат парите с отварянето на магазина.
                Ето новостите от румънско https://www.lidl.ro/ro/saptamana-act...?id=813&week=2 , утре да видим кое ще се дублира тука. Много от нещата ги имам, по-стари модели, тези възглавнички ме интересуват https://www.lidl.ro/ro/saptamana-act...rticleId=17844 . Мисля че са пускани и тука, някой да има впечатления?
                Не бъркай категориите Митко. Никой никого в нищо не обвинява, затова че гледа по-рано от всички да си закупи даден продукт, към който очевидно се очаква и реално има потребителски интерес. Тука не говорим за обвинение, а за крайното отношение към клиента! Обявяваш 7-8 дни по-рано някакъв инструмент и от него зареждаш 2-3 /ДВА ТРИ/ броя, за цял търговски обект! Е затова говоря, човек! ЧУвствам се, както едно време, в края на 80-те, као малък, че все е едно се редя на опашка за месо с майка ми! Ако ходиш в търговските обекти на ЛИДЛ България, в по-бедняшките квартали на София, хеле пък у прованс-а, ела да видиш, какво е ,,чудо", при обявяване на промоции за по-интересни инструменти!!! НЕ само това, понякога и за хранителни стоки има истерия....Онзи ден влизам да си купя шоколад, в ЛИДЛ на ,,Екзарх Йосиф", малко след 12:00 часа, ела да видиш, какво ръгане и суетня от пенсионери, лели, чички, пички и те тека....Ръгат се, нервни.....А стока има, не е като да няма....

                Иначе за инструментите...доста неща купувах от ЛИДЛ, но вече ми поотмина мерака...Пример, миналото лято купих за вилата и за пред двата гаража общо 7 броя соларни прожектори ,,Ливарно Лукс", които струваха по 50/ПЕТДЕСЕТ/ лева.....Ами от 7 броя прожектори 4/ЧЕТИРИ/ броя прожектори, спряха да работят по необясними причини. Доста висок процент на брак, ми се струва....
                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                  И в какво да ги обвинят служителите, ако си маркират и платят стоката най- надлежно? Не вярвам че има проблем, ако пуснат няколко касови бележки и внесат парите с отварянето на магазина.
                  Ето новостите от румънско https://www.lidl.ro/ro/saptamana-act...?id=813&week=2 , утре да видим кое ще се дублира тука. Много от нещата ги имам, по-стари модели, тези възглавнички ме интересуват https://www.lidl.ro/ro/saptamana-act...rticleId=17844 . Мисля че са пускани и тука, някой да има впечатления?

                  Малкият 10.8 волтов винтоверт, вече е пускан през февруари 2017г. /тогавва закупих моят/ и през февруари 2018г. Сега са ,,оптимизирали" батериите, демек променили, за да нямат съвместимост, между акумулаторните батерии за PBSA 12 B1/В2 и PBSA 12 С2.
                  https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Ти говориш за този на който не се сваля патронника, на сегашният се сваля https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=846&week=2 . В това отношение по прилича на тези със свалящ се. Сега обаче бутонът за скоростите е отгоре и батерията е 2Ah а не 1,5. Батерията според клипа става само на ножицата, а на винтовертът не става никоя батерия от серията 12 волта защото е с едно ребро.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Телоподаващите нещо не вървят. Днеска имаше 5-6 до моста на Ляпчев.
                      Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Хората си ги накупиха. Същото като големия куфар гедоре от 216 части. Сега даже го продават на 150 лв., а каква истерия имаше и за него преди няколко години...

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                          Не бъркай категориите Митко. Никой никого в нищо не обвинява, затова че гледа по-рано от всички да си закупи даден продукт, към който очевидно се очаква и реално има потребителски интерес. Тука не говорим за обвинение, а за крайното отношение към клиента! Обявяваш 7-8 дни по-рано някакъв инструмент и от него зареждаш 2-3 /ДВА ТРИ/ броя, за цял търговски обект! Е затова говоря, човек! ЧУвствам се, както едно време, в края на 80-те, као малък, че все е едно се редя на опашка за месо с майка ми! Ако ходиш в търговските обекти на ЛИДЛ България, в по-бедняшките квартали на София, хеле пък у прованс-а, ела да видиш, какво е ,,чудо", при обявяване на промоции за по-интересни инструменти!!! НЕ само това, понякога и за хранителни стоки има истерия....Онзи ден влизам да си купя шоколад, в ЛИДЛ на ,,Екзарх Йосиф", малко след 12:00 часа, ела да видиш, какво ръгане и суетня от пенсионери, лели, чички, пички и те тека....Ръгат се, нервни.....А стока има, не е като да няма....

                          Иначе за инструментите...доста неща купувах от ЛИДЛ, но вече ми поотмина мерака...Пример, миналото лято купих за вилата и за пред двата гаража общо 7 броя соларни прожектори ,,Ливарно Лукс", които струваха по 50/ПЕТДЕСЕТ/ лева.....Ами от 7 броя прожектори 4/ЧЕТИРИ/ броя прожектори, спряха да работят по необясними причини. Доста висок процент на брак, ми се струва....
                          Аз имам такъв прожектор от първите с по-слабите ледове, вече 3 години работи без да спре. Ноявно качеството се намалява с времето както навсякъде.
                          Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                          Ford Fiesta 1.4 Tdci

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Другата седмица ще има дискове за ръчен циркуляр 4 вида. Някой ще каже ли какво означават(това за обороти и диаметър е ясно) числата по тях и това на изнесените картинки за зъбите? Кой за какво може да се ползва?
                            "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
                              Другата седмица ще има дискове за ръчен циркуляр 4 вида. Някой ще каже ли какво означават(това за обороти и диаметър е ясно) числата по тях и това на изнесените картинки за зъбите? Кой за какво може да се ползва?
                              Цифрата е броя на зъбите. ТR-F на немски е trapez-flastellung a WZ е wechselstellung zahnen. Kойтого разбира може да помогне, предполагам е профила на зъбите. Такива имам(комплекта от 3 броя) и по размер са за герунга, предполагам скоро ще го пуснат. Малко тъпо е да ги пускат отделно, да се разкарва човек два пъти, ако му трябват те и герунга.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Някоя пробва ли стълбата?
                                https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=19938
                                Търсим си малка (2-3 стъпала) и такава за жилищен таван (за 1,7-1,8м височина на човека)

                                Търсим и къртач поне 4.5J, но със съединител.

                                Oт идната седмица работната лампа и ел. отвертките струват ли си?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X