Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Така, с някаква мишена отсреща става. Ама да си сам и да се опитваш да премериш нещо на 10-12 м. навън - умряла работа.
    На 20 няма проблем,над 30-40 м.дори се вижда,но ролетката трябва да е неподвижна,от ръка трепери и наистина е тегаво.
    Миналия ден и сложих нови батерии,изхабил съм до сега оригиналните.Ползвам я доста често,най много ми помага,като опъваме кабели през разни препятствия,понякога ролката с кабела е 300 или 500 метра..Ако дърпаме трасе дълго 200 метра и по средата има стена с отвор,то няма как да не при дърпаме цялата ролка за да няма фира от към кабел,което е много труд.Затова с ролетката без да се катеря от земята сумирам всички чупки и прави и вертикали и оставям 5 метра аванс,режа точното парче кабел и се прекарва само то,без да се развива целия кангал.

    Та за мен е много ценна.
    Последно редактирано от Roninn; 05-01-19, 18:58.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
      Нещо за инфрачервения термометър от понеделник?
      Става. Без много претенции обаче. От някои повърхности изпада в пълен ступор, но това е характерно за повечето такива термометри.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        И не го дръжте на слънце! Моя е китайски и не му вярвам кой знае колко, но все пак показва сериозни температури за нагрято желязо, тъй че съм склонен да приемам не важна информация от него. Но веднъж го бях оставил на припек - мислех си, че е умрял. Показваше безумни стойности, но след ден на сянка се оправи.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          Така, с някаква мишена отсреща става. Ама да си сам и да се опитваш да премериш нещо на 10-12 м. навън - умряла работа.
          Има си специални очила за тая работа и не са скъпи.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Скоро за трети път ще предлагат телеподаващото без газ, което предишните два пъти общо взето не се хареса на майсторите заварчици по форумите: https://www.lidl-service.com/cps/rde/SI ... =Заваръчен телоподаващ уред PFDS 33 B4

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Имам го въпросното телоподаващо от миналата година, дано пуснат ролките с теловете, че оригиналната ми е на привършване, а гледам в Германия са на далавера. Това е някакво ново издание В4, по характеристики като старото В2. В Германия и маската пускат https://www.lidl.de/de/parkside-schw...pshl-2/p292489 .

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Някой купи ли си кухненското кантарче?Моето или нещо е сбъркано или аз не мога да се оправя...


                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Имам две,едното го ползвам много,другото с някакви калории беше,даже не съм го и отворил.

                  Доволен съм от това което ползвам
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    За това с калорийте става въпрос-не мога да го накарам да мери правилно.Правя всичко по книжка и не става...


                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      За калориите колкото и да гласиш все тая. Големият кантар ще показва страшните истини като го настъпиш.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        От кога ще го пускат ?

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Тъкмо мислех да си поръчам един 12 волтов на 22 Нютона, с твърд патронник, но загледах в немската брошура че ще пускат от другата този с 28Nm - явно и у нас ще ни огрее.


                          Да изчакам ли - 28 нютона е, но е с подвижен патронник, а той ще играе,...

                          Някой тества ли термометъра дали е точен, че нямам такъв? За какви повърхности не става?
                          Последно редактирано от hakama; 08-01-19, 21:53.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                            Имам го въпросното телоподаващо от миналата година, дано пуснат ролките с теловете, че оригиналната ми е на привършване, а гледам в Германия са на далавера. Това е някакво ново издание В4, по характеристики като старото В2. В Германия и маската пускат https://www.lidl.de/de/parkside-schw...pshl-2/p292489 .
                            Е колко да са на далавера - цената излиза към 18-20лв/кг като завишат малко цените за нашия пазар и си отива на нормалната цена.
                            Това телоподаващо до колко може да заварява тествал ли си го. Качи някоя снимка, че ми е интересно
                            I'm not Lost, I'm Discovering !

                            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                            Коментар


                            • Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              За калориите колкото и да гласиш все тая. Големият кантар ще показва страшните истини като го настъпиш.
                              Не за калориите,искам просто да тегли-Пускам го-почва да се калибрира и показва -2,-3,-5,-8 и така до -25 чакам,чакам и се изключва?

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                                Е колко да са на далавера - цената излиза към 18-20лв/кг като завишат малко цените за нашия пазар и си отива на нормалната цена.
                                Това телоподаващо до колко може да заварява тествал ли си го. Качи някоя снимка, че ми е интересно
                                Taка и без това ще се ходи рано, рано за рулетката, та мисля да се назобам с телове ако ги пуснат заедно. А телчарката два пъти съм я ползвал. За проба първия път, можеше и с електрожена да направя един разширителен съд за парно от газова бутилка и тръби 3/4. Нямаше течове от заварките, заварявах на максимален ампераж. Скоро пък тунинговах една каса в такава за оръжие- за седем пушки и полурафт за боеприпасите. Касата беше от 3мм. ламарина а вътре заварявах гредичка 1мм. с щипки за цевите и отделението за патроните от 1мм. ламарина. Заварявах на среден ампераж, никъде не продуха ламарината. Като имам време може да снимам и да накарам синът да качи снимките.
                                Като цяло очаквах повече от телоподаващото, взех го да си паркам тънки ламарини, когато ми се наложи, иначе си имам два трансформаторни електрожени. Оказа се че ламарини 0,5 мм. ги прогаря, ако правя шев на снаждане, с припокриване и повишено внимание кърпи там нещо. Също така много, ама много пръска, там покрай заварката всичко става на капки. За любители като мене върши работа, където го вадят 2-3 пъти в годината.
                                Иначе рулетката излезе в румънско https://www.lidl.ro/ro/saptamana-act...?id=789&week=2 , излиза по наши пари към 38лв., предполагам тука на 40 ще я пуснат, ще видим утре в брошурата. Някой се интересуваше от лидълска отвертка, румънците пускат тази с приставките, като на Бош IXO https://www.lidl.ro/ro/saptamana-act...rticleId=17360 , може и тука да я засилят.
                                Последно редактирано от mitko 53; 09-01-19, 08:19.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X