Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Бинокълът е на Auriol, не е на Брезер. Както казах го имам и е единствения където става нещо от него(поне не се вижда двоен образ), където съм купувал от лидл. Иначе имам и един съветски,метален, мисля 6Х32 беше, просто огромна разлика в чистотата на изображението в полза на руснака.
    Последно редактирано от mitko 53; 15-12-18, 10:46.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      От няколко години имам цифров шублер (от лидл ок.20 кинта) , точен е и все още си работи безгрижно....
      Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        За толкова пари толкова.
        Съветските бинокли са хубави щото са немски
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          ...Съветските бинокли са хубави щото са немски ....
          .... А Българските са хубави Щото са Съвецки ... хихи , хи...
          Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            За толкова пари толкова.
            Съветските бинокли са хубави щото са немски
            A, немските са друга бира! Имам една ГДР-ейска оптика(за ZKK600) Карл Цайс Йена,на 50 метра вестник да четеш.
            Последно редактирано от mitko 53; 15-12-18, 12:00.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
              A, немските са друга бира! Имам една ГДР-ейска оптика(за ZKK600) Карл Цайс Йена,на 50 метра вестник да четеш.
              Е те руснаците според теб от къде са крали?
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Mоже и така да е, направо лещите от Германия да са им доставяли. Иначе знам, поне за оръжията имат точни копия на Меркел, Иж 54 май се водеше.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Не. Преместили са си завода.
                  То и с Макаров пак така
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
                    От няколко години имам цифров шублер (от лидл ок.20 кинта) , точен е и все още си работи безгрижно....
                    Аз имам три от Лидъл и един от руския пазар на външен вид като лидълските.Всички работят коректно.Лидълските ги харесвам повече,по четливи са цифрите.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Това дали ще го пускат тука (с регулация на въртящия момент)? Хареса ми но и в немско го няма...
                      Последно рапидфайр (с барабана...) ли пускаха за 35лв?
                      https://www.lidl.de/de/parkside-akku...3-6-d4/p280032

                      Някой знае ли ще има ли нещо интересно на откриването на магазина на Ломско шосе 218 днес?

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Пускаха я тази година(тази с фенерчето), мисля пролетта, но не съм най- сигурен. Понеже изгорих старата на сина та му я купих тогава. Много е доволен, особено от бързото зарядно, старата чакаше по 4 часа да зареди.
                        Открих брошурата, на 14 юни са я пускали въпросната отвертка, та евентуално догодина по това време, ако не излезе нещо ново.
                        Последно редактирано от mitko 53; 17-12-18, 16:13.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Някой може ли да даде мнение относно калорифера?Имам търговски обект и климатика е развален и скоро май няма да стане.Чудя се дали да купувам конвектор или този калорифер?


                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Да , духа ми в момента за тест. Духа като за 3 kW адекватно.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
                              Някой може ли да даде мнение относно калорифера?Имам търговски обект и климатика е развален и скоро май няма да стане.Чудя се дали да купувам конвектор или този калорифер?
                              Аз го купих вчера. Духа супер добре. Разбира се няма да е икономичен като климатик, но пък ако ти се отварят и затварят постоянно врати, това ще върши повече работа от конвектора.
                              Има си термостат, така че можеш да го нагласиш да спира и да тръгва на определена температура. Изглежда солидно направен.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
                                Някой може ли да даде мнение относно калорифера?Имам търговски обект и климатика е развален и скоро май няма да стане.Чудя се дали да купувам конвектор или този калорифер?
                                Конвекторът е тих и не вдига прах, но няма да стопли в повече от 20кв метра и то ако си с хубава дограма, изолация.
                                При тези условия калорифера/голяма духалка/ по ще се справи.


                                30 кв.м, двете стени единичен стъклопакет/дограма с единично стъкло/ с духалка 2,4КВ +конвектор 2.0КВ, хамен, хамен до обяд 15 градуса....в наше село при '-10' вън.....
                                Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X