Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Тази отвертка много бавно се зарежда- 3часа, пък и този револверен механизъм не ми вдъхва доверие, колкото по- сложно, толкова по- голям шанс да се счупи. Имам три отвертки, две от които лидълски, като втората е много добра, зарежда за 1 час, 5Nm и е с фенерче отзад.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      С импакта на Лидл това лято завих около 400-500 видии, всякакви от 3,2/40 до 8/220 и се представи страхотно, с никой размер не се затрудни! Не съм работил с друга марка импакт, но тази машина е масивна и добре конструирана, претърпя и няколко падания от 1-1.5 м но не се предаде. За цената си е перфектна!
      Ползвах и лентовия шлайф на Лидл с който изшлайфах около 3 куб греди и ако не ми беше захапал дреха с лентата и изрони зъби на ротора, още щеше да е в движение! Та тази машина също е изключително здрава и надеждна! Ползвал съм я без жалене защото е в гаранция още, но не ми е останало време да я върна!
      HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
      VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
      Няма да е все така!
      Нула две осмици 724 пет едно пет 1

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
        .. Имам три отвертки, две от които лидълски, като втората е много добра, зарежда за 1 час, 5Nm и е с фенерче отзад.
        За тази с фенерчето, потвърждавам,отлична за сглобяване на мебели.

        Преди час един колега дойде с куфар лидълски флекс перформънс.Естествено започнаха тестове ,на първо четене новия флекс стои по неудобно в ръката от стария четков.Може би с една идея по тежък.Корпуса е чувствително по издължен.Стои някакси кух..

        Като работа,новия има плавен старт.

        Батериите, категорично не стават от предишните х тийм.
        Куфара обаче на новия перформънс е екстра,голям, удобен, изглежда и здрав.

        Преди малко минах да разгледам през Лидъл,към 20:00 часа имаше два налични флекса.
        Последно редактирано от Roninn; 03-12-18, 19:51.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Aз с четковия флекс, първия модел, големи ядове брах, на два пъти му се скапва редукторът. Първия път превъртя пиньончето, смениха ми го с нов. После пилих едни железа, не изкара и една батерия 4АН и тотално блокира редукторът. Смениха ми го с новия модел, този с батерията под ъгъл. Засега работи, но съм все на тръни.
          Безчетковия, освен плавен старт му рекламират и бърз стоп.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
            Някой с впечатления от 3.6 волтовото лийон винтовертче за 35лв? Бяха го пускали и преди. Вижда ми се с прилични Нм за батерията, размерите и цената си.
            За 40 лв имаше в Кауфлант Li Ion винтоверт 9,6 V. В Бриколаж 12 в Ли-ион за 50 лв. 10 пъти по-добре. Това ако не държиш да се нарича отвертка ......нещото. Разбира се от голямо значение е и за какво ще се ползва. За Фини работи ни едното не става ......
            Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Toва 9,6 волта нещо не ми се връзва за литиево йонна. С два елемента ги водеха 7,2V. Доколкото си спомням 9,6V е NiMH батерията.
              Последно редактирано от mitko 53; 03-12-18, 20:50.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                Toва 9,6 волта нещо не ми се връзва за литиево йонна. С два елемента ги водеха 7,2V. Доколкото си спомням 9,6V е NiMH батерията.
                По-скоро 10,8 да беше....
                Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  А 3,6 Волтовата отверка на Einhell в Кауфланд накрая е разпродадоха от 36 лв., за 18 лв. Май много не я купуваха, въпреки че е подобна на тези лидълски. Може би липса на информация. Също се чудих дали да не е взема, но и аз имам от Лидл, и се отказах...

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    колеги, някакви мнения за винтоверта, който пускат в събота? Интересно е че в немсия онлайн лидъл го има за 60 евро

                    https://www.lidl.de/de/parkside-perf...-li-a1/p259843
                    Последно редактирано от xcm; 04-12-18, 01:00.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      За сефте го пускат, но имаше тука колега купил го преди време от Германия, може да сподели, че и аз се чудя. Иначе има клипчета в тубата, даже с пълно разглобяване. Тука яко са надървили цената, но не сме само ние. Сходна му беше цената в Румъния, а сега в Чехия и Унгария.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от batVenci Преглед на мнение
                        А 3,6 Волтовата отверка на Einhell в Кауфланд накрая е разпродадоха от 36 лв., за 18 лв. Май много не я купуваха, въпреки че е подобна на тези лидълски. Може би липса на информация. Също се чудих дали да не е взема, но и аз имам от Лидл, и се отказах...
                        Първите лидълски отвертки бяха доставка на Ейнхел https://www.lidl-service.com/static/...S_IT_PT_BG.pdf , имам я същата от линка. Изкара поне 4 години, но миналата година я узорих и нещо изгоря електрониката, та вече година един познат уж я ремонтира.
                        Последно редактирано от mitko 53; 04-12-18, 05:48.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Да не прекалявам много,ама цената към мен легна на 165.03 лв. днес...

                          Тея от Лидъл да ходят да се гръмнат.Четков е естествено,но с БГ Гаранция и поддръжка.


                          Честно казано си имам флекс на батерии,но ходих по друг повод и...имате ли от ония евтините...да .даже са и на промоция днес...ми така и така съм дошъл..давай.
                          Последно редактирано от Roninn; 04-12-18, 18:55.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:289749_0.jpg
Прегледи:1
Размер:57.0 КБ
ID:5804366
                            Струват ли си почти 200лв за това?
                            За хоби употреба+ 3г гаранция..
                            За подарък ще бъде.
                            Cherokee WJ 4.0L- NP242
                            Honda Africa Twin XRV 750

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                              За сефте го пускат, но имаше тука колега купил го преди време от Германия, може да сподели, че и аз се чудя. Иначе има клипчета в тубата, даже с пълно разглобяване. Тука яко са надървили цената, но не сме само ние. Сходна му беше цената в Румъния, а сега в Чехия и Унгария.
                              Ами аз съм колегата - май единствения с такава играчка.
                              Не го ползвам ежедневно винтоверта, но в случаите, когато ми трябва нещо въртящо - не успявам да стигна до бормашината, винаги ми е вършил отлична работа.
                              Дори утре мисля да тръкна едни ръждички с него.

                              Особено на цената в Германия си е много добре машинката.

                              За 190 кинта нещо киселее гроздето.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                За търкане ръжди да те преупредя,имам стария 20в верт на парксайд който съм сигурен че вътре е същия като само че с безчетков мотор.Ползвах го за малко с телена четка и веднага получи луфт отпред,разглобих го и се оказа че отпред е на метална фтулка на оста на патронника а не на лагер пълен смях.
                                0 8 76 36 8 542

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X