Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Търся по възможнст някоя от ударните им бормашини 1050W или 1500W. Нещо не успявам по веригите да намеря останла. Днес изненадващо намерих обаче 1300W къртач в един от магазините им(189лв), но той неможе да дупчи. Ако сте мернали някъде нещо... ?
    LR Discovery 300Tdi 1996
    Subaru Outback 2.5 1998
    Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Съмнява ме да е останало някъде нещо, отдавна минаха техните предложения. Малкият перфоратор в момента е намален онлайн в Lidl.de https://www.lidl.de/de/parkside-bohr...050-b2/p272173 .

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от bestbg Преглед на мнение
        Търся по възможнст някоя от ударните им бормашини 1050W или 1500W. Нещо не успявам по веригите да намеря останла. Днес изненадващо намерих обаче 1300W къртач в един от магазините им(189лв), но той неможе да дупчи. Ако сте мернали някъде нещо... ?
        Комшия твърди, че в магазините на Черни връх в завод Витоша и в Студентски град срещу параклиса, събирали изостанала стока. За този на Черни връх и аз съм с подобни впечатления, но за този в Студентското нямам мнение.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
          Tърся хлебопакарна (поне един-два броя, за да има неразпечатана) в София? Тези по телефона мисля че ме подведоха че няма наличност никъде.
          Лятото се търкаляха 2 седмици поне, а сега може би са поръчали по-малко...

          Румънските цитирани машинки ще ги пускат ли и тук идната седмица или е вероятно?
          Бормашината със сигурност, ето и упътването https://www.kompernass.com/admin/view/manual/IB_304996_PSBM750B2_LB7_22.pdf . Утре, като излезе брошурата, ще се види дали ще е тази седмица.

          Акумулаторната също и открих упътването на български
          https://www.kompernass.com/admin/vie...iD4_LB7_22.pdf .
          Последно редактирано от mitko 53; 24-10-18, 17:48.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Някой случайно да има мнение за конвекторите, които са обявени за събота? Цената ми се вижда интересна в комплект с 3-годишната гаранция.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
              Някой случайно да има мнение за конвекторите, които са обявени за събота? Цената ми се вижда интересна в комплект с 3-годишната гаранция.
              Прошит нагревател, шанса да изкара 3год. е 50/50, не случайно всички други такива са с по 2год. гаранция. Общо взето всички от този клас са 2000W. Лидълския е 2300W при стандартна дължина което предполага по-голямо натоварване на нагревателя което е минус(по-къс живот на нагревателя). Разликата с другите от този клас е електронното управление което е плюс, стига да не е с реле и да отчита коректно температурата. Цената е нормална, +20лв. спрямо сходен с биметален терморегулатор и с вентилатор и +30лв. спрямо сходен без вентилатор. Има и други разни с електронно управление, но поне тези 1-2 които съм виждал са пълен ташак и са по-скъпи. Без да го разгледам повече не мога да кажа.
              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
              Телефон - в профила!

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                Tърся хлебопакарна (поне един-два броя, за да има неразпечатана) в София? Тези по телефона мисля че ме подведоха че няма наличност никъде.
                Лятото се търкаляха 2 седмици поне, а сега може би са поръчали по-малко...

                Румънските цитирани машинки ще ги пускат ли и тук идната седмица или е вероятно?
                Хлебопекарна имаше поне една, но май отворена в Драгалевци, преди половин час.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                  Някой случайно да има мнение за конвекторите, които са обявени за събота? Цената ми се вижда интересна в комплект с 3-годишната гаранция.
                  Имам от по-предните модели. Не вярвам да има проблеми с нагревателя, че бил 2300Вата. Понеже и съм ги продавал, имал съм една рекламация с термопредпазител. Това, което не ми харесва е, че вентилатора духа и когато нагревателя изключва достигайки зададената температура. Друго, което е '-' за мен е, че няма включване/изключване в определено време, но пък има отложен старт/стоп. Не знам при точно този модел дали опциите са същите.
                  Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    С такъв конвектор ще мога ли да стопля помещение около 16м² с изолиран таван и 2 вътрешни стени, до 18°-20° при люта зима?

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Винтовертът е за в събота https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=626&week=2 . Иначе ето ги и другите предложения https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=720&week=2 .

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        И сега идва дилемата за мен дали да го отнасям или да чакам безчетковия, който много се забави.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                          С такъв конвектор ще мога ли да стопля помещение около 16м² с изолиран таван и 2 вътрешни стени, до 18°-20° при люта зима?
                          По стара, българска, майсторска традиция смяташ по около 100 вата на кубик и отговора е не. Правил съм си доста опити и обикновено не заложиш ли един 10кW трифазен калорфер, нищо не става.
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                            По стара, българска, майсторска традиция смяташ по около 100 вата на кубик и отговора е не. Правил съм си доста опити и обикновено не заложиш ли един 10кW трифазен калорфер, нищо не става.
                            Високо е 2м. в него ще ражоти и струга постоянно. Така че по твойте калкулации не ми достигат само 1000w

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Прободния трион - дали е в куфар?
                              Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                От предишни промоции бе без куфар, в кутия...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X