Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Точно от този не ама от по малката и то от вторичните Вътре беше се смлял един крив детайл който бута буталцата на помпата защото беше направен от цам и едно друго детайлче в което влиза входящата вода то пък беше пластмасово . Направих ги от дурал и сега работи . Доста машини изми .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Е ти си и оправил всички конструктивни недостатъци.Кривия детайл предполагам е наклонения диск и е страшна мизерия да го изработят от цам,на истинските водоструйки винаги надживява машината,някои работят години с пресечено масло и пак не се повреждат.

      Мен ме интересува въртящата се дюза какъв и е захвата бърза връзка или резба,понеже цената на такава от керхер е 315лв,а дърво с пари нямам в двора.
      http://karcher-borotrade.com/bg/products/548.html
      Резбата е стандартна за керхер 18х1,5.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Аз пък имам другия голям модел водоструйка и нещо тече от нея вода.

        Ама работи.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Не всичко което е безвредно при поглъщане е подходящо за вдишване или дишане. Например водата.
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение

            Aз пак да питам някой слуайно да се е излъгал да купи водоструйка от този модел
            [ATTACH=CONFIG]968679[/ATTACH]
            Май имам такава,работи без забележки

            Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Аз само за ротационната дюза питам,искам да я приспособя за водоструйка керхер,но не знам дали работи добре и дали завършва с женска резба.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                Аз само за ротационната дюза питам,искам да я приспособя за водоструйка керхер,но не знам дали работи добре и дали завършва с женска резба.
                Имам следващия модел на 150макс. бара - ротационната дюза е на бърза връзка и блокира за няколко пъти ползване - пръска единична струя на и..ем страна, взех 5 позиц. накрайник на керхер и адаптер към Парксайд и ползвам само него.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Това ще има доста приспособяване докато стане за моя дъргел,но мисля че намерих решение,като пристигне ще споделя дали е надеждно,цената е 10 пъти по-ниска от керхерската,дано да не е 10 пъти по-лошо от оригинала.
                  https://www.aliexpress.com/item/M18-...ceBeautifyAB=0

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                    Е ти си и оправил всички конструктивни недостатъци.Кривия детайл предполагам е наклонения диск и е страшна мизерия да го изработят от цам,на истинските водоструйки винаги надживява машината,някои работят години с пресечено масло и пак не се повреждат.
                    Взех я от вторичните без пистолета и маркуча ама за 2 лева толкова
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
                      Е ти си и оправил всички конструктивни недостатъци.Кривия детайл предполагам е наклонения диск и е страшна мизерия да го изработят от цам,на истинските водоструйки винаги надживява машината,някои работят години с пресечено масло и пак не се повреждат..
                      Този наклонен диск технологично е най лесно да се отлее . Дори и на мен за да го изработя на МСто ми отне поне час да му напиша програмката .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                        ...Дори и на мен за да го изработя на МСто ми отне поне час да му напиша програмката .
                        Да де, ама после можеш да го "печатиш".
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Ако не се лъжа някой колега във форума беше споменал,че е изработил подобен диск на универсален струг.Е за това шапка ви свалям на колегите стругари,доста време го мислих ей така от любопитство и не успях да го измисля как може да бъде направено.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Другата седмица в Румъния пускат много неща за автомобила https://www.lidl-flyer.com/bb9f8e53-...739.1495432831 . Предполагам и при нас ще ги дублират. Интересен е хибридният гайковерт https://www.lidl.de/de/parkside-hybr...-li-a1/p286553 . Гледам с нов тип батерия е вече, сравнен с миналогодишния. Прилича ми на батерията от акумоулаторното ъглошлайфче.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Интересен е и 20 Волтовият вариант:
                              https://www.youtube.com/watch?v=s9uM7f0K3wY

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Зарядното за акумулатор прилича на подобно пускано в Кауфланд,което за разлика от лидълските ,си помни последния режим.Дали обаче е така,ще видим

                                Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X