Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
    ...Капвам му от време на време по малко масълце да се раздвижи съчмата вътре.
    Къде му капваш масло?
    Нещо ми се струва, че с това масло и последващо напрашаваме доста му помагаш да заклини.
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
      Дразни ме и че няма в комплекта патронник със SDS опашка, както например при конкуренцията https://www.aldi-sued.de/de/angebote...ns-bohrhammer/ .
      Не е проблем липсата на патронника. Например се продават за няколко лева:
      https://www.onlinemashini.bg/patronn...-sdsplus/17077

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        На лостчето за превключване, в предния край има явно отвор с пружинка и съчма, предплагам. Та съчмата влиза в две ямки, където са позиции с удар и без удар. Капвам около ямката и раздвижвам лостчето докато излезе от ямката. По принцип проблемът се появява при дупчене на таван, но и аз се изхитрих, пъхам перфораторчето в найлонов плик, като стърчи свредлото само. Е гледам да не прегрее, но за няколко дупки не е проблем.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Заприходих един такаламит и маркуч. Като остане време за тест ще пиша
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
            Roninn май ги имаше двата, да сподели. .
            Не...имам само стария,който си работи без проблем ,ползвам го почти всеки ден.


            И аз като Ясен,имам само три от старите и
            Доста от новите вкл и 3 амперчасовите...
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Чудя се дали да ставам рано за новия. Стария все ще го продам ама да не взмеме да се окаже че не чини..

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Днес взех такера и по невнимание зачуках една дъска в пода на гаража

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от resistbody Преглед на мнение
                  Днес взех такера и по невнимание зачуках една дъска в пода на гаража
                  Е ?
                  Понеже аз се прекарах с електрическия, който определено за никакъв х@й не става...

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Пневматическия си е много по-силен от електрическия...

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      3 или 4 електрически съм купувал, докато разбера, че не стават. И една булка в еконта ми се чудеше. На третия си ме попита какво още очаквам, че толкова пъти се набутвам с доставки. Щото все си носех летвички за тест. Един съм връщал в Метро същия ден като го купих. Там много ми мрънкаха що го връщам.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Заприходих един такаламит и маркуч. Като остане време за тест ще пиша
                        И аз взех един такаламит. Добре изглежда . На първо четене пружината която бута греста е много по силна от на старите руски които имам . Тия дни ако остане време и аз ще го тествам .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          И аз взех един такаламит. Добре изглежда . На първо четене пружината която бута греста е много по силна от на старите руски които имам . Тия дни ако остане време и аз ще го тествам .
                          Нагнетява нещо!!!. При 6бара не може да прекара засъхнали грасьорки. Няма сериино действие, а всеки път трябва да натискаш спусъка. На връзката на двете части на пневматиката се появи част от греста. С две думи - става за нормално поддържани гресьорки, мързеливо е! За запечени - не! И още , което ми направи впечатление - накрайника доста трудно излиза от гресьорката.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Абе някой да има впечатления стария и новия акумулаторен перфоратор имат ли принципна разлика в качеството?

                            Някак ме дразни всичко да е с една батерия и той с друга.
                            Имам го въпросния модел В2 от една година, засега се представя добре, описах там проблемите с превключвателя, но иначе го ползвам редовно. С едно зареждане на батерията Х20, 2Ah изкарва около 18 пробива на бордюр 10 см. със свредло 10мм. или към 23 дупки с такова 8мм. Ползвам го и с 3 и 4Ah ,но не съм засичал колко изкарва.
                            И мене ме дразни че постоянно сменят моделите, след някой месец ще вземат да пуснат безчетков модел, та пак ще се вайкаме защо го купих. Аз поне се спрях да купувам серията Х20 на третата машина, купувам само батерии за да ги ползвам машинките пълноценно.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от stilnik Преглед на мнение
                              Нагнетява нещо!!!. При 6бара не може да прекара засъхнали грасьорки. Няма сериино действие, а всеки път трябва да натискаш спусъка. На връзката на двете части на пневматиката се появи част от греста. С две думи - става за нормално поддържани гресьорки, мързеливо е! За запечени - не! И още , което ми направи впечатление - накрайника доста трудно излиза от гресьорката.
                              То качествено запеклите и промишления дето е на 200 атмосвери не ги отпушва . Проблема е че обикновено не запича само в гресьорката а и под нея на някакво растояние .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Ако мястото позволява в тези случаи бензиновата лампа е вашия най-добър приятел,съвсем малко да се стопли и няма вече запекла грес.

                                Aз пак да питам някой слуайно да се е излъгал да купи водоструйка от този модел
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8d58929b3bf7c135c0a56e7df58abc0e.jpg
Прегледи:1
Размер:36.1 КБ
ID:5798004

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X