Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Трябва ми да смуче прах и пепел от машини като пробиване и рязане на бетон,тухла...

    Сега се сещам ,и фактура ще искам?
    Имам подобна по- стар модел, май В2 беше, пак 190 mbar. За фреза за канали върши работа по пода, на цял апартамент срязах замазката за тръби за парно, почти нe пуши. Но по стена си пуши яко, явно не достига смукателна мощност. Иначе смуче здравата строителни отпадъци, досега поне 15 торби съм изхвърлил.
    Последно редактирано от mitko 53; 20-08-18, 19:03.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      Трябва ми да смуче прах и пепел от машини като пробиване и рязане на бетон,тухла...

      Сега се сещам ,и фактура ще искам?
      За смученето ще смучи , фактура нямам - платих през Paypal . Няма значение , пускам я в OLX за 200 лв
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
        Именно затова питам...
        Eто го въпросният диск(най вече цената му) https://grizzly-shop.de/Florabest-Sc...B1-IAN-96816_1 , но в германския сервиз. При нас се оказва че титулярът в сервиза е в отпуска и до петък няма кой да даде актуална информация.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Интересна машинка са пуснали в Германия https://www.lidl.de/de/parkside-wand...920-a1/p284863 . По нашему жираф и казват, ако не съм в грешка. Не съм запознат с този тип инструменти, но от това което съм виждал на Спарки, двигателите са долу, при ръкохватката. Тука са го сложили чак при шкурката.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
            Eто го въпросният диск(най вече цената му) https://grizzly-shop.de/Florabest-Sc...B1-IAN-96816_1 , но в германския сервиз. При нас се оказва че титулярът в сервиза е в отпуска и до петък няма кой да даде актуална информация.
            Аз утре мисля да мина вечерта ако стои да взема една...

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Чсетно да ви кажа изумявам се как може за подобни боклуци да сътворите тема 150 страници.Това са нисък клас инструменти.Има подбни и в Метро,и на битака, и в други големи вериги.Всеки си ги е кръстил под някаква марака.И аз съм су купувал от Лидъл,ама чак пък толкова да ги превъзнасям....

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Лентовия шлайф слабичъкв в сравнение с Райдър, въпреки по-късия и тесен плъзгач.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
                  Това са нисък клас инструменти.Има подбни и в Метро,и на битака, и в други големи вериги.Всеки си ги е кръстил под някаква марака.И аз съм су купувал от Лидъл,ама чак пък толкова да ги превъзнасям....
                  Че са нисък клас, нисък са. Че ги има в Метро и така нататък има ги. Но няма гаранцията - връщаш 3 години без проблем.
                  יעבור
                  «И това ще мине»

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Флексчето, което пускат другата седмица звучи примамливо. Някой да сподели отзиви? Предполагам със читави консумативи ще работи добре...(за хоби нужди)
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:flex.PNG
Прегледи:1
Размер:197.3 КБ
ID:5796955

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Тежък и неудобен за 125мм, иначе е читав.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
                        ,ама чак пък толкова да ги превъзнасям....
                        Просто е - взимаме, ползваме, (трошим) ,връщаме - като инструменти под наем ама без наем. После се чудим що така тук по-скъпи от Германия

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                          Тежък и неудобен за 125мм, иначе е читав.
                          Благодаря! Така или иначе ще е за "като потрябва за нещо". Няма да го използвам толкова често.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от viktorson Преглед на мнение
                            Флексчето, което пускат другата седмица звучи примамливо. Някой да сподели отзиви? Предполагам със читави консумативи ще работи добре...(за хоби нужди)
                            [ATTACH=CONFIG]967110[/ATTACH]
                            В неделя в чужда къща правих нещо екстрено и извадиха такъв. Не ми хареса. Безнуждно голям за 125мм, шумен и вибрира(може би от диска), Режеш само на високи обороти иначе няма душа. Предпазителя е с такава конструкция и е толкова широк, че като режеш ти крие диска и трудно виждаш линията по която режеш.
                            "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              125 милиметрови май все още има на промоция син Bosch в Бриколаж и прочие. Миналата година се сдобих и мога да кажа че е оса за размера си. Но се хващам че батерийния шлайф на Einhell за рязане с тънък диск ми е много по-приятен за работа.

                              ...а като иде реч за дискове, тънките на Bosch за ширпотреба (не за inox, а за всичко, май MultiConstruction се казваха) ми правят доста добро впечатление.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Благодаря за отзивите! Така погледнато, може и да го пропусна. Иначе относно консумативите, шлайфа ако е бил с паркайдски диск е вибрирал 100% . Тия дискове не знам как си позволяват да ги предлагат въобще. На големия циНкуляр също диска се предаде бързо. Но с една макита реже като змей.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X