Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
    Е вярно, че трябва да го търсиш по размер щото като кажеш ремък за шлайф парксайд и те гледат странно.
    Тук е ключа от бараката. Влизаш в магазин за ремъци, където знаят какво продават, със стария под ръка, и излизаш с нов за нормални пари. Ангренаж за Априлия Туарег си купих по същия начин, там ми го рязаха от ръкав по размер. По магазините за тоя матор няма нищо.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Някои викаше каква била драмата. Няма драма. Някой попита за качеството на шлайфа и обясних... Ако ми е трябвал - щях и 20 лв да дам за него но съм преценил че не си струва.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Да споделя моите преживявания с поръчка от немския Лидъл - преди двайсетина дена си поръчах прахосмукачка , импакт и циркуляпен трион . Доставката беше през Габко , вчера като получих смс-а и видях цената на доставката , ме заболя корема - 75 лв доставка за 23 кг пакет ... Както и да е , преглътнах го и днес взех уредите - импкта е без батерия и зарядно , макар че в сайта беше окомплекгован с батерия . Прахосмукачката е професионална и си е добра , но ми идва малко голяма за целта за която я купих . Сега имам една излишна професионална прахосмукачка ще трябва да я пускам за продажба , че ще ме изгонят от къщи ...
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Покажи прахосмукачката,имам интерес ,но не е сигурно че ще ми върши работа.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            Покажи прахосмукачката,имам интерес ,но не е сигурно че ще ми върши работа.
            Само я извадих от кашона , идва ми много голяма , утре ще тия снимам . Тази е Parkside PNTS 1500 C4
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Вчера видях в Лидъл Търговище 2А батерия и зарядно. Ако искаш ще ти купя и изпратя. Само пиши.
              Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
              freelander 1,8 2001g.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                Покажи прахосмукачката,имам интерес ,но не е сигурно че ще ми върши работа.
                Обещаните снимки

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180819_172538 (450 x 600).jpg
Прегледи:2
Размер:90.1 КБ
ID:5796787

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180819_172614 (450 x 600).jpg
Прегледи:2
Размер:98.7 КБ
ID:5796788

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180819_172600 (450 x 600).jpg
Прегледи:2
Размер:87.8 КБ
ID:5796789

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180819_172621 (450 x 600).jpg
Прегледи:2
Размер:109.3 КБ
ID:5796790


                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180819_172627 (450 x 600).jpg
Прегледи:2
Размер:96.9 КБ
ID:5796791

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180819_172633 (450 x 600).jpg
Прегледи:2
Размер:103.3 КБ
ID:5796792
                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Тая седмица пускат пак "градинския чувал". Много е удобен за есенните листа.
                  Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    А аз да питам - точиларката за вериги от идния четвъртък става ли за нещо. Има ли достъпни дискове и като се износи неравномерно профила на абаразивния диск - ко прайм

                    Благодаря

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                      А аз да питам - точиларката за вериги от идния четвъртък става ли за нещо. Има ли достъпни дискове и като се износи неравномерно профила на абаразивния диск - ко прайм

                      Благодаря
                      Не знам.
                      Но на шепах е под 50 кинта.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Не знам.
                        Но на шепах е под 50 кинта.
                        И върши ли работа, как стоят нещта с горните въпроси за шепах ?

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Консумативи има със сигурност. Иначе то пак трябва Рила и шаблон, щото с това не може да скъси водещия зъб
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                            А аз да питам - точиларката за вериги от идния четвъртък става ли за нещо. Има ли достъпни дискове и като се износи неравномерно профила на абаразивния диск - ко прайм

                            Благодаря
                            Въпросът ти ме провокира да направя едно проучване.Такъв шашав размер 104Х22Х3,2мм. нищо сходно не намерих. Най- близкото е на Еинхел 108Х23Х3,2(6лв.). Евентуално продават резервни дискове за лидълската точиларка в сервиза им на Grizzly, но днес няма никой компетентен който да даде информация за цена и наличност. Казват ми да звънна утре сутринта.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                              Обещаните снимки
                              Трябва ми да смуче прах и пепел от машини като пробиване и рязане на бетон,тухла...

                              Сега се сещам ,и фактура ще искам?
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                                Въпросът ти ме провокира да направя едно проучване.Такъв шашав размер 104Х22Х3,2мм. нищо сходно не намерих. Най- близкото е на Еинхел 108Х23Х3,2(6лв.). Евентуално продават резервни дискове за лидълската точиларка в сервиза им на Grizzly, но днес няма никой компетентен който да даде информация за цена и наличност. Казват ми да звънна утре сутринта.
                                Именно затова питам...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X