Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Оууу тия свредла с машинката са за сирене и халва. Никакъв смисъл няма на метал да ги мъчиш.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Някъде да е останал от големия перфоратор?
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        завод витоша, вчера

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          завод витоша, вчера
          Тая сутрин отивам .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            В Люлин и на Захарна фабрика също имаше вчера.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
              Оууу тия свредла с машинката са за сирене и халва. Никакъв смисъл няма на метал да ги мъчиш.
              И аз така установих, минават резерв за дървения и подобни. Не съм и очаквал и друго де, все пак знам колко струва едно добро свредло. Ама пък тези с имитация на покритие.
              Ford Maverick II 2.3 XLT
              Ford Mondeo MK5

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Взех го . На първи проби идеален .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  Взех го . На първи проби идеален .
                  За ,,вертикалния" 5 джаулов перфоратор става дума, нали? Тепърва ще го изпробвам. Ще разрушавам едни стъпала, облицовани с мозайка. Ако си пробвал, длетата за откъртване как функционират?
                  https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Като става въпрос за длетата, е добре да си вземеш едно широко 40мм., примерно на Райдер, по- бързо става разбиването, машината е достатъчно мощна. Гледам в Германия има комплекти https://www.lidl.de/de/parkside-meis...ersatz/p283348 . с куфарчета. Аз имам това със свредлата за дърво, много добро се оказа в комбинация с акумулаторния перфоратор.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                      Сега ще ти го сменят с новият модел.При мен стана същото и след месец се появи новият куфар с флекса вътре.Още не съм го пробвал,а трябва и да му взема още една голяма батерия,че с малката е смях.
                      Позна точно! Вчера ми дадоха новия модел , но неприятното е че са загубили касовата бележка, та сега трябва да разчитам само на протокола при евентуална нова рекламация. На новият не ми хареса мястото на пусковия бутон, отдолу ми беше по- удобно.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                        За ,,вертикалния" 5 джаулов перфоратор става дума, нали? Тепърва ще го изпробвам. Ще разрушавам едни стъпала, облицовани с мозайка. Ако си пробвал, длетата за откъртване как функционират?
                        Добре функционират само че мозайката е най твърдата от всичко възможно . По мои наблюдения по лесно се кърти с кръглото шило то кърти цели парчета . Така беше поне със стария перфоратор който беше на половината електрическа мощност .
                        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Новият верижен трион е вече и при нас https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=14354 . На сериозно раздута българска цена, естествено https://www.lidl.de/de/florabest-akk...rigPageSize=36 .

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Уха. 80 кинта са си разлика.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Сигурно е писано някъде ама нещо за сегашните джунджурии - лентовия шлайф, циркуляра и ъгловата приставка ? Да / Не също върши работа .
                              Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Имам циркуляра, първото му издание без разцепващ клин А1. Според мене е много добра машина, една от двете лидълски с константна електроника(поне по описание). Ето и едно ревю на колега от Франция http://woodbg.blogspot.com/2014/08/p...s-1350-a1.html . Тази новата С2 няма как да се знае как е, за сефте я пускат.
                                Ъгловите приставки ги имам и двете, по- стари издания, цвят червен и мога да кажа само добри неща. Тази за завиване има лагерче зад 1/4 холдера, имам и друга подобна от Баумакс, която е на втулка, голямо дърво.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X