Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
    пейпал отдавна го правят това с курса, има и тема във форума - смени си настройките на профила в пейплала или всеки път, преди да потвърдиш плащане сменяш настройката на курса, да е курса на твойта банка, а не измисления курс на пайпал и си ОК
    Това не го знаех.Другия път ще го погледна.Благодаря!
    Николай Папазов

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Обадих се днес в сервиза на бушоните и ми казаха че в най скоро време въпросната 4Ah батерия щяла да е налична и при тях. Цена не можеха да ми кажат засега. Зарядното нямало да го внасят, предлагаха ми 20А1, но си имам две.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от 2808 Преглед на мнение
        Моля, ако някой има този соларен LED прожектор https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=12509 да сподели мнение! Ако се зарежда цял ден, колко часа свети нощем при непрекъснато движение пред него?
        Някои знае ли нещо за фенера?
        "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

        Коментар


        • Инструменти от Лидл

          Вече си купих фенера! На пръв поглед не изглежда зле, като в упътването пише, че свети 8 часа управляван от фото сензор за осветеност непрекъснато при пълен заряд на слаба степен (общо са две). А когато се управлява от сензор за движение светва за 1.5 мин. на макс степен, като обща продължителност около два часа.
          Батериите са три по 600 mAh
          Като пише, че се зареждат на макс за два дни.
          HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
          VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
          Няма да е все така!
          Нула две осмици 724 пет едно пет 1

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
            Обадих се днес в сервиза на бушоните и ми казаха че в най скоро време въпросната 4Ah батерия щяла да е налична и при тях. Цена не можеха да ми кажат засега. Зарядното нямало да го внасят, предлагаха ми 20А1, но си имам две.
            При "Бушоните", ако се появи, 4Ah-вата PAP 20 A3 батерия няма да е на по-евтина от 60 лв (към момента там PAP 20 A2 батерия 3000 mAh е на 55 лв).
            Не разбирам, защо да се чака евентуалната поява при бушона на 4Ah-вата батерия, а да не се чака сигурната и по евтина доставка от kompernas?

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
              Някои знае ли нещо за фенера?
              Два часа в положение "мах" и осем часа в "ауто".Зареждането ма батерията от 2 до 4 дни.
              Колегата ме е изпреварил.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Аз го имам фенера от няколко години. Много съм доволен, сложил съм го пред гаража, свети когато се приближа. Веднъж или два пъти в годината зареждам батериите, обикновенно зимата, когато слънцето е слабо, а и е студено. На кратко супер е машинката.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                  Обадих се днес в сервиза на бушоните и ми казаха че в най скоро време въпросната 4Ah батерия щяла да е налична и при тях. Цена не можеха да ми кажат засега. Зарядното нямало да го внасят, предлагаха ми 20А1, но си имам две.
                  При "Бушоните", ако се появи, 4Ah-вата PAP 20 A3 батерия няма да е на по-евтина от 60 лв (към момента там PAP 20 A2 батерия 3000 mAh е на 55 лв).
                  Не разбирам, защо да се чака евентуалната поява при бушона на 4Ah-вата батерия, а да не се чака сигурната и в крайна сметка излизаща по-евтина (цена 27.99€ + 0€ за доставка) от kompernas?

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
                    От Компернас няма такса за доставки или други такси и ти го носят до адреса, който си дал! Аз преди си поръчах 3А батерия от там и всичко беше точно.Плащах с Виза и нямаше проблем докато от лидл.де плащането върви само през пей-пал и курса е малко трънски.
                    Под адрес визираш немски или тукашен?
                    По. Ако не си си оправил настройките за превалутиране в пейпал, да - ще те цакат с техния „курс”.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                      Под адрес визираш немски или тукашен?
                      По. Ако не си си оправил настройките за превалутиране в пейпал, да - ще те цакат с техния „курс”.
                      Адрес в България!
                      Николай Папазов

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Никой нищо не каза за верта дето ще го пускат този четвъртък. Струва ли си парите?

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Доста има коментирано, примерно на тези страници https://www.offroad-bulgaria.com/sho...180065&page=12 . Ако държиш да е с удар, вземай го, а ако не е задължителен ударът, изчакай да пуснат този модел https://www.lidl.de/de/parkside-perf...rigPageSize=36 . Аз поне го чакам с нетърпение.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Не държа да е с удар, за целта си имам перфоратор. Ще се ползва предимно за отвори в дърво и за навиване на винтове. Този новия е безчетковия нали така?!

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от crazyjob83 Преглед на мнение
                              Никой нищо не каза за верта дето ще го пускат този четвъртък. Струва ли си парите?
                              Струва си от всякъде, моя такъв го пробвах дали ще издържи падане от 6-ти етаж(върху бетон) и гмуркане в дълбока бистра водица.Справи се отлично и си е жив и до днес, има си и достатъчно Nm.
                              Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                              Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                За първи път в Германия. пускат торби за 30 литрова прахосмукачка https://www.lidl.de/de/parkside-filt...sauger/p281476 . Аз ползвам на Спарки но ми се връзват двойно по- скъпо. Оригинлните от сервиза също са към 3,50лв. бройката. Дано ги пуснат и при нас, да се запася.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X