Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от rusanov Преглед на мнение
    Някой планира ли поръчка на горната батерия, да се организира нещо, че и аз съм метаклия!
    HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
    VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
    Няма да е все така!
    Нула две осмици 724 пет едно пет 1

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от BRUKLLIN Преглед на мнение
      Някой планира ли поръчка на горната батерия, да се организира нещо, че и аз съм метаклия!
      Ако се стигне до поръчка 2бр. за мен.
      Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

      Няма вече Диско,няма вече Pinz...

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        В България "Зегето" намира ли се някъде?
        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
        Суперспам - спама на суперите

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
          В България "Зегето" намира ли се някъде?

          Ако е това, мярнах едно в плевенския лидъл.

          TT
          Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            ...вадя лидълски флекс и режа и батерията на втория срез умира на шина 40х4 ММ.
            Аз пък с 2Ач батерия срязах 15-ина шини 30х3 преди да умре. Ама тия батерии май умират по температура, поне с флекса.

            Днес-утре ще го пробвам с 4Ач да видим как ще е.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение

              Днес-утре ще го пробвам с 4Ач да видим как ще е.
              От де я взе?
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                От де я взе?
                Верен приятел си беше съставил План - един Лидъл отваря в 7, друг в 8, трети в 9 и в Ринг Мол - в 10.

                Той се пребори за 3 броя. М20, благодаря ти! Понеже е млад и зелен, не помни как се пазаруваше салам по тая схема. Сега видя и не беше очарован.

                Първоначално публикуван от М20
                7 без 15 беше пълно с вуйчани!

                Първи впечатления - работи. Нямах много за рязане днес.
                С тази батерия е осезаемо по-тежък и 1.5см по-дълъг. Подозирам, че все пак ще трябва в някои случаи да се ползва малката.

                Импакта не съм го пробвал още с такава ама той и с малката работи желязно, а тая не му се събира в кутията.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  И в Монтана пет минути след отварянето нямаше 4А батерия ,а импакт взех пред последния, ъглошлайфи и малки батерии имаше доволно.Преди година инструменти можеше да си вземеш и след седмица ама вече си трябва редене.Иначе импакта ми обра точките при пробите, а флекса ми се стори много шумен и сякаш затяга при изключване спира веднага.Мислех да го връщам ,но днес цял ден нямаме ток ,а трябваше да оразмеря една ламарина и като първия пич си свърших работа така че остава.
                  Винаги се оглеждайте наляво и надясно , когато пресичате на червено.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от dizela_88 Преглед на мнение
                    ... флекса ми се стори много шумен и сякаш затяга при изключване спира веднага.
                    Това затягане при изключване е нарочно и е много полезна функция. Спираш да режеш и докато го оставиш вече не се върти и не може да направи беля. На по-хитрите енергията от инерцията даже се връща частично в батерията, на тия не знам как е.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Правил съм проби на миналогодишния флекс с 2 и 3Ah батерии, заредени до максимум. Двойката устиска 12 см. срез на 6мм. ламарина, но често изключваше. С тройката рязах една квадратна тръба 40Х40Х7мм., успя да отреже три пъти изцяло и от двете страни на четвъртия. 4Ah купих една но още не съм я пробвал на флекса.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        4Ah батерия купих за импакта,но явно му идва в повече,като е напълно заредена и стисна спусъка рязко машинката изключва,явно има някаква защита от претоварване.С 2Ах батерията която имам от винтоверта проблем няма.По усет и с двете вади еднаква сила.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Писах някъде по нагоре,първия шлайф няма спирачка,със 2 амперчасовата батерия,прави 60-100 сряза на шпилки ф8.



                          А Тея дни,така се труди,черното е кабел
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            В Лидъл жк.Тракия Пловдив има една цяла кошница със 2 амперчасовата батерия със зарядно
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Мдаааа.....все още има от малките батерии и никой не ги поглежда!Тва Лидлот София,Младост 4.
                              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                              0888854582
                              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Ако поне ги продаваха отделно можеше и да се излъжа за още една малка, но второ малко зарядно за какво ми е.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X