Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    Каква е тази ударна вложка?
    Вложки правени специално за ударни гайковерти, а не такива от гедорето.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Това на клипа е вложка за алуминиеви джанти с тефлон,за да не се драска.Ударните вложки по принцип са черни.А има и едни други още по-ударни,те са с добавено тегло по периферията,нещо като маховик,акумулира енергията от чука в гайковерта и наистина има голям ефект от тях.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Момчета дали да чакам новата серия Performance или да отнасям един импакт(нямам никакви уреди/зарядни/батерий от Х20 team).Тази година ли се очаква да стигнат България?

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          импакта си е валиден.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            В колко часа отваряха сутрин ЛИДЛ? За един приятел питам
            Николай Папазов

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
              В колко часа отваряха сутрин ЛИДЛ? За един приятел питам
              07.00
              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
              0888854582
              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Което няма никакво значение - в 07.0000 е възможно желания артикул вече да е свършил...
                И там работят хора, де.. Лично виждане на реални факти.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Да случвало ми се е когато купувах един винтоверт с Рьом патронник. Отвориха в 7, бях първи на инструментите и имаше само 4 броя. ОТ там на касата пак първи и ми издават касова бележка номер 5. Миналата година примерно в Студентски град за телоподаващите се оказало че няма нито една бройка при отварянето на магазина.
                  Утре целта ми е да се добера до една 4 Ah батерия, за отвертката не се притеснявам, блъсканицата ще е предполагам при Х20.
                  За работното време, мисля някъде е от 8 часа, поне в Перник. В София всички отварят в 7.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Ако някой иска да се подсигурим взаимно за някой от артикулите утре, може да разменим телефони и ако нещо го няма при мен или при вас да имате/имам жокер . Аз утре в 6.55 ще съм пред новия лидъл в Борово/Красно Село. Ако има желаещ/и смело да звънка до 23.00 тази вечер или утре сабален най-късно до 7.30. 087682О99пет,Христо
                    Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                    Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Сигурно ще се засечем, на Борово зареждат най- много бройки. Сега гледам строят още един огромен до околовръстното на бул. Черни връх, в посока Драгалевци.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                        Сигурно ще се засечем, на Борово зареждат най- много бройки. Сега гледам строят още един огромен до околовръстното на бул. Черни връх, в посока Драгалевци.
                        Ще съм със жълта шапка-идиотка върху рошава глава , кажи здрасти ако ме мярнеш в калабалъка.Може и по кафе да ударим ако имаш време.
                        Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                        Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          За време,нямам утре трябва местя една спалня. Иначе ще се запознаем.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Дано остане сутринта поне един шлайф, че ми писна да търкам с ножовката Мисля да го ползвам с 2Ач батерията от ударния винтоверт.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от meneldor Преглед на мнение
                              Дано остане сутринта поне един шлайф, че ми писна да търкам с ножовката Мисля да го ползвам с 2Ач батерията от ударния винтоверт.
                              Тц,вземай 4-ката
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Интересно ми е да видя, дали ще има осезаема разлика между 3Ah и 4Ah-перовият вариант на голямата батерия, при работа с ъглошлайфа. Ако някой има възможност и мерак, нека да направи едно сравнение и да сподели после впечатления.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X