Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Утре ще го има ли акумулаторният перфоратор?
    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
      Утре ще го има ли акумулаторният перфоратор?
      Кой акумулаторен пердоратор? Нямаше ли в помеделник промо на такъв. Днес в люлинския лидъл един човек си играеше с такъв, та явно има.
      Има и батерии 20в и то не малко бройки.
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Не беше понеделник а четвъртък 6 юни. Предполагам още има, едва ли са се изтрепали да купуват. И аз му се чудех, но като изгледах клипа на Рикардо https://www.youtube.com/watch?v=_9YEeJ8FSOU , какви габарити има, колкото 20 волтовата версия Х20, а пробива почти 2 пъти по- бавно, окончателно се отказах, няма никаква разумна идея за такава покупка, освен 20 лева по- ниска цена спрямо Х20.
        Последно редактирано от mitko 53; 13-06-19, 07:05.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Ох, грешка на езика, извинявайте. Имах предвид АКУМУЛАТОРНИЯТ САБЛЕН ТРИОН, захранван от батерия X-team
          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Излезе упътването https://www.lidl-service.com/static/.../310954_BG.pdf , на версията без батерия и зарядно, значи съвсем скоро ще го пуснат. Аз очаквах за другата седмица но не познах, работилницата за тогава е доста постна https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=1033&week=2 . Аз пък чакам потапящия се циНкуляр с линеала.
            Гледам в Германия е излязиъл нов инструмент от Х20 https://www.lidl.de/de/parkside-akku...-li-a1/p302655 . Прави впечатление новият дизайн на батерията и зарядното. На батерията не виждам вече информационния стикер за дата на производство, доставчик и прочие.
            Последно редактирано от mitko 53; 13-06-19, 07:39.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Е тоя сабления трион и аз го чакам дано скоро го пуснат
              HYUNDAI TERRACAN 2.9 CRDI ,05 163hp
              VW PASSAT 1.9 TDI AFN ,98 110hp
              Няма да е все така!
              Нула две осмици 724 пет едно пет 1

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Не е саблен, храсторез е. Може да имат и саблен
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
                  От циркулярите заслужава ли си да търся перформанс варианта или да купувам Х20-то което ще пускат?И някой дали помни колко беше цената на перформанса?
                  Днес, случайно засякох в пернишкия лидл. кв. Изток 5 бройки от въпросния Performance , намалени с 14% на цена вече 239лева. С куфар, зарядно и батерия 5Ah. Имаше един отворен та ми направи впечатление, че е без диск.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    И в София, в новия Лидъл близо до театър София имаше 4-5 бройки на същата цена. И по принцип идва без диск. Също намалени делта шлайфове имаше един кош. Не знам дали съм пропуснал в брошурата, но имаше много електрически такери Pet 25C2, нови новенички

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Eл. такерите бяха преди две седмици, в края на май по 40 лева. В Перник беше пълно с акумулаторните от Х20, ама бяха с някаква дървена цена от 125лева. Бих си купил такъв, ако беше само боди, че се задръстих от батерии и зарядни Х20.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Здравейте . Купувал ли е някой пистолета за боядисване ? моя след първото ползване започна да пропуска въздух без да е натиснат спусъка . оказа се една пласмасова втулка размекната или разтворена от разредителя при измиването . та по този повод ми трябват формата и размера на тази втрлка ще я направя от тефлон или полиампд за да мога га го ползвам . Благодаря предварително.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Ako питаш за пневнатичния сега мога да премеря, но там май няма пластмаси. Прекарах се и купих този https://www.lidl-service.com/static/.../307721_BG.pdf , но не ми е под ръка, ремонтирам един апартамент и го оставих там. Другата седмица ако ходя, може да го разглобя и премеря въпросната втулка. То в упътването пише да не се използват разредители. Пробвах да пръскам с него един син грунд на Баумит, то пръска като маркуч, пълно разочарование. Явно си трябва да се улучи точния вискозитет за да работи що годе прилично. Скоро ще го пробвам с латекс.
                          Сега видях че пишеш за пропускане на въздух, явно говориш за пневматичния. Свалих я въпросната втулка, но няма как да я снимам и кача, синът ми е в Америка, а той ми вършеше тази работа. Иначе е синя на цвят с обща дължина 17,2мм. В единият край има фланче широко 2,3мм. и диаметър 10,4мм. Значи цилиндричната част е 14,9мм. с диаметър между 8 и 8,1мм., явно и при мене се е деформирала леко. Вътрешният отвор е с диаметър 5мм. откъм фланчето с дълбочина 16мм., като последните 1,2мм. се стеснява на 3,4мм. Интересно е че има още един радиален(напречен) отвор с диаметър 3,3мм. на разстояние около 7,5мм. откъм фланчето. В общи линии това са дименсиите. Втулката се нанизва на оста с фланчето към пружината и отпред се нанизва едно малко 0- пръстенче. Накрая се стяга
                          То и при мене изпуска малко въздух та връщам насила спусъка, писах някъде назад за този проблем.
                          Последно редактирано от mitko 53; 14-06-19, 09:54.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Благодаря за бързия одговор . можеш на вайбар 0876646502.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Нямам вайбър, жената има но не е тука. Пък и не му разбирам, аз съм от аналогово задръстеното поколение. Направи си един чертеж по моят преразказ, качи го тука и ще ти кажа ако има несъответствия.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                и аз съм от тия само че дъщерята ми върши работите с тия неща ако си доиде събота или неделя евентуално по лесно ше ми е да дойда ако си наблизо .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X