Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
    Малкото 12V засега работи без забележки, само батерията му много се нагрява при непрекъсната работа, та после не иска да се зарежда, докато не изстине.
    Явно го мъчиш с неща, за които не е предназначено. Батерията се нагрява ако продължително време точиш ток от нея в размер над нормите и. С две думи натискаш много диско и моторът се претоварва. Аз лично съм адски доволен от този инструмент.
    WG 2.7 CRD

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Не натискам диска над необходимото, моторът също не се претоварва,защото не загрява много. Просто отрязах 7 арматури Ф12 една след друга и после чаках 15 минути да реагира зарядното. Добре че имам втора батерия от винтоверта. Много ми харесва това дискче за дърво и пластмаса. Много приятно се изненадах как реже дърво, гладко, без пушек и с лекота.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        От къде мога да намеря 20 В батерия със зарядно за Паркасайд , че импакта ми дойде без батерия и зарядно ?
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
          От къде мога да намеря 20 В батерия със зарядно за Паркасайд , че импакта ми дойде без батерия и зарядно ?
          слушкал ли си?

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            слушкал ли си?
            Много , седнал съм на задните си лапи и тупам с опашка ...
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Със сигурност имам неразпечатано зарядно с батерия 20в 2Ач дето не ми трябва. Трябва само да намеря за какви пари съм ги взел ама ако не намеря някой ще каже.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Със сигурност имам неразпечатано зарядно с батерия 20в 2Ач дето не ми трябва. Трябва само да намеря за какви пари съм ги взел ама ако не намеря някой ще каже.
                Благодаря , ще чакам да кажеш какво и искаш
                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Със сигурност имам неразпечатано зарядно с батерия 20в 2Ач дето не ми трябва. Трябва само да намеря за какви пари съм ги взел ама ако не намеря някой ще каже.
                  49.99лв.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Прати адрес.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Някой дали има инфо кога да очакваме новите performance и дали ще излизат и флекса и ударния винтоверт,никаде не намирам инфо

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Винтовертът не е ударен, а за ъглошлайфа са само предположения че съществува от една неясна снимка на три инструмента- винтоверт, мултикътър и ъглошлайф. Упътването на български отдавна излезе на винтоверта, което е уж сигурен знак че ще го пуснат и в нашите филиали, но нещо нещата много се замотаха, в Румъния мина преди месец по филиалите. Аз бях приготвил едни базови 150лв. за него, но ми писна да чакам и ги похарчих за жирафа. По натам може да поръчам от Германия заедно с резервна батерия.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Излезе новата брошура с автоджаджите https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=684&week=2 и запърви път нашите се осмелиха да пуснат гайковерт, макар и на 12V. Някакви впечатления да споделите от компресорчето https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=15724 от предишни предложения. Гледах подобно в Кауфланд, но за 40лв., а ми се налага напоследък да помпам задните гуми на Опчо, за 7-8 дена спадат до 1,5 атм.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Опааааа алуминиеви греди , чакам ги от една година. Само дето не знам дали 120 см ще стигнат за теракана, но ако не ще си ги върна...
                            https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=15715
                            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                            Ford Fiesta 1.4 Tdci

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                              Излезе новата брошура с автоджаджите https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=684&week=2 и запърви път нашите се осмелиха да пуснат гайковерт, макар и на 12V. Някакви впечатления да споделите от компресорчето https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=15724 от предишни предложения. Гледах подобно в Кауфланд, но за 40лв., а ми се налага напоследък да помпам задните гуми на Опчо, за 7-8 дена спадат до 1,5 атм.
                              От вече 10 години ползвам по автомобилите си и в АТВ-то 4-5 от тези компресори. Първите са купувани от магазин за авточасти, после от Лидъл и Кауфланд. Някои от тях отначало не работят добре, не държат необходимите обороти и ги връщам. Тези, които стават са яки и безпроблемни дълги години. Вдигат до 7 бара.
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Мисля да го взема, дават му работно налягане 10 бара. Ако не ми хареса ще им го засиля обратно. Благодаря за отзива!
                                Последно редактирано от mitko 53; 27-09-18, 08:52.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X