Обява

Свий
Няма добавени обяви.

600D заснемане на видео?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 600D заснемане на видео?

    Познат ме попита колко време записва видеоклип- фотоапарат канон 600д? Неговият правел запис 12мин.
    По характеристики го дават 29.59м и 4гб размер.
    Вярно, че зависи от класа на картата, но неговата била 10-клас. Имам и аз същият модел-до сега не съм забелязал видеото да го реже на 12 мин. За съжаление нямам много време да пусна моят да записва видео за тест на няколко карти 10-ти клас! Някой да има наблюдение?
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

  • #2
    От: 600D заснемане на видео?

    Има една добавка към фирмуера - Magic Lantern - за видео позволява разни магии... направо си става като професионална видеокамера.
    Александър

    Коментар


    • #3
      От: 600D заснемане на видео?

      Как се инсталира? Дай малко по подробна информация ако е възможно!
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • #4
        От: 600D заснемане на видео?

        Ако чаткаш руския - http://club.foto.ru/forum/11/655525
        Търси надолу по първата страница.
        П.П. Всъщност за самата програма има още 10-тина езика, но не и български за съжаление.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #5
          От: 600D заснемане на видео?

          Пиши в гуглето Magic Lantern и ще видиш как - елементарно е, но има някои подробности които трябва да се спазят. Освен това имай предвид, че за да му използваш възможностите ще трябва да знаеш английски, защото менюто е на този език. Освен това си е врътня. Аз така и не успях да нагласяHDR видеото, но чакам стабилна версия за моя апарат, че сега има бъгове. За 600Д всички трябва да работи.
          Александър

          Коментар


          • #6
            От: 600D заснемане на видео?

            Изгледах клипчета в нета, мисля, че и в режим за снимки действа софтуера? А оригиналният стои ли си? Някой работил ли е с този софтуер качен на апарата си?
            Иначе ми изглежда с доста по големи възможности от стандартният софтуер!
            С две думи някой има ли впечатления с Magic Lantern.
            Последно редактирано от Marin Stoyanov; 04-03-14, 13:19.
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X