Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КОБУРИ за крьста,модели и марки???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КОБУРИ за крьста,модели и марки???

    Кобури ми трябват,модели,марки,идеи и кой какво ползва.

    Ако ще го нося тук то това ще е лятото или пролета,друг сезон няма.Ако ще пьтувам с него то сьседния щат е с открито носене та там няма значение как сьм го запасьл,мога и на зинджир на врата да си го нося и за там сьм приготвил вече.

    Давайте идеи,среден по размер пищов / тьрси се още / който да се носи или от вьтрешната част на дьнките или вьншно замаскиран като педерастка чантичка / модела долу /.


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:U__15595.1349971999.1000.1000.jpg
Прегледи:1
Размер:97.4 КБ
ID:6046915

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:T__47453.1349971998.1000.1000.jpg
Прегледи:1
Размер:97.3 КБ
ID:6046916
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: КОБУРИ за крьста,модели и марки???

    За лятото като бях по млад /разбирай сериозна разлика между гръден кош/талия / ходех с кобур ,който беше просто много широк ластик плътно обхващаш талията /започва от ръба на колана нагоре ...може и по високо/ . Има си място за пистолет,два пълнителя и джоб за малка станция например. Стегнато е около корема ти и като си пуснеш ризата от горе ,дори да си с ръцете в джобовете нищо не се вижда.
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

    Коментар


    • #3
      От: КОБУРИ за крьста,модели и марки???

      Това значи,че и бермуди с френски ластик да имам на задника пак има как да го завра тоя пищов???ИДЕАЛНО,аз половината време сьм така,другата половина сьм с колан,фенер на него и Латерман мултитул та това горе сериозно сьм го загледал,само ще преместя тула и фенера на другата кьлка.


      Тоя ластик не ти ли стиска бьбреците много?Колко беше тежьк пищова?/ то като си бил млад все полимерни е имало,4 зарядни ма да питам аз /.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        От: КОБУРИ за крьста,модели и марки???

        Този е по "постен"... Ама напиши в гуглето "elastic holsters"..

        http://www.daltechforce.com/conceale...lment-holster/
        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

        Коментар


        • #5
          От: КОБУРИ за крьста,модели и марки???

          Имам Glock 19 ....Слагах и двата пълнителя и един фолдер....Трае се
          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

          Коментар


          • #6
            От: КОБУРИ за крьста,модели и марки???



            Не запарва ли това?Не сьм се засилил да бягам с това,но като хукнеш не се ли мандахерца много?
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              От: КОБУРИ за крьста,модели и марки???

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение


              Не запарва ли това?Не сьм се засилил да бягам с това,но като хукнеш не се ли мандахерца много?
              Ами то си е широк ластик , много здрав...топли, но виж дали там в таз голяма страна няма да има "ленти" от материята която се правят едни фланелки за под противокуршумните жилетки. Държат хладничко А за мандахерцането..ами зависи колкото ти е "корава" коремната преса ..Ако си само с пистолета ...не няма да се мандахерца..дори да се затичаш
              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

              Коментар


              • #8
                От: КОБУРИ за крьста,модели и марки???

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Давайте идеи...
                Ето ТОВА... Гарантирано не се виж пищова под широка тениска, а в комбинация с кожения кобур е много стабилно.

                P.S. Да поръчвам и да ти го пращам, м?
                "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                Коментар


                • #9
                  От: КОБУРИ за крьста,модели и марки???

                  Google - Hidden holster и избираш.

                  Коментар


                  • #10
                    От: КОБУРИ за крьста,модели и марки???

                    Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                    Google - Hidden holster и избираш.

                    Това е като да избираш кола тия дни,всеки ти препорьчва Тойота Корола ма това кола ли е?Аз искам от пьрва рька,някой който е тичкал с това,който се е потил с това на крьста та за това питам.Гугьла добре,това идва после след като малко или много нацеля какво ми трябва.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #11
                      От: КОБУРИ за крьста,модели и марки???

                      Пьрвото ДА,гледах ги на изложението и стават,другите не,яка цица трябва там и врат да ги носи.

                      Мойта е лесна,тя ходи с чанта,в някои от нейните и кьс Калашник може да сьбере та там ще се носи по-сериозен и от моя,кило повече или по-малко все тая,място има и е свикнала да носи.Аз обаче като сьм без раница / рядко,но все пак се случва / ми трябва нещо полускрито.



                      За мен мисли,жената една тухла да и сложа в чантата я разбере я не,само трябва да видя в бачкането и може ли да го вкарва и е тогова,тя не ми е проблем.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #12
                        От: КОБУРИ за крьста,модели и марки???

                        Според мене понятието "скрито носене" не е равнозначно на "тайно носене"! Аз в началото като придобих личен пистолет много се стараех сакън да не ми личи че съм запасал пистолет, сега вече не се старая толкова! Най-важното е да ти е удобен кобура и ако се наложи да успееш да го извадиш без да се омотаеш като пате в кълчища! "Скритото" носене го осигуряваш като не го носиш върху , а под връхните дрехи, пък че си личало и се очертавал - майната му!
                        "Do not correct a fool, for he will hate you;
                        Correct a wise man, for he will appreciate you."

                        Коментар


                        • #13
                          От: КОБУРИ за крьста,модели и марки???

                          Само дето при определена ситуация си пьрвата мишена

                          Другото кофти е,че а го видят определен вид ангелчета,а сьм си изгубил разрешителното та и за това в момента се сьдят с областното тук да се разреши пак откритото носене,а не изтьрвеш си ключовете,наведеш се,Китайката до теб припадне щото имаш пищов до цицата и те ти вземат тапията като много опасен.

                          Бе заеби,то да беше само розово,знам аз за какво питам,а че ще се очертава е ясно - скелет с пищов на задника лятото няма как.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #14
                            От: КОБУРИ за крьста,модели и марки???

                            Босе мисли за надебеляване.После другото лесно.
                            Няма страшно в умирачката...
                            Страшното е да си жив!...

                            Коментар


                            • #15
                              От: КОБУРИ за крьста,модели и марки???

                              Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                              Босе мисли за надебеляване.После другото лесно.
                              Пък като надебелееш и ц*ц* ще излязат а тогава възможности много както се видя

                              ПП. Сори не се сдържах :banghead:
                              Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X