Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

    Не камерата е скъпата част,а амортисьорите, тези на Мето, само предните са над 4х.
    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар


    • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

      Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
      А каква е тая "плаваща" камера,ако не е тайна?
      Това се получава като страничен ефект на стабилизатора на камерата. Иначе тя не е много скъпа, но е качествена SONY AV30.

      Коментар


      • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

        Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
        Това се получава като страничен ефект на стабилизатора на камерата. Иначе тя не е много скъпа, но е качествена SONY AV30.
        Благодаря.
        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
        0885 660 613

        Коментар


        • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

          Чак сега забелязах... камерата наистина е с някаква много добра стабилизация !
          Eвгени Филчев
          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

          Коментар


          • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

            Ето още едно филмче пак с Киро по трасето, но от първия ден.
            Тук вече колата е без 5-та и ние сме с максимална скорост 115-120.

            Коментар


            • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

              Ето и обиколките последния ден

              Коментар


              • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                Ето и обиколките последния ден
                Видеото е с компромисно качество,но пък за сметка на качествено каране на пилот и навигатор !
                Браво добро каране !

                Коментар


                • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                  Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
                  Видеото е с компромисно качество,но пък за сметка на качествено каране на пилот и навигатор !
                  Браво добро каране !
                  В оригиналния си вид е около 6 ГБ и качеството е свалено допълнително. За интернет е достатъчно.

                  Коментар


                  • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                    Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                    В оригиналния си вид е около 6 ГБ и качеството е свалено допълнително. За интернет е достатъчно.
                    Компресията през тубата го прави на големи квадратчета.
                    Телеметрия що не пуснете.
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                      Компресията през тубата го прави на големи квадратчета.
                      Телеметрия що не пуснете.
                      При мен върви нормално и на телевизора го пусках от нета директно. Там дори е по-добре.
                      Защото ГПС-то нещо не вървеше, може да не сме го пуснали или да не е хващал.

                      Коментар


                      • Re: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                        Колеги, дали е възможно да се качи тук пътната книга, за да може да се възползваме от маршрутите от състезанието ?
                        Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
                        0886/872-646

                        Коментар


                        • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                          Всъщност пътните книги са 8. Тук няма да ги кача, но ако си избереш за кой клас и за кой ден ти се кара, ще ти дам. Знаеш къде да ме намериш.
                          Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                          SSang Yong Kyron 2.0xdi
                          Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                          Коментар


                          • Re: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                            Ок, благодаря ти Ще намина някой ден.
                            Grand Cherokee ZJ 94 5.2 + Rough Country 3.5" + BFG Mud Terrain KM2 31x10.5x15
                            0886/872-646

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X