Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    да се пресичат пътища и ж.п. линии - има и още как.
    Toва пък съвсем няма място на състезателно трасе. Явно не си ме разбрал, аз съм много против състезания по обществени пътища, а пресичане на ЖП линия по време на състезание е някаква лудост.
    Добре, че е малкия дявол и са се отървали хората.

    Коментар


    • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

      Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
      Toва пък съвсем няма място на състезателно трасе. Явно не си ме разбрал, аз съм много против състезания по обществени пътища, а пресичане на ЖП линия по време на състезание е някаква лудост.
      Добре, че е малкия дявол и са се отървали хората.
      Че направи едно състезание без стоп и без общественни пътища .Аз първи се записвам даже и спирачната система ще демонтирам.
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

        Защо цапате,това не е първото състезание с преминаване на жел.прелез.

        Коментар


        • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

          Едно трасе предполага освен прелези още безброй рискови места. Затова е регламентирано кое-как. Да се радваме, че колегите са добре.

          Коментар


          • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

            Първоначално публикуван от IcoIliev Преглед на мнение
            Мисля, че всеки от нас го е страх да си признае какво стана! Това, че изнасяме глупостта пред разума! Защото там, на самия прелез, има знак стоп, защото в пътната книга има знак "стоп", защото картинката на ситуацията ясно показва пресичане на жп прелез/минахме от там малко преди това/, но ние за пореден път показваме, че не спазваме правилата, че никой няма да ни налага правила, че за едни правилата важат, а за други -не! Секунда... или пет повече- има ли значение в няколкодневно състезание, а в нашия живот? Може да стане и фатална тази секунда... или пет! Всеки решава за себе си, но за мен отговорът е НЕ! За пореден път забравихме, че най-хубавото състезание е това, след което се прибираме живи и здрави по домовете си! Хвала на Господ, че момчетата са добре и ще оздравеят! Но не можем да разчитаме винаги на късмет! Най-напред трябва ние сами да се пазим! Успешен финал на всички и се върнете при семействата си цели и невредими! Успех на всички!
            Най-точно казано и с това мнение трябва да се спре с "чепкането" на ситуацията и всякакви словесни гимнастики за стопове и трасета ! Има си правилници, декларация, но за съжаление няма СЪЗНАНИЕ и ОТГОВОРНОСТ !
            Още по-странното за мен е, че младежите са организатори...т.е. хората, които ще изискват на тяхното състезание да се спазват ограничения, стопове, правилници и т.н.
            Да благодарим на съдбата, господ, машиниста и на всички други фактори, че са живи и дано се оправят бързо !!!
            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 15-11-14, 17:00.

            Коментар


            • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

              Ето защо трябва да се кара по правилните ленти
              Дидо
              Без Паджеро 2

              Коментар


              • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                И к'во...
                Организатора научава какво става на собственото му състезание утре?
                Ти наистина говориш като човек, който никога и никъде не е ходил на трофи състезание. Организаторът научи на секундата какво е станало и трябваше веднага да седне на компютъра за да те информира ли? Когото трябва сме уведомили, че момчетата са добре. Ако толкова се интересуваш защо не дрънна един телефон да питаш? М? От Сърбия звъннаха български екипажи да питат, ти от Шумен не можа! До 17.30 ч. бяхме на дневното трасе, в 18 ч. стартираха нощния етап, в 20.30 ч. беше брифинга. Кога аджеба да седне този организатор на компютъра и да те информира какво му е мнението за инцидента?? Малко май не мислиш като пишеш. Време ти е да направиш едно състезание, явно ги разбираш нещата и се моли да няма инциденти!

                Коментар


                • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                  Ето го джипа, но сигурно повечето с фейсбук вече са видели снимка
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0284.jpg
Прегледи:1
Размер:144.0 КБ
ID:5622692


                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0281.jpg
Прегледи:1
Размер:200.0 КБ
ID:5622693

                  Коментар


                  • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                    Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                    Че направи едно състезание без стоп и без общественни пътища .
                    Не мога, за това няма да рискувам живота и здравето на участниците.

                    Коментар


                    • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                      Ето още видео



                      Дидо
                      Без Паджеро 2

                      Коментар


                      • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                        Не виждам класиране......
                        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                        Коментар


                        • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                          Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
                          Не мога, за това няма да рискувам живота и здравето на участниците.
                          Ми по твоята логика да не правим нищо, а?
                          Като не можеш, то поне недей да сереш по труда на другите.
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                            Много яко изтезание ама скоро ще свърши

                            Коментар


                            • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                              Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                              А тук организатора мълчи...
                              Кога според теб да седне организатора да цъка на компа, защото теб точно те интересува?
                              При условие , че до 21.00 е имало нощен етап, при условие, че до 22.00 ходим да прибираме закъсали екипажи по горите?
                              Или трябва да си вземем по едно пресаташе всички? Ако много си се интересувал- щеше да разбереш. Ако малко от малко беше гледал как се прави организация на състезание, щеше да осъзнаеш, че на оргатима в такива моменти му е само до писане у форума. Примерно брат ти беше загрижен- звънна ми по телефона и му казах. В гората нет и фейсбук няма. Когото трябва сме уведомили. Чул съм се със всички тяхни приятели и роднини до четиринадесето коляно и съм и обяснил ситуацията. Остатъците от витарата са прибрани в сервиза ми. Ако държиш мога да ти напиша подробен протокол за щети + технологична карта за ремонта.
                              Други въпроси?
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар


                              • От: NETWORX/ РУСЕ 4Х4- 2014 - Offroad празник 14-16 ноември - Предизвикателството

                                Говорих с Гошо/единия от потърпевшите / ,той се е оттървал със счупена ключица, а Милен с пукната глава.На фона на това ,което можеше да стане ,изкарали са късмет .Даже са се запътили към кръчмата да полеят късмета си .
                                След като излезли от черния път просто не очаквали на този "невзрачен" прелез /и по тези релси/ да се движи влак,а и стъклата им били замазани с кал и видимостта слаба .
                                Не са се опитвали да изпреварят влака,просто не са го видели,карали са с около 25 км/ч.

                                Като цяло -подценяване на ситуацията ,за щастие без жертви.Наистина влака ги е влачил около 150 м по
                                релсите,добре ,че не ги е премазал

                                Що се отнася до Витарата/корава машина ,ама чак на влака да "скача" / ,догодина ще имаме още
                                една тръбарка по траялите...

                                Успех на състезатели и организатори !
                                0887/400121 Антон Донев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X