Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

    Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
    Да,всеки сам си определя кое как да разположи,само мисля на "глас",по клавиатурата.
    Правилно мислиш на глас , ел лебедката трябва да е монтирана така че да може да дърпа във всички посоки при отказ на основната .
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • #92
      От: ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

      Освен за изправяне ще се ползва и за странично осигуряване по наклоните. Бакалов го е написал с водач на главният роубар.
      Сега мислиме как механичната, която тегли и напред и назад да минава под предният мост ??? Ако не стане ще слагаме още една механична, но доста по-малка от Зиловата.

      Коментар


      • #93
        От: ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

        Първоначално публикуван от kiro_vd Преглед на мнение
        Освен за изправяне ще се ползва и за странично осигуряване по наклоните. Бакалов го е написал с водач на главният роубар.
        Сега мислиме как механичната, която тегли и напред и назад да минава под предният мост ??? Ако не стане ще слагаме още една механична, но доста по-малка от Зиловата.
        каква е идеята да минава въжето под предния мост ?
        Газ 69 2.4i
        Густо майна, пътят свърши !!!
        GSM: О895 7О6О59

        Коментар


        • #94
          От: ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

          Няма ли да е достатъчно дюзата да е отгоре на предния мост, защо трябва да минава въжето под него и да понася удари от камъни, протриване и т.н.?
          Последно редактирано от Валентин Исаев; 13-02-15, 18:50. Причина: ?
          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
          0885 660 613

          Коментар


          • #95
            От: ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

            Първоначално публикуван от Агоп Серопян Преглед на мнение
            каква е идеята да минава въжето под предния мост ?
            За да ти вади моста-пример, в овраг си, пред теб бряг, ако въжето излиза от бронятя се получава увисване на моста, а когато дюзата е на или под моста, въжето дърпа моста нагоре и помага да не се забие в брега.Абе с две думи помага много.
            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
            0885 660 613

            Коментар


            • #96
              От: ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

              Първоначално публикуван от Агоп Серопян Преглед на мнение
              каква е идеята да минава въжето под предния мост ?
              Дюзата или водача се заварява върху предният мост и при дърпане след като вържеш линията възможно най високо , повдига предния мост и не му позволява да се забива надолу . Много добра работа върши при преодоляване на скалист отвесен праг , при кални отвесни скосове , изобщо навсякъде . Кире не монтирай въжето отдолу - така най малко намаляваш просвета и вероятността да се закачи в някой камък или пън е доста голяма .
              VEREYA MOTORSPORT TEAM

              Коментар


              • #97
                От: ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

                Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                Дюзата или водача се заварява върху предният мост и при дърпане след като вържеш линията възможно най високо , повдига предния мост и не му позволява да се забива надолу . Много добра работа върши при преодоляване на скалист отвесен праг , при кални отвесни скосове , изобщо навсякъде . Кире не монтирай въжето отдолу - така най малко намаляваш просвета и вероятността да се закачи в някой камък или пън е доста голяма .
                Не съм го написал, като хората - въжето ще минава над моста, чугунената дюза ще се монтира от горната страна на моста. И на старата и на тази Газка нямам нищо , което да стърчи под моста, карам с гуми 32 - ки ,бил съм свидетел как други джипки с 35 - ци, преди или след мен буксуват там където ,аз се движа, но на мен ми помага и формата на дифа. Сега след мнооого сметки се оказа, че трябва да си правя нови изпускателни колектори, тъй, като много ми пречат в оригиналният си вид - влизат в рамата и не ми оставят място за ВиК-то, горивопроводите и тръбите на спирачките. Друго е , че минават много близо до долната помпа на съединителя, до педала на газта и под седалките - за зимата добре, ама си знам от Старата - ,като покараш час и на навигатора му се лепят обувките за пода. Надявам се, че , като ги преправя ще реша доста проблеми и труда ще си заслужава.

                Коментар


                • #98
                  От: ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

                  То ясно, че ще вади моста мен мисълта ми беше няма ли да деформира моста като знам как дърпат тия лебедки
                  Газ 69 2.4i
                  Густо майна, пътят свърши !!!
                  GSM: О895 7О6О59

                  Коментар


                  • #99
                    От: ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

                    Моста няма как да се деформира от водача защото въжето се стреми да се повдигне моста . Виж много е вероятно да изкривиш някой носач със механичната лебедка като моста ти опре в някой праг ...
                    VEREYA MOTORSPORT TEAM

                    Коментар


                    • От: ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

                      Не ви трябва тоя филм.И аз го бях направил така и счупих веднъж ,с лебедката основния лист на ресора.

                      Коментар


                      • От: ГАЗ 69 V8 за ТРОФИ

                        Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                        Не ви трябва тоя филм.И аз го бях направил така и счупих веднъж ,с лебедката основния лист на ресора.
                        Споко, на Сърбия лебедката счупи съединителя - от феродовият бяха изпаднали и нитовете, изкриви много двата главни листа отпред, който са ми от УАЗ 469 и изкърти опорите за ресорите от рамата. С две думи тези лебедки си им трябва внимание, защото не прощават.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X