Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да купя на дзверо ПУХен гад!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Е питай де - каретата не са на зегерки, кербовани са. На теория дори не се продават като резервна част а се сменя целия кардан
    Демек - така се правят каретата - има един пиниз де ма шъ те светна на живо.
    Търтьо, кажи го този пиниз и на нас бре. Една седмица се мъча с едно каре на транзита и не мога случа на майстор - тресе си и това е.
    Иначе честито на Ванката
    RAV 4
    F650GS

    Коментар


    • #47
      От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

      Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
      Ех тия Ферози какви бели ни докараха на главите, на теб Гелендия на мен Вранглер, много здраве и радост Ванка и не се коси, ремонтите не джипките и флиртовете с жени са по-готини от самото е..не )
      А на мен пак Фероза Честито Ванка .. стягай пък на срещата ще дойдеш с нея да я видим. Със здраве!
      Георги Танев (0+)
      Land Rover Discovery 1 300 TDi
      Land Rover Club Bulgaria
      0887 930 238, 0878 797 768

      Коментар


      • #48
        От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

        Здравейте колеги виждам че сте компетентни на тема Г и Пух и поради това че изчетох няколко теми с по 20 страници и не намерих отговор искам да попитам има ли разлика по окачването на двете джипки и най вече в мостовете дали има такива с по големи по здрави мостове.Интересувам се защото твърдо съм решил следваштия джип да е Г или Пух и за това ако има нещо което е по добро от към мостове да се оглеждам за такова.Мерси предварително и честито на колегата

        Коментар


        • #49
          От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
          Не се и съмнявам, че ще я направиш. Даже ми е кеф, че ще питам наготово! Като втора специализация след професурата по Дайхатцу. Само не знам gogo16 какво чака, та не взема някоя пухена гад...

          П.П. Ако ще сменяш мотор, питай за двама...

          Алоооо......Евстатиев - шъ береш ядове
          1. Аз ям малко кифтета и ......Рокито не ми е още тясно.
          2. За разлика от твоето и на Горчев - моето си е в доста прилично състояние....справка Крум / Регулатор: Ба тая гад нищо й не тропа/.
          3. За къв чеп ми е джип, дето тепърва ще му търся донор за двигател...скорости ...и .....незнам какво си. Моя си е с оригинален кулер и върви на пушка - Горчев го е карал от Видин до тук / а и тая седмица може да го кара пак/ и ще ти потвърди.
          4. Измислил съм "тунинг" на ресорите и амовете - супер шукария за пред кафето - даже Горчев я изкопира, което означава, че ставам поне за асистент на професора.
          Въобще......не ме печелиш за каузата Ге-га, пък и аз тъщата я возя с Каптивата.

          P.S.1 Ванка....оправи заглавието на темата, че още не МОА ГО РАЗБЕРА.
          2. Абе......Горчев, кога каза, че ще черпи......за 2,5 Геги....

          Коментар


          • #50
            От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

            Виж кво, на всички стана ясно, че не си сядал в Г. Дай да ти повозя тъщата, да видиш, че ще ти купи веднага! Моята стана офроудър...
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #51
              От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
              Виж кво, на всички стана ясно, че не си сядал в Г. Дай да ти повозя тъщата, да видиш, че ще ти купи веднага! Моята стана офроудър...
              Ако искаш да пускаш пак снимки как ти е "увиснала" Ге-гата....... и да правиш подложки - Ок.
              Тъщата е към 160 кила.

              Коментар


              • #52
                От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                Честито, Ванка
                Чакаме те в гората
                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                Коментар


                • #53
                  От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                  Аз съм ерген, какви тъщи?!?

                  Иначе Гого - прав си, липсва ми вървежът на Рокито. Моторът му беше много добре сметнат и вървеше чудесно.
                  За съжаление прословутата японска ръжденица му взе здравето.
                  Този път реших да търся нещо "девствено" от към горски живот и да градя на негова база.
                  Вярно 2.4 дизел му идва доста слаб, но това се лекува.
                  Като проходимост тепърва ще трупам печатления, но за момента съм много приятно изненадан от възможностите му дори с тези гумета.

                  Само да мина КАТ да знам, че си е мои и засядаме на масата!
                  Аз не вярвам в чудеса!
                  Разчитам на тях!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                    Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                    Честито, Ванка
                    Чакаме те в гората
                    Благодаря! При първа възможност съм на линия!
                    Аз не вярвам в чудеса!
                    Разчитам на тях!

                    Коментар


                    • #55
                      От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                      Честито,разумна покупка.Вермахта мачка.
                      Точно щях да пиша първо да го минеш през кат и след това да правиш каквото и да е.
                      Надявам се в договора да имаш клаузи за запори и разни такива!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                        Първоначално публикуван от Diesel Power Преглед на мнение
                        Честито,разумна покупка.Вермахта мачка.
                        Точно щях да пиша първо да го минеш през кат и след това да правиш каквото и да е.
                        Надявам се в договора да имаш клаузи за запори и разни такива!
                        Ванката каза, че го е проверил за запори и т.н. Някакви жици и ламБи само го мъчат и ще скача в КАТ...
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • #57
                          От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                          Честито Ванка,
                          желая ти много безаварийни километри и само да те радва джипа
                          Оператор на италиански реактивен жребец

                          Коментар


                          • #58
                            От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                            Благодаря за пожеланията! И вие от късмет да не се отървете и винаги безаварийно!

                            Иначе това е идеята - оправям санитарния минимум за да може да мине през каналите, след това ще подобрявам
                            Като начало - да светят ламбите, ръчната се лигави, една автомивка и така. Да видим какво ще излезе под прахоляка.
                            Аз не вярвам в чудеса!
                            Разчитам на тях!

                            Коментар


                            • #59
                              От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                              Мислех че сте компетентни по моя въпрос но явно не е така.Мерси

                              Коментар


                              • #60
                                От: Да купя на дзверо ПУХен гад!

                                Първоначално публикуван от terano1 Преглед на мнение
                                Здравейте колеги виждам че сте компетентни на тема Г и Пух и поради това че изчетох няколко теми с по 20 страници и не намерих отговор искам да попитам има ли разлика по окачването на двете джипки и най вече в мостовете дали има такива с по големи по здрави мостове.Интересувам се защото твърдо съм решил следваштия джип да е Г или Пух и за това ако има нещо което е по добро от към мостове да се оглеждам за такова.Мерси предварително и честито на колегата
                                То е едно и също.Просто търговско название в зависимост от страната в която се продават.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X