Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форумни якета

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Форумни якета

    Докато станат суишъртите и фланелките, предлагам на Вашето внимание следното:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2143311.jpg
Прегледи:1
Размер:72.5 КБ
ID:6045385Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2143312.jpg
Прегледи:1
Размер:68.2 КБ
ID:6045386Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2143313.jpg
Прегледи:1
Размер:71.6 КБ
ID:6045387Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2143314.jpg
Прегледи:1
Размер:72.2 КБ
ID:6045388Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2143304.jpg
Прегледи:1
Размер:86.0 КБ
ID:6045389Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2143306.jpg
Прегледи:1
Размер:85.1 КБ
ID:6045390Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2143307.jpg
Прегледи:1
Размер:69.8 КБ
ID:6045391Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2143309.jpg
Прегледи:1
Размер:89.8 КБ
ID:6045392
    Направил съм две моделчета на якета, предназначени за два форума. Спестил съм си правенето на еднакви якета с различни надписи и се надявам форумната администрация да не приеме сините якета за препратка или реклама на друг форум. Можете да си харесате, както между двата модела, така и от следните цветове, както и комбинации от тях:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P2143319.jpg
Прегледи:1
Размер:75.2 КБ
ID:6045393
    Якетата са от хидрофобирана, полиестерна промазка с гарантирана водоустойчивост 360 мм. воден стълб.
    Мисля че е добре, все пак, да се обединим около един модел и една цветова комбинация, за да има някаква еднаква визия на дрехите. Ако всеки си хареса собствена комбинация, се страхувам че ще се загуби идеята "форумен артикул".
    Докато тече евентуалната дискусия, ще калкулирам и цената (дрехите слизат в момента от моделиерна и не съм правил нито разходни норми, нито производствено време).
    За сега, от мен толкоз, ще продължа малко по- късно.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

  • #2
    От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

    Тропчо, супер са якетата, но, ако мога да добавя нещо, няма ли да е по-удобно, да имат по още някой джоб ??? За цвета, червения според мен не е подходящ, по-добре 6-7 или 10, все пак ще се ползват и за разходки, но си е мое мнение Казвай цена и да правим поръчките
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

    Коментар


    • #3
      От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

      На пежата не им трябва, но тук е препоръчителен джоб за радиостанция, и пагон за закачане на комутатор.
      иначе - отличен, както винаги.

      Коментар


      • #4
        От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

        Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
        Тропчо, супер са якетата, но, ако мога да добавя нещо, няма ли да е по-удобно, да имат по още някой джоб ??? За цвета, червения според мен не е подходящ, по-добре 6-7 или 10, все пак ще се ползват и за разходки, но си е мое мнение Казвай цена и да правим поръчките
        Нарочно отделям този отговор в отделен пост. Ако дискусията се задълбае, може би ще трябва някой модератор да премести мненията за якета в нова тема.
        bob4oo, казвай къде да са джобовете. С цип, с капак, отворени... за цветовете имаш право, но имай предвид че това не е Heavy duty яке за лежане под джипката, а по- скоро идентификационен артикул. Е, промазката си има своите качества... Впрочем, някой от МСС може да сподели впечатленията си от нея, така и не знам живи ли са още светлоотразителните елечета, дето им правих.
        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
        На пежата не им трябва, но тук е препоръчителен джоб за радиостанция, и пагон за закачане на комутатор.
        иначе - отличен, както винаги.
        Всъщност, идеята на вертикалния джоб с цип е за нещо като радио... да има бърз достъп, да е затворен, да не се налага разкопчаване на якето. Иначе, идеи за джобове, кобури и т.н., мога да ви дам от един друг мой модел на елек...
        Последно редактирано от Тропчо; 14-02-14, 20:06.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • #5
          От: Суитшърти и шапки с логото на Форума

          Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          ...... някой модератор да премести мненията за якета в нова тема.
          ........ това не е Heavy duty яке за лежане под джипката, а по- скоро идентификационен артикул.
          Новата тема е готова.
          А по отношение на външния вид и спецификациите, четейки първото мнение, точно си мислех, че това са си "парадни" якета.
          Ако искаме "бойни", тогава трябва да се търси друга концепция в материалите и изработката.

          Имам и едно питане - за наличието на вътрешни джобове (по възможност, със закопчаване), че хич не обичам да ми се мотат разни неща из ръцете, а още по-малко, да нося допълнителни чанти(чки).

          ПП. Много е идейно хрумването с автомобилната марка на ръкава. Вярно, че ако някой си смени возилото, ще има нужда от ... нови ръкави. Но пък ще има стимул да си поръча и ново яке за новата машина, ако е сменил марката.
          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

          Коментар


          • #6
            От: Форумни якета

            Това с марките ми харесва. И якетата са много добри, а моето лично мнение е, че всеки може да си хареса различен цвят. Няма значение цветът, нали се вижда емблемата на форума, тя е важната.
            Аз чакам да чуя цената.
            Поздравления, от доста време чакам якета.
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            0878 23 58 34- Радо

            Коментар


            • #7
              От: Форумни якета

              В продължение на поста на Ники, ще добавя някои неща, за да не останат излъгани в очакванията си колеги. Тази промазка ви гарантира, че ще останете сухи под 10 минутен лек дъждец. Якето има добри топло- и ветро- изолационни качества, но не "диша". Всяка огнена пръска, включително от барбекю или цигара, ще направи дупка. Абе.... якето си е точно парадно, с малко екстри. Ако ще мислим якета за по- тежки условия, ще предложа нещо съвсем друго. Там изборът на цветове е малък, десенът е каре (има втъкани карбонови нишки) и цената е горе- долу х3. За ориентир... без да съм смятал подробно, предложеното за момента яке ще е около 40 лв. Пак казвам, в Понеделник ще дам точна цена.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • #8
                От: Форумни якета

                Ако позволите да се намеся уекинкооо...
                Червено, синьо, сиво и зелено са масовите цветове на работните дрехи.
                Какво ще кажете за комбинация №14/черно/ като основен цвят и №13/светло зелено/ за дискретни акценти тук-таме. Или още по-добре светло зеленото да се замени със светлоотразителни дискретни ленти.

                И определено, външните джобове на синия модел твърдо нье мъ кефят

                Коментар


                • #9
                  От: Форумни якета

                  Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                  ...
                  Червено, синьо, сиво и зелено са масовите цветове на работните дрехи.
                  ...
                  И оранжевото по принцип се ползва доста, примерно в пътното строителство и др.
                  И аз си мисля, че предвид суитшъртите и ризите, които се възприеха в черен цвят, вероятно най-много ще допадне на всички. Остава само, да не вземе пък да се натрупа много черното...
                  proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                  NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                  Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                  Коментар


                  • #10
                    От: Форумни якета

                    Да ви имам проблемите! Единственото ми притеснение е, че на Тропчо са му кльощави манекените....
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • #11
                      От: Форумни якета

                      Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                      И определено, външните джобове на синия модел твърдо нье мъ кефят
                      И мен така. Правят якетата прекалено "работни". Червеното обаче кефи.

                      За хубавите с цена x3 - и x4 да е, смятам ще се намерят купувачи като миниум за 10-ина броя.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Форумни якета

                        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                        ... Единственото ми притеснение е, че на Тропчо са му кльощави манекените....
                        Евгени, нали знаеш, че с индивидуалния подход на Тропчо, винаги сме получавали дрешки с подходящия размер.

                        Аз също подкрепям концепцията на червеня модел, като само още не съм направил за себе си окончателен избор на цвят.
                        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                        Коментар


                        • #13
                          От: Форумни якета

                          Ако искаме да се виждаме в гората, то цветовете са 4,5 и 13. Всичко останало ще се слива.
                          В случай, че искаме евридейки дето да стават за гората........................ми то няма смисъл................и предлагам направо да се мисли по-добрият вариант, дето няма да се късат, мокрят и т.н. щото никой няма да си сменя якето на два месеца.
                          Поне аз съм така, харесам ли нещо,нося го докато не се разпадне само.


                          Инак за размерите, ми.............аз нося като на Евгени дрехите, ама поне един номер по-големи................или като на Янчо, ама поне номер по-високи .....................бе, едричък съм

                          Коментар


                          • #14
                            От: Форумни якета

                            Аз съм за цвят номер 13 с много джобове минимум 6 !

                            Коментар


                            • #15
                              От: Форумни якета

                              Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                              Ако искаме да се виждаме в гората, то цветовете са 4,5 и 13.
                              Наесен ще се сливат 4 и 5, напролет ще се слива 13. Няма пълно щастие.

                              ...ама, защо пък да не се сливат? Точно тия 3-те цвята заприличват на гъз при най-малкото замърсяване или захабяване.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X