Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форумни якета

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Форумни якета

    Ехааааааа, за следващата фотосесия ще мога да разчитам на нов манекен. Благодаря, Ники.
    Цената на яке 1 е 55,20 лв. с включен ДДС. Включени са и двете бродерии, както и някои от желаните дотук промени:
    1. Джоб за радио на дясната предница, леко наклонен навън, към рамото.
    2. Два вътрешни джоба с ципове.
    3. Поставяне на ципове и на двата долни джоба.
    Цената на яке 72 е 68,40 лв, с ДДС, ако се изработи от промазката на № 1. Предвидените в тази цена промени са:
    1. Подкъсяване и слагане на ластичен колан.
    2. Добавяне на бродериите (голяма и малка).
    3. Преработка на джобчето на дясното рамо в срязан (не пришит отвън) джоб, подходящ за радио. Дано на всички радиата да са ви с антени отдясно... ще има значение, за да направя джоба така, че да не се пълни с вода.
    4. Предвижда се един вътрешен джоб с цип.
    Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
    Това може ли да се види някъде на живо ?
    Може, разбира се, при мен в офиса. Черпя с чай, щото алкохолът там съм го забранил.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Форумни якета

      Това, с префасонирането на № 72 ми изглежда доста обещаващо. Предполагам, цветът е №9 от каталога.
      Само от любопитство, къде ще може да се разположи малката емблема отпред, при наличие на тези големи джобове (които, сами по себе си, са голямо удобство)?

      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • От: Форумни якета

        Смятам, че върху сивата част на джоба ще има достатъчно място. Утре ще пробвам.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: Форумни якета

          Идеално.
          Размерите и останалите данни ги имаш, така че, ме считай като записан в списъка на поръчалите.
          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

          Коментар


          • От: Форумни якета

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            В поста на nickbochev, взимаме червеното и му сменяме цвета с нещо като цвета на долното, за софийското летище. Кантове, яка, вътрешност и т.н. си остават черни. Получава се нещо такова:
            [ATTACH=CONFIG]684653[/ATTACH]

            Смятам че ако се направят в червения си вариант + тоя вариант ще угодят на повече форумни вкусове. Поне така си мисля де. Или може да се направи нещо леко по-синеещо, но пак в в тая тъмна разцветка.

            Поне лично мен тоя модел от изброените до сега най ми харесва. Снимката изглежда малко по-сива от това, което исках, ама забравих да смена цветовия профил във фотошопа преди да редактирам. Бях докарал нещо като леко синеещо сиво.

            Мисълта ми е че с един цвят трудно ще се угоди на всички. Трябва да измислим поне 2, максимално универсални. Аз например ярки дрехи не нося. Дори да ми хареса нещо ярко и да си го купя, няма да има с какво да го комбинирам.
            + 1.
            0899840225 / V = π.r2.h / 681г. / 1876г. / 1878г. /6 септември 1885 / 22 септември 1908 !

            Коментар


            • От: Форумни якета

              Мисля че № 72 ще стане с бродерия на джоба.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07260.jpg
Прегледи:1
Размер:172.4 КБ
ID:5567637Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07261.jpg
Прегледи:1
Размер:125.4 КБ
ID:5567638
              Да не говорим, че в духа на най- новата "корпоративна мода", ако мога така да се изразя, тенденцията е да се накичват всякакви лога и баджове по раменете:
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC07262.jpg
Прегледи:1
Размер:111.0 КБ
ID:5567639
              Не ме питайте защо е така, само следвам желанията на хората, които дават парите. Лично аз, при подобна поръчка все се сещам за едно препарирано канарче, кацнало на рамото на Евгени Минчев. С въпросния неподражаем аксесоар, този невероятно лъчезарен пич (всеки да го приема както иска) внесе страхотна атмосфера на едно от авторските ни ревюта.
              Таааааа, това е само вариант- избирате вие.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Форумни якета

                Да кажем, че отиваме към гласуване на модел. № 1 или № 72 (подкъсен и т.н.). За да можем да преминем към платовете.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Форумни якета

                  Тропчо, с колко ще се оскъпи цената, ако на единия ръкав се добави име и трикольор, и възможно ли е де?
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  0878 23 58 34- Радо

                  Коментар


                  • От: Форумни якета

                    Като се позагледах,№1 по-ми допада!Заради свалящите се ръкави! Така че,да почваме наддаването-№ 1 !!
                    088пет722пет99
                    http://www.hydropompi.com/

                    Коментар


                    • От: Форумни якета

                      И на мен ми допада номер 1
                      Ford Bronco II 2.9 V6
                      Уаз 469Б
                      Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 125
                      0899846606

                      Коментар


                      • От: Форумни якета

                        Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                        Тропчо, с колко ще се оскъпи цената, ако на единия ръкав се добави име и трикольор, и възможно ли е де?
                        Пак опираме до програми. Програмата за трикольора ще я направя за моя сметка. Името... зависи колко е дълго, но да речем- 10 до 15 лв за програма и 40- 60 стотинки за бродиране. Добрата новина е, че веднъж направена програмата за бродерия, може да се ползува в бъдеще за бродерия върху фланелки, шапки.... мога и да пратя програмата с името на всеки един от вас и да си набродирате покривките в механата, калъфите на седалките и т.н., стига да имате "бродировъчна фирма" около вас.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • От: Форумни якета

                          Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                          Като се позагледах,№1 по-ми допада!Заради свалящите се ръкави! Така че,да почваме наддаването-№ 1 !!
                          Аз мога и 72 да го направя със свалящи се ръкави. Два ципа по 1,20 лв- 2,40. Плюс труд за двата ръкава в рамките на 0,60- 0,70 лв.... с 3 кинта, якето 72 става със свалящи се ръкави.
                          Пичове, в момента конструираме дрехата. Невъзможни неща няма. Ще ви направя каквото поискате, само да знам какво.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Форумни якета

                            Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                            Като се позагледах,№1 по-ми допада!Заради свалящите се ръкави! Така че,да почваме наддаването-№ 1 !!
                            Баце, и на мене много ми харесва как стои на манекена яке 1, яма на левенти като нас, май 72 ще е малко по-добре...
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • От: Форумни якета

                              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                              Баце, и на мене много ми харесва как стои на манекена яке 1, яма на левенти като нас, май 72 ще е малко по-добре...
                              За левенти като теб, Крум, Янчо, Дедо Коко, Дочев, Вальо и прочее, имаме едни специални аршини. Не бой са!
                              Да обяснявам ли кво е "аршин"?
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Форумни якета

                                Моят глас е за № 72 (скъсено, със свалящи се ръкави, емблема с логото на джоба и затварящи се вътрешни джобове).

                                ПП. То май се е видяло, че като за начало, ще се заимам с форумно яке от тук.
                                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X