Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форумни якета

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Форумни якета

    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    ... Впрочем, някой от МСС може да сподели впечатленията си от нея, така и не знам живи ли са още светлоотразителните елечета, дето им правих.....
    Здрави са и то много, моята не е мръднала, от този материал якето ще е още по здраво.
    LZ1PER

    Коментар


    • #32
      От: Форумни якета

      Тропчо , имали възможност за по малки размери , нещо като за моите хлапета . 1ви и 2ри клас са калпазаните , така и така ще им взимаме якета поне да са истински . ??????
      ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
      тел. 0889 017703
      0897 516030

      Коментар


      • #33
        От: Форумни якета

        Нищо не пречи "тактическото" яке да става и за пред кафето. Що все се мисли, че е ако е красиво, значи не е издръжливо и обратното.
        Според мен ще е добър вариант, ако е със свалящи се ръкави и подплата, за да става за всичко, а и би било едно прекрасно яке-евридейка.

        Може емблемата да е лепяща се на ръкава, както сега е с полицейските униформи, на които надписите са допълнителни, както и да има светлоотразителена ивица, която за в гората си е полезна, особено нощем.

        Коментар


        • #34
          От: Форумни якета

          Според мен идеята за парадно форумно яке хич не се връзва. Почти всичко забавно свързано с този форум изключва компромиса с материали.
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • #35
            От: Форумни якета

            Краси, "парадното" яке е нещо незаменимо, ако искаш просто да си го ползваш като връхна дреха в ежедневието. Нещо като ходеща реклама на Форума, както и символ на принадлежност към нашето общество тук. Затова и е ориентирано в посока стандартни брандирани спортни облекла. Нещо, което бих носил, когато ходя на работа, без да ме питат - дали не отивам на лов.
            А "тактическото" яке се поръчва, за да ти върши работа, а не рекламира Форума в дън гори тилилейски.
            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

            Коментар


            • #36
              От: Форумни якета

              Аз съм за "грозно" яке ... цената, ако ще и по 5 да е!
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • #37
                От: Форумни якета

                Сегиз- тогиз ми се налага да се повтарям... Може и прозаично да прозвучи, но нещата опират до пари. Наскоро правих дрехи за една компания, дето се занимава с горива. Якето им изглежда като хамалско, но струва малко под 150 лв, като от светлоотразителната лента до конците, всичко е със сертификати за понижена горимост. Само за илюстрация, един конус обикновен конец струва 1,50 лв, а този струва 17,50 евро. Въпрос на материали, начин на изработка и изисквания към рисковите фактори. Таааа, да се направи "евридейка" не е лесно. Въпросът е колко са хората, които ще дадат 120- 150 лв. за хидрофобиран, антистатичен, трудногорим плат, вариант за цвят- само тъмно син (такъв имам в момента)? Ако има повече от 20 мераклии, ще предложа и други цветове. Платовете се заявяват от Швейцария и не мога да внеса плат за 2 якета. Въпрос № 2- няма ли така да се загуби идеята за по- масов артикул, който да си го носят повече хора?
                Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
                Здрави са и то много, моята не е мръднала, от този материал якето ще е още по здраво.
                Благодаря, Пепи, радвам се, че си ги носите още. Не съм казал, че промазката е боклук, не бих си позволил да ви предложа такъв. Обаче, далеч не е материал който е подходящ за... ъъъъъъъъ, как го беше казал някой тук: "... да легна под джипката, после да му тегля един маркуч и- готово".
                Последно редактирано от Тропчо; 16-02-14, 09:39.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • #38
                  От: Форумни якета

                  Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                  Въпрос № 2- няма ли така да се загуби идеята за по- масов артикул, който да си го носят повече хора?
                  Точно това имаше предвид и Ники Бочев. Аз съм на същото мнение.
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  0878 23 58 34- Радо

                  Коментар


                  • #39
                    От: Форумни якета

                    Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                    Краси, "парадното" яке е нещо незаменимо, ако искаш просто да си го ползваш като връхна дреха в ежедневието. ...
                    Само дето някои "парадни" якета от типа на това на аватара ти са с не особено високо качество. Вероятно за сметка на по-достъпната цена.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #40
                      От: Форумни якета

                      Добре, тогава да ги разделим на два модела, за под жената и за под джипката. Аз бих се включил и в двата модела, особено ако имам избор на цвят, като през цялото време говоря за зимно яке, нали?

                      Има ли как да стане анкета, която може би дала някаква реална представа за това, какво би се търсило, като разбира се съм сигурен, че гласуването ще бъде улеснено и от приблизителната цена за всяко изделие.

                      Аз имам една ризка бяла с емблема на форума, която беше голяма на Евгени и ми я даде, и съм изключително доволен от плата, от който е направена. Идеална е за евридейка и в никакъв случай не изглежда занемарено, та затова предпочитам малко по-скъпо, но използваемо.

                      Не съм достатъчно богат, за да пазарувам евтино!
                      Последно редактирано от kok4o1; 16-02-14, 10:02. Причина: ризка

                      Коментар


                      • #41
                        От: Форумни якета

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Само дето някои "парадни" якета от типа на това на аватара ти са с не особено високо качество. Вероятно за сметка на по-достъпната цена.
                        Не съм сигурен. Аз имам от Дакар 2013, като е марково ''Regatta'' и цената му хич не е достъпна. На Ники Бочев е от предходните и си мисля, че също е марково, а и знам, че цената му не е ниска.

                        Има и друг вариант. Но не знам дали Тропчо ще е съгласен. Поръчват се определена бройка маркови якета, като после само им слагаме нашивката. Ама май много се меся в работата на Тропчо. Каквото направи, все ще го нося.
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        0878 23 58 34- Радо

                        Коментар


                        • #42
                          От: Форумни якета

                          Цени ще смятам в Понеделник.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Я1.jpg
Прегледи:1
Размер:40.5 КБ
ID:5564297Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Я2.jpg
Прегледи:1
Размер:42.9 КБ
ID:5564298Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Я3.jpg
Прегледи:1
Размер:29.8 КБ
ID:5564299
                          Ето ви само идея за по- сериозна дреха. Има джобове само за ръцете и категорично се забранява носенето на вещи в тях. Самото наличие на джобове и ползуването им, вече е само по себе си рисков фактор (поне за средата на работа, за която са предназначени). Циповете също са трудногорими и водоустойчиви.
                          Да речем, че това е другия полюс на нещата. За целите на форума, мога да поразкрася дрешката и да вкарам някои гъдели в нея.
                          Не убеждавам и не споря с никого! Моята работа в случая е, да ви запозная с вариантите и какво можете да очаквате от тях. По- добре да изчепкаме вЪлната предварително, отколкото после да има излъгани очаквания.
                          По въпроса за "по- така" дрехите и Лудото Куче може да каже някои неща, ама си трае.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Форумни якета

                            Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                            Не съм сигурен. Аз имам от Дакар 2013, като е марково ''Regatta'' и цената му хич не е достъпна. На Ники Бочев е от предходните и си мисля, че също е марково, а и знам, че цената му не е ниска.

                            Има и друг вариант. Но не знам дали Тропчо ще е съгласен. Поръчват се определена бройка маркови якета, като после само им слагаме нашивката. Ама май много се меся в работата на Тропчо. Каквото направи, все ще го нося.
                            Изобщо не се месиш излишно. Вариантът да купим якета и да ги начаткам с бродерии ме устройва идеално. Ще го измисля с лепене, пришиване през хастара и ватата, порене и ушиване отново... При всички положения, галимацията за мен ще е по- малко, отколкото да ги шия целите. Проблемът е, че плащайки за марката, не получаваш нищо по- добро като материал, проблемът с обмерните данни си остава, но пък от мен ще падне всякаква отговорност, как и от какво са ушили колегите.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Форумни якета

                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              Изобщо не се месиш излишно. Вариантът да купим якета и да ги начаткам с бродерии ме устройва идеално. Ще го измисля с лепене, пришиване през хастара и ватата, порене и ушиване отново... При всички положения, галимацията за мен ще е по- малко, отколкото да ги шия целите. Проблемът е, че плащайки за марката, не получаваш нищо по- добро като материал, проблемът с обмерните данни си остава, но пък от мен ще падне всякаква отговорност, как и от какво са ушили колегите.
                              Както на теб ти е удобно и както ти намериш за добре. За мен не е важно кой е ушил якето и нашивките, важно е да има логото на форума и всички да виждат, че сме от този форум.
                              Свалям ти шапка и за труда и вниманието, което ни отделяш.
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              0878 23 58 34- Радо

                              Коментар


                              • #45
                                От: Форумни якета

                                Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                                Свалям ти шапка и за труда и вниманието, което ни отделяш.
                                Благодаря, Райковски... Както казах на друго място, тук имам почти директна връзка с потребителя и виждам неговите желания и настроения, така че ползата е минимум взаимна. Другояче стоят нещата, когато направя 2000 единици, примерно, и единствената информация ми идва от някой шеф на HR или PR и т.н., без да знам какво мисли някой от хората, които ги носят.
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X