Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форумни якета

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Форумни якета

    Аз предпочитам по-ярък цвят. А и така се виждаме от далеч.
    От друга страна, притеснява ме как ще си уцелим размерите.
    А за хубави якета, аз също съм съгласен на по-висока цена, но по-добро качество. Ама тя зимата почти свърши, това трябваше да го направим Септември 2013.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

    Коментар


    • #17
      От: Форумни якета

      Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение

      Инак за размерите, ми.............аз нося като на Евгени дрехите, ама поне един номер по-големи................или като на Янчо, ама поне номер по-високи .....................бе, едричък съм
      Трябва да се съберем тримата, да се качим в един самурай и да му се изсипем на Тропчо за манекени. Предлагам да не го насилваме да ни храни и пои, че може да е подсъдно...
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #18
        От: Форумни якета

        Ами, според мен ще е достатъчно, да има 2 вътрешни с цип, от ляво и от дясно, като е възможно и единият да е без цип, също както каза Вени, да има място за закопчаването на радиостанцията, дори и без трубката, че не всеки има трубка, едно джобче за ножче, вътре, това е повече от препоръчително...
        Иначе, ако искате пример за джобове, да ви снимам рибарското ми яке, от него повече джобове, не знам на къде може да се измисли
        П.П Не знам дали на якето страничните джобове са с цип, според мен е по-добре е да са с цип
        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
        Honda Dominator 650
        088ЧЧ93979-->Борис
        0878956Ч38-->Борис

        Коментар


        • #19
          От: Форумни якета

          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
          Трябва да се съберем тримата, да се качим в един самурай и да му се изсипем на Тропчо за манекени. Предлагам да не го насилваме да ни храни и пои, че може да е подсъдно...
          Край! Дигам гълъбите оттук, затварям софийските магазини и минавам в нелегалност. kok4o1, с тези обяснения, все едно си ми пред очите. Не бери грижа, ше те опаковаме и тебе.
          П.П. Баси самурая....
          Последно редактирано от Тропчо; 15-02-14, 15:03. Причина: Баси самурая
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • #20
            От: Форумни якета

            Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
            Ами, според мен ще е достатъчно, да има 2 вътрешни с цип, от ляво и от дясно, като е възможно и единият да е без цип, също както каза Вени, да има място за закопчаването на радиостанцията, дори и без трубката, че не всеки има трубка, едно джобче за ножче, вътре, това е повече от препоръчително...
            Иначе, ако искате пример за джобове, да ви снимам рибарското ми яке, от него повече джобове, не знам на къде може да се измисли
            П.П Не знам дали на якето страничните джобове са с цип, според мен е по-добре е да са с цип
            Мииии, ако ще правим "тактическо" яке, викам да сменим и материала. Пак казвам, за сега идеята ми е нещо като "паркетник за пред кафето".
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • #21
              От: Форумни якета

              Тропчо, дай сега да пробваме тия ''паркетници'', пък по нататък, може да се измисли и нещо по-сериозно. Лично мнение.
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              0878 23 58 34- Радо

              Коментар


              • #22
                От: Форумни якета

                Пичове , квото и да измислите ще ми хареса . Направо ме пишете с две якета с надпис Тойота на ръкавчето , XL и XXL . И повече джобчета да има .
                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                тел. 0889 017703
                0897 516030

                Коментар


                • #23
                  От: Форумни якета

                  Ехеееееее, на такова доверие мога само да дам 5% отстъпка от цената, която ще смятам в Понеделник.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Форумни якета

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    Мииии, ако ще правим "тактическо" яке, викам да сменим и материала. Пак казвам, за сега идеята ми е нещо като "паркетник за пред кафето".
                    Аз съм за "Тактическото",ако го измислите,ще се включа,ние паркетни якета си имаме.
                    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Форумни якета

                      Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                      ...ние паркетни якета си имаме.
                      Така де, ама са си само ваши - клубни, а пък тук разискваме на тема Форумни якета.
                      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                      Коментар


                      • #26
                        От: Форумни якета

                        Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                        Така де, ама са си само ваши - клубни, а пък тук разискваме на тема Форумни якета.
                        Все пак да е приложимо във всякакви условия,няма да му пречи някой джоб повече,и даже качулка с цип или копчета да се слага при нужда,аз не вярвам някой да тръгне на Абитюрентски бал с такова яке,то трябва да е практично според моите виждания,ама аз съм малко по оцеляването,може и да не съм схванал идеята за точно този артикул...
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Форумни якета

                          Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                          Все пак да е приложимо във всякакви условия,няма да му пречи някой джоб повече,и даже качулка с цип или копчета да се слага при нужда,аз не вярвам някой да тръгне на Абитюрентски бал с такова яке,то трябва да е практично според моите виждания,ама аз съм малко по оцеляването,може и да не съм схванал идеята за точно този артикул...
                          +1
                          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                          Honda Dominator 650
                          088ЧЧ93979-->Борис
                          0878956Ч38-->Борис

                          Коментар


                          • #28
                            От: Форумни якета

                            Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                            Все пак да е приложимо във всякакви условия,няма да му пречи някой джоб повече,и даже качулка с цип или копчета да се слага при нужда,аз не вярвам някой да тръгне на Абитюрентски бал с такова яке,то трябва да е практично според моите виждания,ама аз съм малко по оцеляването,може и да не съм схванал идеята за точно този артикул...
                            +2

                            Коментар


                            • #29
                              От: Форумни якета

                              Абе, belata, аз джобчета и ципчета ще му сложа, ама освен да стане Лада- седмица с булбар, друго нема да е. Идеята е да си го сложиш на някоя сбирка, да шариш из квартала... За лежане под Тойотата, нема да ти върши работа. Виж, ако я подигнеш още малко и влезеш прав- става.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Форумни якета

                                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                                Абе, belata, аз джобчета и ципчета ще му сложа, ама освен да стане Лада- седмица с булбар, друго нема да е. Идеята е да си го сложиш на някоя сбирка, да шариш из квартала... За лежане под Тойотата, нема да ти върши работа. Виж, ако я подигнеш още малко и влезеш прав- става.
                                Aз нямам претенции някви,да не го приемете като мрънкане,просто гледам че се предлага вариант на зимно яке с форумна индикация,и като такова може да се направи максимално практично,да изпълни очакванията на по голям кръг от ентусиасти и да се ползва в гората,при акции па и на кафе,който пие кафе,материята си е водоустойчива,носи на мундарлък,еми значи има потенциял,що да не стане малко по добро и повече хора да си го поръчат.
                                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X