Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за ТойотаЛК 4000кубика бензин.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за ТойотаЛК 4000кубика бензин.

    Здравейте, мой приятел иска да си купи ТЛК 4000кубика бензин 90година на ресори.
    -дълга база.Доколкото разбрах тези бензинови модели са малко в България, защото
    са се продавали предимно в Африка и Австралия.
    Въпросът ми е, може ли на такъв джип да се "присади" дизелов двигател без много
    "доработки"(не знам дали това е правилната дума).В момента джипа харчи 30 на
    100газ.Метановата уредба не е ли по добър вариянт?
    Съжалявам, че не можах да прочета всичко по въпроса за ТЛК, но ми трябва
    информация бързо защото някой друг може да купи машината.

  • #2
    До: Въпрос за ТойотаЛК 4000кубика бензин.

    А трябва ли ви да я преработвате ?! Цена (за наличност не говоря) на дизелов агрегат , с кутията естественно , а хемароида по пресаждането , а ? 2F е много добър двигател ! Просто трябва да се регулира правилно ...

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за ТойотаЛК 4000кубика бензин.

      За регулирането ясно, ама в Добрич едни майстори.Метанова уредба не е ли
      вариянт?

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за ТойотаЛК 4000кубика бензин.

        Ами първо се регулира двигателя на бензин , а после и на матан ..., а както ти каза " ама в Добрич едни майстори "

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос за ТойотаЛК 4000кубика бензин.

          Митко моля те за моя град или лошо или нищо )

          Преди време ми затегна двигателя на едно Пежо, майсторите великите амиии 1-2 000 ремонт или на боклука ама едно врабче ми каза - как си я затегнал ааа хвърлила маслото ли водата ли ама кога затегна ааа след като я загаси ли, споооко, сложи газ за горене в цилиндрите и на контакт цъкай докато мръдне....и мръдна и сложихме свещите и колата още се кара ремонт за 2 лева за 30 минути

          Градски вземи ТЛКто и иди до Варна, преди това обаче потърси колегите Тарга, Чуров или Каскадьора те са местни и могат да ти покажат правилните майстори инак и Вн си е дръвце от към добряци, с най-добри чуства ама съм живял няколко години и знам и патих ...

          Поздрави,
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос за ТойотаЛК 4000кубика бензин.

            За града не знам , само цитирах .

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос за ТойотаЛК 4000кубика бензин.

              На господин екс-депутата Калчо Чукаров старата Тойота май е това. Продава се от три години, навремето имах интерес към нея, а и някой от форума ме беше питал. Тогава се рових в нета за нея и най-често срещаното мнение беше че това е изключително надежден автомобил с добър но доста лаком двигател. В един руски форум посочваха като най-добър постигнат среден разход на гориво 25/100 газ. Така че не си далеч от истината. Също така руснаците се оплакваха че има доста труден за обслужване карбуратор. Ако проблема е само в газовото и в Добрич има кой да я погледне. Но ако става дума за същата Тойота - тя на пръв поглед има още доста проблеми за решаване - изправени ресори, много ръжда по рамата, салон в окаяно състояние и още ред други които могат възникнат в последствие. Тук във форума мисля Цанко побликува снимки от възстановяване на такава Тойота, но диз. двигател. Доста труд е хвърлил, хем неговата не изглеждаше толкова зле в началото.

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос за ТойотаЛК 4000кубика бензин.

                За жалост няма да я купувам аз.Просто помагам на приятел който ме помоли за
                услуга.Когато си купя джип знам че ще ползвам услугите на варненските сервизи.От
                години ползвам услугите на варненските оръжейници, защото в Добрич едни
                оръжейници

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос за ТойотаЛК 4000кубика бензин.

                  Утре ще видя тойотата и ще попитам дали е същата.Само разбрах, че е доста
                  раждясала.Цената е доста добра(поне в сравнение с тези в мобилето).

                  Коментар


                  • #10
                    Ако не е тайна

                    каква е цената ?

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X