Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на нашите джипове - Лада Нива

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

    скоро и аз ще пратя снимки на моята метла

    Коментар


    • #32
      До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

      Първоначално публикуван от токарев Преглед на мнение
      скоро и аз ще пратя снимки на моята метла
      хайде бе човек от кога я чакаме да видиме до къде стигна
      Където Бирата, Там и Аз...

      Коментар


      • #33
        До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

        Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
        много са хубави .твои ли са и двете?
        Ха,ха........така си и мислех! Тя е една и съща,просто някой идиот беше откраднал предния регистрационен номер и се наложи пререгистрация!

        Коментар


        • #34
          До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

          Първоначално публикуван от Пламен Бешков Преглед на мнение
          Ха,ха........така си и мислех! Тя е една и съща,просто някой идиот беше откраднал предния регистрационен номер и се наложи пререгистрация!
          е съжалявам, ама си е хубава твоята кукла или там както си я наричаш
          Където Бирата, Там и Аз...

          Коментар


          • #35
            До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

            Ето и моята бивша "Нива".
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #36
              До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

              ето я и моито тука сме с приятели край Варна единственото подобрение е музиката BLaupunct / 2 тонколони отзад по 100 вата/
              Прикачени файлове
              Тодор Ламбев - 0886 757285 Варна/София
              Nissan Terrano II `98г. 2.4i SWB

              Коментар


              • #37
                До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                Ето я и моята хубавица.

                (поиграх си с фотошопа преди да я кача )
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #38
                  До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                  Първоначално публикуван от jkolarov Преглед на мнение
                  Ето я и моята хубавица.

                  (поиграх си с фотошопа преди да я кача )
                  Супер,много ефектна снимка!

                  Коментар


                  • #39
                    До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                    Ето я моята Нивечка с новите гуми
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #40
                      До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                      Първоначално публикуван от nedialko dimitrov Преглед на мнение
                      Ето я моята Нивечка с новите гуми
                      да не ти е паднал номера
                      аз моя го сложих на капака че го губих по горите няколко пъти
                      Където Бирата, Там и Аз...

                      Коментар


                      • #41
                        До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                        Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                        да не ти е паднал номера
                        аз моя го сложих на капака че го губих по горите няколко пъти
                        виж в разходки

                        Коментар


                        • #42
                          До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                          Първоначално публикуван от nedialko dimitrov Преглед на мнение
                          виж в разходки
                          Закови го на капака и няма да имаш проблем.Довечера ще кача снимка как съм го заковал моят
                          Където Бирата, Там и Аз...

                          Коментар


                          • #43
                            До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                            И , аз имах проблем с номера, но не мога да го монтирам на оригиналното му място заради лебедката Вромос 6000, а и бронята ми е от Паджеро , доста изрязана и преправяна, затова нитовах на две панти номера за монтажната планка на лебедката и сега нямам проблеми- при препядствия отпред табелата просто влиза отдолу. Скоро ще кача и снимки със всички подобрения, който съм правил.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                              Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
                              Закови го на капака и няма да имаш проблем.Довечера ще кача снимка как съм го заковал моят

                              Хаде даи ги наи после тези снимки

                              Коментар


                              • #45
                                До: Представяне на нашите джипове - Лада Нива

                                Нива 1.6 Газ - Бензин, 20 000 км след основен ремонт на ДВГ.
                                Гуми Малатеста Кобра 195/R/15 на витарови джанти, лятото ще карам с Бронко 195/80/15 на алуминиеве джанти.Булбар отпред и отзад, защита на праговете.
                                Лебедка Вромос 6 000 лб+ безжично дистанционно, полиспаст 9 000 лб, Котва за лебедката, колани 3,6,15 метра, въже 15мм -20м, Джек, лопата, основа за крика, пътеки 40х90см, синджир 3м, карабинери и шенкели
                                Също така си карам, някой неща, който мисля, че са задължителни за всеки по- сериозен джипар:
                                Триъгълен знак, аптечка ,пожарогасител, светлоотразителна жилетка,капачка на делкото+палец, прекъсвач, кондензатор, свещи, кабели за свещи, ремък, силови кабели за подаване на ток, алуминиева тръба за дълго рамо, ножове, брадва,киркобрадвичка, помощни лампи на 12В- 2бр, кабел 0.5кв-5м, резервен акумулатор 62 ампера, комплект инструменти и гидори, хидравличен крик "гущер" 2 тона, 2 литра антифриз+ 2л вода , ластици за хващане на багажа и Компресорче (предстои смяна с по-голям)
                                От Нивата никога не липсват и ръкавици- топли и кожени работни, зимна шуба, дъждобран, спирали против комари, бинокъл, фенерчета за глава, боен фар, газов котлон+горелка и резервна бутилчица газ, метална чаша, кафе , чай и захар.
                                Доработките, който съм правил :
                                Ванти, 4 доп.фара, броня от паджеро отпред, защита на носачите, подложки м-у шарнира и горният носач, над предните пружини, по-дълги амове отпред, орязани ограничителни тампони,трети тампон на раздатката, усилени късите щанги отзад, бусови амове качени над моста, бусови пружини и подложки над тях, предните вежди са подрязани (трябва и задните), На таблото съм монтирал ампермер, термометър, компас и две гнезда за запалка,плафон от Хонда до огледалото, барче м-у седалките и под жабката, мокет от БМВ 4 см с изолацията, тунела над СК и РК е с вата 5 см с алум. фолио.Акумулатора е 75 ампера с 680 ампера стартов ток.Теглото с 15 литра гориво, без пътници е 1350 кг.

                                Като приключи живота на този мотор ще слагам 100 к.с., лада 1600 с малки доработки.
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X