Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко повече показания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Малко повече показания

    Тва Рейнджър май,дай някъв телефон,че може да ми трябва помощ.Ако е удобно,разбира се.
    ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
    Г 230Е
    Г 500 0887 390 703

    Коментар


    • #17
      От: Малко повече показания

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      Не бре, ампулата се вкарва в маслената или водната магистрала в отделна заварена алуминиева или бронзова тръбичка и няма директен контакт. Ще ме караш сега да ходя да снимам бегачката. Я кажи на коя кочина датчика за температура е с 2 извода и уреда е кръгъл? Такъв де, за отделен монтаж.
      Датчика - примерно на тераното датчика за антифриза който чете компютъра е с 2 извода. На ферозата за входящия въздух и за антифриза, пак дето ги чете компютъра, пак са с 2 извода.

      За уред не знам. Не съм търсил.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #18
        От: Малко повече показания

        Ето няколко снимки сред природата.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01462.jpg
Прегледи:1
Размер:95.3 КБ
ID:5562483

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01464.jpg
Прегледи:1
Размер:84.8 КБ
ID:5562484

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Давай де.
        Заповядай. Така като гледам влизаме в 2%.
        Теста е направен на 1200 оборота и последователно пуснах габарити, фарове, парно, халогени.

        Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
        Drag Grand Canyon Daily
        Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
        LZ1JYM

        Коментар


        • #19
          От: Малко повече показания

          Браво Джими - много добре е станало.


          П.П.
          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
          Хубаво слагате уреди ама поне да има кой да ги гледа. На истинските автомобили има само червена лампа.
          Преди два дни ремонтирах един Меган. Ония умник хубаво е казал на "пачата" че няма масло ама оная нито вдигнала капака или щеката и решила да отиде на ход до сервиз ама без капка масло с дупка в картера. Сещате се какво следва.
          За това една голяма червена лампа и толкова. Светне червено спираш, така съм учил някой хора. На пътя ремонт не се прави.
          Човек ще рече, че искаш да кажеш нещо . Явно темата не е за теб.
          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
          0888 315 794
          LZ1UPI
          A1 (Rh+)

          Коментар


          • #20
            От: Малко повече показания

            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
            На пътя ремонт не се прави.
            1. Зависи от ремонта.
            2. Нищо не ти пречи да върнеш малко газта ако се появи проблем с прегряване например, вместо да чакаш червената лампа. Или вместо да се чудиш защо няма мощност, просто да видиш че по някаква причина турбото не вдига налягане.
            3. За "пачи" очевидно даже и червена лампа не трябва. Трябва да изгасне и толкоз.

            То и във въздуха ремонт не се прави, ама самолетите бъкани с всякакви датчици, стрелкички и прочие ненужни полюции.

            ПП: Ако визираш Мегана като истински автомобил, малце ме напушва смях.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #21
              От: Малко повече показания

              Моята на Чек Енджин не спира,само ми звъни по телефона,има си и налягане на маслото колицата,не е ли в червения сектор температурата и маслото на нула да го кара как иска.

              Обичам си колите аз,смисъл от датчик за налягане на маслото много няма,но аз предпочитам да го има.

              УФСЪта спиране няма,звънец да бие тя като е решила пак ще го скапе.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X