Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW-X5,3,0-I ИЛИ BMW-X5,4.4I

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: BMW-X5,3,0-I ИЛИ BMW-X5,4.4I

    Лично мнение, карам 4.6 от 5 години, преди година ми смениха мотора на 250 000 км от перфектно състояние, мой - 150 хил., защото счупиха парче от блока при сваляне на скоростната кутия, от сервиза ми сложиха мотор на 150 000 от 4.6 също в перфектно състояние. Сега + и -, от минусите: най-голям разход от всички Х5 - градско 18-22л., мотора е перфектен и не е нужно да се кара до макс. обороти, карам доста спортно и много рядко минавам на спорт режим скорости просто 5 хил. са повече от достатъчно при мен в Катар, а какво остава за БГ. М62 моторите имат проблеми с гарнитурите на капаците на главите и всички гарнитури, внимавайте за течове на масло. До сега не съм чул да има проблеми с гумичките на клапаните за разлика от N62 всички варианти. След 150 хил. има проблеми с VANOS ите, тракат (не е фатално но дразнят) има начин за възстановяване. Хубаво е с всияки гарнитури да се сменят и успокойтелите на дългата верига, гарнитура на главата прави проблеми само при прегряване, въобще за този мотор само суперлативи, без разхода. Окачването е много здраво и издържа доста натоварвания, има страшна возия с sport suspension опция. А и 4.4, 4.6 имат доста повече базови екстри от 6 -така. За мен от Е53 преди фейса 4.6 е перфектния модел 2001 - 2003 г., ако можеш да я зареждаш, страшна визия и вървеж. Следва 4.4 след 2001 г с голямата навигация и Sport пакет, само 19 " джанти не ми харесват как и стоят, но пък има с новите скорости 5HP24 - като мойте на 200 пълен рециклаж за 2000 $ и дива газ, всички други модели са компромис с нещо, но пък всеки си има собственно мнение и възможности, но категорично не съм съгласен , че повечето от проблемите изброени в предишните постове са типични за Е53.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X