Обява

Свий
Няма добавени обяви.

чероки 2,1 тд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • чероки 2,1 тд

    здравейте колеги интересувам се от дб 2,1 тд на чероки що за автомобил е

  • #2
    До: чероки 2,1 тд

    Еми аз от 4 дни карам такъв. А ако кажеш какво точно те интересува, имаш дори шанс да ти отговори някой, който е карал и повече от мен

    Коментар


    • #3
      До: чероки 2,1 тд

      Двигателя е на Рено, малко слабичък идва, но пък е надежден, изпитан от времето и с евтини и достъпни резервни части. Какво друго те интересува за джипа?
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        До: чероки 2,1 тд

        Здравейте моля за съвети при закупуването на втора употреба такъв 1988 до 1992 година производство.А,ако го купя от Германия?Какво ще кажете за подръжката на ходовата част?

        Коментар


        • #5
          До: чероки 2,1 тд

          Първоначално публикуван от niko_van Преглед на мнение
          Здравейте моля за съвети при закупуването на втора употреба такъв 1988 до 1992 година производство.А,ако го купя от Германия?Какво ще кажете за подръжката на ходовата част?
          ходовата част е железна и евтина за подръжка за сравнение един шарнир 50лв оригинал, амортисиори има по 60лв и така на татък
          По добре на дивия кон на лудоста,отколкото на куцото магаре на разума!:twisted:

          Коментар


          • #6
            До: чероки 2,1 тд

            Ето ти пълно информационно захранване по въпроса - що се отнасе до дизел !
            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=18551

            Успех!

            Коментар


            • #7
              До: чероки 2,1 тд

              Карах 2 години такъв 2.1 тд Лимитед.Като го взех му направих пълна реставрация на ходовата част която заедно с масла,ремъци и други консумативи излезе към 3500 лева.За периода на експлоатацията около 25000 км. ми направи впечатление че слабото му място е охладителната система.Непомогнаха смяна на всички гумени съединения или може би си е тръгнал но му сменях гарнитура на главата и шлайф към 170 лева.Лек е,с хубави агресивни гуми е невероятно проходим,никога не ме беше оставял.Слаб е двигателя,при големи наклони задължително на бавни,иначе няма солук.Лятото с климатик има мощност колкото да върви с 90,неможеш да изпревариш,положителното е,че имаше невероятно нисък разход на гориво,по спомени средно 7-8 на сто.За отбелязване е,че за целият ми пробек,след като му бях оправил предното и задно окачване нямаше и грам хлопане до последният момент.Аааа последно шпрингвах ми задните ресьори че бяха провиснали май към 160 лева с допълнителен лист излиза.
              TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
              Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
              Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
              Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X