Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зимно колело, правостояща шейна или snowscoot

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Зимно колело, правостояща шейна или snowscoot

    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    Дискови или барабанни?
    - по скоро снегоринни..

    Шегата на страна, ако има спирачки ще е невероятно, най -вече щото шанса да се тотализираш в някое борче ще се намали поне на половина..

    Коментар


    • #17
      От: Зимно колело, правостояща шейна или snowscoot

      Аз понеже, не разбирам от ски или бордове, но от години въздишам по "оригиналните" такива произведения , бих искал да покажеш , ако може по-подробно как става монтажа на рамката за борда
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • #18
        От: Зимно колело, правостояща шейна или snowscoot

        Най-добре е да се изработят планки за захващане към оригиналните резби на дъската.. също и е по-добре ако предната ска е монтирана почти на средата на захвата.. моят пръв прототип е с прекалено дълъг нос и при висока скорост се губи контрол..
        Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

        Коментар


        • #19
          От: Зимно колело, правостояща шейна или snowscoot

          Виждал съм подобни самоделки, но на всички захвата им беше с триъгълна планка. Като една от страната ляга на дъската, а срещуположния ъгъл е захванат за вилката на колелото. Щях да пробвам едно ама не ми остана време

          Коментар


          • #20
            От: Зимно колело, правостояща шейна или snowscoot

            По дяволите... нещо започна да ме бие тока .... http://www.youtube.com/watch?v=vS1RVcZLj_c
            Жоре, ти до къде докара твоя проект? В този си вид става ли за сериозна пистова забава?

            Коментар


            • #21
              От: Зимно колело, правостояща шейна или snowscoot

              Скоро ще има достатъчно сняг (3см.) за да открием сезона, подобренията после..
              Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X